Recenze i prozradí: Pet se zdá být Quinn Cummings

Vím, Allegra, já vím. Navzdory D-O-G na obálce Zvuky pro domácí mazlíčky Quinn Cummings: nové i vylepšené příběhy ze zprávy QC, tato sbírka příběhů, čerpaná z prominentního blogu Cummings, The QC Report, obsahuje spoustu koček. Navíc je to tak zábavná a také ve stejnou insistrovskou knihu, prostě jsem se s vámi musel podělit.

Autor se skládá z celoživotního života s a záchranou domácích mazlíčků, od Polly, pes, jehož „denní plánovač by měl pouze tři příspěvky: jíst. Spát. Vyměšovat.” krvežíznivým králíkům na ještěrky zachráněné z mrtvých. Příběhy koček byly samozřejmě moje oblíbené, zejména ty, které představovaly Lulabelle, také chápané jako Lupac, portly černý kočky středního věku s nemilosrdnou loveckou jednotkou. “Kdyby byla lidská, byla by to by byla dour workoholik, která tráví své neobvyklé mimo pracovní hodiny s kočičími obchodními časopisy, jako je malá kořist měsíčně nebo odborník na domácí zvířata.”

Jedná se o dobrou knihu o dámě, která skutečně má ráda zvířata, a také o tom, že často dává své vlastní potřeby naposledy, aby pomohla zvířatům v její péči. Přestože je kniha po většinu času zábavná, také se upřímně podívá na to, co to skutečně naznačuje, stejně jako online s domácími mazlíčky. Cummings nevytahuje žádný typ úderů, pokud se týká kontroly méně než atraktivních a také často nepříjemných částí sdílení vašeho života s domácími mazlíčky.

Jedním z mých preferovaných pasáží v knize je jeden o dvou záchranných koťat, Diana i Anne, stejně jako nejen proto, že Anne je tortie. Skladba je představitelem speciální značky humoru Cummings. Po záchraně těchto dvou koťat se Quinn obával, jak přesně Lupac reaguje.

“Na několik dní byli ohleduplní;” Ignorovala je. Ale jak nás všichni západníci naučili, nakonec někdo přijde střílet za obrovského chlapa. Dvě noci zpět Lupac, poté, co dokončila mokré jídlo, skočila dolů na podlahu [byla krmena na vrcholu pračky] a začala odcházet. Anne, statečnější nebo potenciálně mnohem hloupější z koťat, přitulila se za Lupac a také položila tlapu na ocas Lupac.

Několik příštích sekund prošlo jako řada pohledy. Nejprve Anne chtěla Dianu, Diana chtěla Anne. “Opravdu se dotýkáš jejího ocasu?” “Absolutně se dotýkám jejího ocasu.” “Jsem tak ohromen, že tě teď téměř nechci zabít ideálním.”

Pak jsem se podíval na Annu a také si pomyslel: „Nejsi tak hloupý. Krill není tak hloupý. Sundejte si tlapu z ocasu, běžte na někde jen málo a modlit se k tomu, co Bůh vezme vaše telefonní hovory, že vás nejí. “ Anne se na mě podívala triumfem. “Jsem její manažer!”

Nakonec jsem se podíval na Lupac, který se na mě už neustále díval. “Prosím,” prosil jsem ji očima, “nejezte ji.” Je nesmírně mladá, bylo by pro mě znepokojující užívat si, stejně jako já věřím, že je téměř všechno gristle. “

Budete muset zkontrolovat knihu, abyste přesně zjistili, jak tato epizoda skončila.

Tato kniha vás občas nahlas rozesměje, stejně tak často uznání hlavu. Neočekával jsem, že se zdá, že Pet je typem knihy, kterou jsem nemohl položit, jakkoli to bylo. Stejně jako když jsem to dokončil, byl jsem trochu nešťastný, že jsem byl hotový. Vyberu si to znovu a znovu, až budu mít pocit, že vyžaduji velký smích.

Quinn Cummings je herec nominovaný na Oscara (Goodbye Girl, Family), stejně jako kriticky uznávaný autor i humorista. Velkoryse využila podepsanou kopii PET pro jednoho šťastného čtenáře.

Zadejte a vyhrajte podepsanou kopii PET Sounds

Chcete -li jít do prozradí, řekněte mi, proč byste chtěli vyhrát zvuky pro domácí mazlíčky. Chcete -li získat další možnost vyhrát, podělte se o tento prozradí na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo Pinterestu a také zanechat samostatný komentář pro každou sociální síť a nechat mě pochopit, že jste sdíleli. Nezveřejňujte odkaz na svůj podíl. Tento prozradí je k dispozici pouze návštěvníkům ve Spojených státech a také končí v pátek 20. prosince. Vítězové budou vybráni náhodným kresbou*.

*Není nutný žádný nákup. Prostor, kde je zakázán. Vítězové budou informováni pomocí e-mailu. Šampion cen musí dodat všímavou kočičku fyzickou adresou, na kterou bude cena zaslána do 72 hodin. Pokud tato informace není přijata, bude vybrán střídavý šampion náhodným výkresem. Vítězové budou odhaleni v samostatné publikaci v souladu s výkresem.

Fotografie Diany a Anne od Quinn Cummings, používané se svolením.

Ingrid King

Můžete také jako:
Pet vypadá šampionovi

Zní kočky: Co znamenají hlasové výrazy vaší kočky?

Meowsic: Výzkumná studie se snaží porozumět komunikaci člověka a analýzou kočičího

«Dárky: Dárková sada poskytovatele kočičky od Honeycat Cosmetics
Radpet Feline Hammock Champion »

33 komentářů k hodnocení i prozradí: Pet se zdá být od Quinnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *