Bella mluví účesy

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na PinterestPinterestPintestshare to Moreaddthismore150

Obava, o které se mě nejčastěji ptám, je to, jaké plemeno psa jsem. Většina lidí je překvapená, když zjistí, že jsem Pomeranian. Poms by měl mít obrovské poofy kabáty, ale všimli jste si, že mám svůj kabát oříznut docela krátký. Právě tady je moje fotografie jako štěně, když mi bylo asi 4 měsíce:

Měl jsem pěkný kabát, který rostl obrovský i poofy. Vzhledem k tomu, že moje Pawrents online v oblasti vysoké pouště v jižní Kalifornii, moje máma mě vzala k Groomerovi a požádala o „štěně“ na začátku léta těsně předtím, než se opravdu horko. Právě tady je moje fotka s mým štěňátkem:

Můj kabát vždy rostl pěkně a poofy přes zimy až do mi asi pět let, když se začalo ztenčit, poprvé po mých stranách i na zádech mých nohou, stejně jako moje krk. Objevili jsme o Alopecia X, tajemné věci, která dělá řadu různých plemen psů, včetně Pomeranianů, ztratí kabáty. Není to důvod položit psa dolů, ale pes s alopecií X by neměl být chován. Problém je v tom, že nechápete, zda pes má alopecia x až do doby, kdy mu není řada let. Nyní se provádí výzkumná studie, která se pokusí určit marker DNA, ale žádný z nich nebyl objeven. Jiggy na pravých manželkách v Beverly Hills také ztratil kabát. Mámě se vždycky líbila můj krátký kabát a věřila, že jsem tímto způsobem mnohem roztomilejší, takže teď mě dostane docela šaty i oděv. Právě tady je moje fotografie v jednom z mých nejkrásnějších šatů:

Velká část lidí navrhla mnoho věcí, které pomáhají rozvíjet můj kabát zpět, stejně jako maminka je upřímně vyzkoušela: melatonin, doplňky štítné žlázy, speciální šampony, stejně jako exfolianty, strava surových potravin, dieta s drůbeží, ale zatím žádná z těchto věcí mi pomohlo. Navzdory tomu všemu by většina souhlasila s tím, že vypadám dobře právě metoda.

Bella

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *