Giveaway: 6 balíčků / 9 Lives Calendar

všech exponátů v BlogPAWS, stůl hostovaný lidmi na Found Animals byl snadno nejvíce poutavý. Byla to obrovská verze plakátu tohoto kalendáře? Myslím, že to prostě mohlo být!

Nalezená zvířata podporuje adopci domácích zvířat a odpovědné vlastnictví domácích zvířat a vybízí lidi, aby se dostali ven a dobrovolně se zabývali příčinami souvisejících s zvířaty ve svých komunitách. A protože kočky se obvykle hodí ještě horší než psi v útulcích, rozhodli se osvětlit adopce koček vytvořením tohoto odlišného kalendáře.

Kalendář byl vyfotografován oceněným fotografem módy a kouzla Adamem Bouskem z kampaně „No H8“ (a nebylo by zábavné, kdybych si to natočil!). Vydává ji vydavatelé Brown Trout, kteří darují 1 $ z každého kalendáře prodaného v maloobchodních prodejnách. Nyní si můžete také zakoupit 6 balíčků/9 Lives Calendar online.

Nalezená zvířata zakoupila 10 000 kalendářů, které budou darovány neziskovým skupinám LA, které pomáhají kočkám. Tyto skupiny budou moci prodat kalendáře jako fundraiser pro jejich organizaci. Pokud by se vaše organizace chtěla zúčastnit, pošlete e -mail nalezená zvířata na adrese info@foundanimals.org.

Rozdávám jeden kalendář jednomu šťastnému čtenáři (chladicí ventilátor není zahrnut!). Chcete -li vstoupit do prozradí, dejte mi vědět, proč byste chtěli vyhrát kalendář. Pro další šanci na výhru navštivte stránky Found Animals a rozhlédněte se kolem, pak se vraťte sem a řekněte mi, co se vám nejlépe líbilo, nebo jste našli mnoho užitečných, v samostatném komentáři. Chcete -li získat další šanci na vítězství, podělte se o tento prozradí na Twitteru nebo Facebooku a odkaz nechte v samostatném komentáři. Tento prozradí končí 22. září.

Ingrid King

Mohlo by se Vám také líbit:
6 balíčků / 9 Lives Calendar Giveaway vítěz

Prozradí: 2019 vědomý kalendář pro nástěnné nástěnné kočky

Recenze a prozradí: Skladby v černé a zelené kalendáři 2013

«Tipsy Nip Tickle Pickle Giveaway vítěz
Jsou vaše kočky připraveny na nouzovou situaci? »

12 komentářů k prozradení: 6 balíčků / 9 kalendář pro život

Quinn říká:

12. října 2011 v 18:10

Miluji tuto skupinu! Můj přítel mi předal blog z jejich webu a nyní se přihlásím jednou za pár týdnů, abych viděl, co je nového, témata sahají od všech věcí, na kterých pracují – mikrobožnice, spay & kast. Také zábavné věci, hádám ženu, která tam pracuje, snaží se nevyvíjet komplexní lol

Odpověď

Ingrid říká:

12. října 2011 v 18:53

Miluji to, co tato organizace dělá, Quinn a kalendář je jednou z nejkreativnějších kampaní, které jsem viděl za nějakou dobu!

Odpověď

Josie říká:

22. září 2011 v 22:53

Miluji všechno o informacích o místě o levných spay/kastrách do adoptu a obchodu a informacích o péči o domácí zvířata na dobrovolnictví. Pěkně sestavovací web se spoustou informací a užitečnými informacemi.

Odpověď

Josie říká:

22. září 2011 v 22:50

Tento kalendář potřebuji zcela, protože moje tchán vždy nakupuje mého manžela cheesy/ruezy plavky. Není pro něj spravedlivé, aby měl kýčovitý rueze a pro mě byl nadán kalendář, který obsahuje (přísně) roztomilý, fuzzy, koťata.

Odpověď

Aledra říká:

22. září 2011 ve 15:15

Ach, bože … roztomilé kočičky! A muži, kteří milují Kittehs!

Odpověď

Kimberley Jumper říká:

10. září 2011 ve 2:02

Miluji všechny informace o Micro Chippingu a také adopci sekce kočky!

Odpověď

Julia Williams říká:

9. září 2011 ve 14:53

Možná jsem to jen já, ale považuji za znepokojivé, že muž drží ty koťata před jeho rozkrokem jako nějaký moderní den „fíkový list“. Mol.

Odpověď

Northmoon říká:

8. září 2011 v 22:52

Myslel jsem, že odtržené kočičí límce s ID byly skvělý nápad. Potřebuji některé z nich pro své kočky.

Milujte také kalendář, jaký skvělý nápad podporovat kočky.

Odpověď

Mary S. říká:

8. září 2011 ve 12:01

Líbila se mi sekce o zdrojích spay/kastrovat. Nejenže to poskytlo umístění, ale také základní informace o tom, co je spay nebo kastrovat, a rozptýlilo některé z běžných mýtů. Je snadné předpokládat, že lidé chápou spay/kastrovat, ale moc ne a mít tyto informace k dispozici je skvělý nápad. Navrhuji to přidat na web, který udržuji pro místní skupinu TNR.

Odpověď

Layla Morgan Wilde říká:

8. září 2011 v 10:27

Miluji tento koncept a vidím dobrou rozmanitost kočičích mužů.

Odpověď

Susanbelllnc říká:

8. září 2011 v 6:56

Tento odkaz jsem také sdílel na mé stránce na Facebooku :.

Odpověď

Susanbelllnc říká:

8. září 2011 v 6:55

Miluji zcela zdarma manuály péče o domácí mazlíčky. To je tak cool. Protože jsem sitter pro domácí mazlíčky, mohu je také sdílet se svými klienty. Také se mi líbí, že Kalifornie má ty poznávací značky, které mají prospěch programy Spay/Neuter. Přinutil mě vrátit se a zjistit, jestli jsme měli něco takového v NC a hádejte, co … děláme. To bude můj dar pro sebe. ?

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e -mailová adresa nebudenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *