Kočka miluje svou roombu

Tento příspěvek se může skládat z přidružených odkazů. V tomto příspěvku můžeme vydělat peníze nebo výrobky od společností.
Dny zády dozadu s články o kočkách. Co je to blog o kočkách?
Nebojte se … stále jsme blog o psech a štěňátkách. Když se však narazím na veselé, rozkošné nebo zajímavé příběhy, rád je zveřejňuji zde na svém blogu. Dokud nezačnu blog „Kitty in Training“ nebo blog „Pet in Training“, se zde objeví všechna moje oblíbená videa, obrázky a články … (Nebojte se, zaměříme se na psy a štěňata 99% času ).

Tento příspěvek je vlastně pro moji mámu. Miluje svou roombu a miluje své kočky.
Kočka si užívá jízdy po místnosti

Pokud máte nějaké veselé, rozkošné nebo zajímavé videa, obrázky nebo příběhy, které byste chtěli s Puppy podělit při tréninku, pošlete mi prosím své informace prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Packs – Nejlepší pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší pes Dog Chew Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousat, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léky na pes Dog Líbí se nám: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro domácí zvířata.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: The Farmer’s Pet Dog – před pár měsíci jsme začali krmit Ravena čerstvého krmiva pro psy a ona to miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *