Dolní pes Animal Inc. je vůbec první síťovou show na premiéře na Sundance Film oslavu

Někdy se práce nadšení vyplatí … a dělá historii

Downward Dog, přehlídka sítě se obrácená na websode produkovaná produkcí se sídlem v Pittsburghu a Visual Impacts Home Animal, Inc., bude debutovat na filmovém festivalu Sundance 2017, 19.-29. ledna. Downward Dog je nařízena ABC-TV pro sezónu 2017 a je úplně první hlavní síťovou show, která se kdy premiérovala v Sundance.

Downward pes začal jako vnitřní práce u zvířete. Michael Killen, spoluzakladatel zvířat a spolutvůrce série, uvádí, že předběžný koncept pro webovou sérii byl klamně jednoduchý: „Jde o psa, který se dívá na jeho život a ptá se, zda na tom záleží.“ Downward Dog předpoklad byl založen na desetiletí práce Killen a jeho tým dělal v ikonicky mluvících zvířecích oblastech v průběhu let, včetně Taco Bell Chihuahua a původní kalifornské sýrové kampaně.

“Možná to, co přitáhl Sundance, aby zahrnoval Downward Dog, byl jeho skromný začátek,” uvedl Kathy Dziubek, spoluzakladatelka Animal, Inc. “Vždy jsme byli horliví obhájci osobních projektů našeho týmu.” Půjčování zdrojů interiérovým pracovním místům, jako je downward pes a další úsilí, lze považovat za riziko, ale v našem případě se podpora vždy vyplatila. “

V roce 2013 získal první film Animal Function Funkce Blood Brother, jak publikum, tak i ceny Grand Jury Awards v Sundance, a také byl uznán řadou dalších filmových cen i ocenění. Druhý film Animal, téměř svatý, měl premiéru a prodával se na filmové oslavě Tribeca v roce 2015. Stejně jako Downward Dog, oba začali jako projekty interiérového nadšení, podporované společností.

Downward Dog se narodil v roce 2013, kdy Killen i režisér zvířat a také vizuální dopady umělec Samm Hodges diskutoval o složení krátkého předmětu z pohledu osamělého, filozofického psa, který má těžký čas objevit význam i existence spojení s jeho vlastníkem. Hodges-psané monology byly režírovány Killen jako jednominutové webové epizody. Série byla zastřelena v Pittsburghu a také byla vyrobena zcela s interním týmem Animal Inc i zdroji.

To, co začalo jako interiérový projekt, brzy zachytil zájem producentů, jako je Jimmy Miller (Step Brothers, Elf) Mosaic, kteří pomohli Shepherdovi práci svému budoucímu kupujícímu, legendární televizi i nakonec ABC.

Killen i Hodges-který hraje The Voice of Martin-se pak vypořádal s obtížemi proměnit jednominutovou webovou sérii na půlhodinový skript a rozšířil příběh tak, aby zahrnoval lidi. Strávili rok založením obsazení postav a složitých linií spiknutí pod vedením Jimmyho Millera a Sama Hansona, výkonného producenta i výkonného producenta v Mosaic. Výsledkem je rozšířená vize původního předpokladu psů dolů, která je nyní o lidské povaze stejně jako o našich psích společnících.

Allison Tolman se objevuje v Downward Dog od Michaela Killena a Samm Hodges, oficiální výběr programu speciálních akcí na filmovém festivalu Sundance 2017. S laskavým svolením Sundance Institute.

ABC’s Downward Dog vypráví příběh o tom, že má těžký tisíciletí, NAN (hrál herečka Fargo nominovaná na Emmy Allison Tolman), s očima jejího psa Martina. Sledujeme, jak Nan žongluje okouzlujícím rozpadem a také požaduje inovativní úkol z pohledu jejího bystrého, ale problémového, domácího mazlíčka. Mezi další členy týmu, kteří pomáhají rozpoznat vizi psů dolů, patří showrunners Kat Likkel a John Hoberg (Galavant, Black-ish, jmenuji se hrabě) a hvězdy jako Lucas Neff (Raising Hope) jako Jason, Barry Rothbart ( Wolf z Wall Street) jako Kevin, stejně jako Kirby Howell-Baptiste (účel psa) jako Jenn.

Přehlídka byla zastřelena zcela v Pittsburghu, s vizuálními dopady provedenými ve studiu Pittsburgh Animal. Obtížnost byla retolingový zvíře existující vizuální dopady na potrubí k zvládnutí přísnosti epizodického. “Zpočátku byly obtížnosti, které obsadily velkou konverzaci, všechny prvky zahrnuté v zdokonalování animace pro Martina, přičemž se přizpůsobily zásilky 475 mluvících výstřelů v 10 týdnu,” uvedl Killen. „Intenzivní množství zachycení pohybu, modelování i animace jde do produkce realisticky mluvícího zvířecího charakteru, postavy, která je pro sérii ústřední. Potrubí zahrnovalo úplný pracovní postup publikování, aby poskytoval emoce Martinovi, stejně jako ve stejnou dobu, aby byl naprosto uvěřitelný. Požadovali jsme jeho animaci, aby se cítil přirozeně a také vás nevyhodil z jeho vyprávění i příběhu. “

“Máme vynikající zařízení i personál k vytváření pracovních míst na klíč pro klienty, tak proč nevyužít tyto zdroje, abychom pomohli dát životu vize našeho vlastního týmu extrémně kvalifikovaných i inovativních lidí,” dodal Dziubek. “Byli jsme nadšeni, že máme řetěze.”UCCESSES, včetně personálních výběrů Vimeo, vyznamenává na mnoha filmových oslavách a také zlatého lva v Cannes. “

Animal založil v roce 2001 tržní profesionály Michael Killen, Jim Kreitzburg, stejně jako Kathy Dziubek, a vytvořil oceněné dílo viděné po celé zemi i po celém světě. Návštěva: .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *