Alternativní čisticí prostředky pro groomery

od Mary Oquendo
12. února 2015

Co kdybych chtěl použít přírodní čisticí a dezinfekční výrobky pro své každodenní čištění, dezinfekční a dezinfekční potřeby? Existují a jsou efektivní?

Dobrou zprávou je, že ano. Některé z těchto možností však nejsou pro tuto praxi označeny, takže nemáme užitečný odkaz pro správné použití.

Jaký je rozdíl mezi dezinfekcí, dezinfekcí a čištění?

Čištění odstraňuje biologický materiál. Biologický materiál jsou vlasy, krev, moč, výkaly a lupič. Biologický materiál je vektor pro přenos bakteriálních, virových, plísňových a parazitických onemocnění a nemoci. Dezinfekce snižuje bakterie na površích na úroveň, která je považována za bezpečné. Dezinfekční zabíjení bakterií. Základní směrnicí jsou dezinfekční prostředky a dezinfekční prostředky fungují lépe na čistých površích.

Některé alternativní návrhy čištění

Staré staré mýdlo a voda. Odstraňuje biologický materiál. Kdykoli použijete na své vybavení mýdlo a vodu, důkladně osušte a olej. Umyjte ruce mezi psy po dobu nejméně 20 sekund.

UV dezinfekční prostředky používají ultrafialové světlo k dezinfikování zařízení. Nevýhodou je, že světlo by mělo dosáhnout povrchu po dobu dvaceti minut. To je pro každou stranu zařízení.

Kus keramické dlaždice pro ochlazení čepelí. Bude to trvat pár minut. Čisté, dobře udržované čepele se však nebudou horké tak rychle.

Tření alkoholu, octa a peroxidu vodíku neředěné dezinfikuje. K efektivnímu nákupu potřebují minimálně deset minut. Stritzing a stírání nestačí k dezinfikování. Na těchto volbách je dobré, že jsou snadno biologicky rozložitelné. Kočky nemohou metabolizovat peroxid vodíku nebo třecí alkohol. Nezapomeňte důkladně opláchnout, než umožníte kočkám přístup do oblasti.

50% octa až 50% voda je můj čistič výběru. Pokud chci, aby to bylo hezčí, přidávám citron, vápno nebo oranžové kůry.

Čističe páry používají k dezinfekci a dezinfekci vysokou teplotu. Má také výhodu, že je účinný na porézních površích, jako je spárovací hmota.

Enzymatické čisticí prostředky používají „přátelské bakterie“ k odstranění „nepřátelských bakterií“. Tento produkt bude jasně uvést pokyny na etiketě, jakož i množství času potřebného k provedení práce.

Jedná soda smíchaná s trochou vody za vzniku pasty čistí vany.

Tašky na uhlí absorbují pachy a vyhýbá se plísním. Jsou levné a snadno získávají na Amazonu.

Himalájské solné lampy neutralizují bakterie, alergeny a pachy, když jsou zahřívány svíčkou nebo elektrickou žárovkou. Vyhřívaná lampa oddělí ionty sodíku a chloridu. Negativní chloridové ionty se připojí k pozitivně nabitým toxinům ve vzduchu a deaktivují je. Udržujte talíř pod lampou, když se při zahřívání vločky slané lampy.

Rostliny, jako je pavoučí rostlina, anglický břečťan, lady dlaň, mírová lilie, bostonská kapradinu, hadí rostlina, zlatý pothos, vosk begonia a červenohněcí Dracaena odstraní formaldehyd, oxid uhelnatý a další toxiny přenášené vzduchem. Četné rostliny jsou však toxické pro psy i kočky.

Cirkulace vzduchu. Ventilátory přijetí a outtake odstraní řadu vzdušných kontaminantů.

Vzhledem k tomu, že spotřebitelé hledají mnohem více přírodních produktů, v tomto nadcházejícím trhu se přizpůsobuje mnoho výrobců. Nalezení připravených zásob bylo jednodušší.

Vzdělání. Zjistěte o ingrediencích ve vašich produktech. Výrobky určené pro lidské spotřebitele mohou nebo nemusí mít úplné výpisy. Pokud tento štítek není úplný, jejich web uvede plné ingredience. Výrobky určené pro odvětví domácích zvířat je však nemusí všechny uvádět, i když je používají lidé (groomery).

Éterické oleje s antimykotickými a antibakteriálními vlastnostmi. Jsem dlouhodobým uživatelem takových produktů, je však nezbytné nakupovat od výrobců s integritou. Barbara Bird, vývojářka vonné linie aromaterapeutických produktů pro groomery, říká: „S pozoruhodným nárůstem popularity aromaterapie a používání éterických olejů je poptávka namáhá nabídku. Bohužel to vyústilo ve vzhled falšovaných produktů nebo olejů, které byly nataženy přidáním levnějších olejů nebo špatných destilátů. Je nezbytné nakupovat éterické oleje z důvěryhodných zdrojů a společností se závazkem ke kvalitě a historii s aromaterapií. Očekávejte, že za produkty platí mnohem více pomocí kvalitních éterických olejů. “

Poznámka – Důvod, proč kočky nemohou metabolizovat éterické oleje, je to, že mají ve svých játrech změněnou glukonidační cestu. To znamená, že jim chybí řada enzymů potřebných ke zpracování éterických olejů. Místo toho, aby je odstranili z těla, jsou tyto oleje uloženy v jejich játrech. V průběhu času to může způsobit předčasné selhání orgánů a další zdravotní problémy. A kvůli méně než hvězdné výrobní protokoly mohou i „bezpečné“ éterické oleje představovat problém. Producent šamponů si nemusí být ani vědom standardů společnosti, ze kterých kupují své oleje.

Nezbytné onull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *