Jak si užít svou hračku štěňat – Air Kong

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností uvedených v tomto příspěvku.
Vánoce jsou hned za rohem a možná je čas si koupit nejlepšího přítele novou hračku štěňat. Bohužel se tentokrát nebudu zabývat velkými detaily na hračky štěňat (ušetříme to pro další příspěvek), ale narazil jsem na tento skvělý obrázek štěně hrajícího s (zřejmě) jeho oblíbenou hračkou.
Moje oblíbená hračka štěňat – Air Kong

Hračka radost, původně nahrál Klocean
Moji kluci mají tu hračku, je to Air Kong a pro případ, že by vás tu zajímalo:

Air Kong Squeaker Donut Psí hra, velká
Je to velmi odolné, i když Stetson byl dobrý (nebo špatný) natolik, aby jednoho roztrhl na kousky. Dokud na něj dávám pozor a nechám ho jen hrát se vzduchem Kongem a nesadit se a začne žvýkat hračku, trvá chvíli a je pro psy dobré mít malou hru války.
Má váš pes vzduch Kong? Jaká je oblíbená hračka vašich psů? Dejte nám prosím vědět v oblasti komentářů.

Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší léčby psů se nám líbí: Crazy Dog Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše štěňata pro psi.
Nejlepší čerstvé krmivo pro psy, které se nám líbí: Farmářský pes – před pár měsíci jsme začali krmit čerstvé krmivo Ravena a ona to miluje! Získejte 50% slevu na první objednávku psího psu.

Podívejte se na další z našich oblíbených v našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *