10 důvodů, proč mrkev vyrábí vynikající léky na psi

10 důvodů, proč mrkev dělá vynikající léčby psů

Naposledy aktualizováno 24. února 2019 pomocí Puppy Leaks 20 komentářů

X

Pochopili jste, že typický Američan jí 10,6 liber mrkve ročně? Jsem si docela jistý, že jdeme v této domácnosti daleko nad tím, stejně jako můj pes se Laika může dokonce přiblížit.

Říkejte mi divné, ale mrkev je jednou z mála vegetariánů, které si užívám, že jedí obyčejná (promiň Celery). Ještě i podivnější je však přesně to, jak je pro ně ořech můj pes Laika. Kdo by rozuměl psům, že by tolik chtěli mrkev? Mám předpoklad, že má něco společného s křupavostí. Jaký pes nemá rád křupavé pochoutky?

Mrkev je mým preferovaným vegetariánem, který je třeba využít jako psí dárky, protože mají nízko kalorií, snadno se připravují, stejně jako něco, co jsem vždycky dostal po ruce. Stejně tak jsem přesně zmínil, kolik je Laika má ráda? Slíží jim – to je přesně to, jak se jim líbí. Chutnají skvěle, jsou zdravé, stejně jako jsou levné-co nemilovat?

Stále nejste přesvědčeni? Zde je 10 důvodů, proč mrkev vyrábí vynikající psí dárky.

Nezapomeňte využít moderování, když poskytuje vašemu psovi jakýkoli typ nové léčby, včetně mrkve. Úpravy dietního plánu mohou způsobit trávicí problémy a někteří psi jsou citlivější než jiní.

1. mrkev obsahuje beta-karoten

Beat-Caroten je antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením. Existují důkazy, které naznačují, že psi (zejména mladí) jsou schopni vzít beta-karoten s jejich stravovacím plánem a také získat imunologické výhody.

Beta-karoten je rovněž dobře pochopen pro jeho výhody spojené s vizí. Beta-karoten nemusí přímo zlepšit vidění vašich psů, ale bylo prokázáno, že snižuje nebezpečí, že se zavádějí katarakty.

2. mrkev je vynikajícím zdrojem vitamínu A

Vitamin A je tuk rozpustný vitamin, který je udržován v tukových buňkách v celém těle, zejména v játrech. Vitamin A prospívá vidění, růstu, metabolismu vašeho psa a také, že může pomoci udržet jejich kabát a pokožku zdravý.

Přestože je neobvyklé, existuje potenciální nebezpečí pro toxicitu vitamínu A. Stejně jako jakýkoli typ léčby si uvědomujte rozměry a krmení s mírou. Mrkev může udělat vynikající doplněk k dietě vašich psů, ale nevyužívejte je jako náhradu.

Vitamin A je jedním ze dvou vitamínů, ve kterých může mít nadměrné vzpěra nepříznivé účinky. Nikdy jsme však neviděli situaci s nadměrnému vzplanutí vyvolávající toxikosu i u psů, toxicita byla prokázána pouze za experimentálních podmínek. – Vitamíny rozpustné tuky: vitamíny A, E, D&K u psů

3. mrkev má nízký obsah kalorií a tuku

Hledáte pro svého psa nízkokalorickou léčbu? Mrkev je vynikající volbou. Je jednoduché nasekat na malé kousky a také obsahují extrémně bitový tuk.

Mrkev střední velikosti má 25 kalorií, 6 gramů sacharidů a 2 gramy vlákniny. Veggie je vynikajícím zdrojem vitamínu A a poskytuje více než 200% vaší každodenní poptávky pouze v jedné mrkvi. – 5 zábavných faktů o mrkvi, webmd

Mrkev je moje preferovaná léčba psů, protože mají nízký obsah kalorií, zdravých a levných.

4. Mrkev je snadno růst v zahradě

Rozumíte tomu, jaké zeleninové se objevuje na všech těch nejjednodušších seznamech zeleniny? Jo, je to mrkev. Mrkev je jednoduchá a také jednoduchá růst, dokonce i pro zahradní nováčky, jako jsem já. Jedinou nevýhodou je, že nemusí růst extrémně velké, zejména pokud je zasadíte do skalnaté půdy.

5. mrkev je typická domácí svorka

Jedním z důvodů, proč se mi líbí používání mrkve jako psích lahůdek, je to, že jsou to něco, co jsem vždycky dostal po ruce. Nemusím se obávat, že nemám léčby, protože chápu, že budu mít mrkev jako zálohu.

Pokud chci naučit Laiku něco nového, ale nemám žádný typ skutečných psích dárků, jen nasekám mrkev nebo dvě. Pokud vypadá unavená, budu nějaké nasekat a hrát si hru „najít dárky“.

6. mrkev je levná

Pokud jde o náklady, myslím, že celá mrkev je jedním z nejvíce výdajových potravin v mém domě. Typické náklady na mrkev na libru ve Spojených státech jsou 0,67 USD, zatímco kojenecká mrkev je 1,27 $ za libru.

Pokud jste rozpočtová plán, všímavá se s rutinními mrkve; Výdaje na kojence dvakrát tolik.

7. Mrkev má vysoký ve vzpívkových vláknech

Přestože Biber nepřemýšlel o nezbytné živině pro vašeho psa, poskytuje několik výhod. Může pomoci s trávicími problémy, jako je zácpa a průjem, zabránit problémům s anální žláza, pomáhat řídit cukrovku a také pomáhat při řízení hmotnosti.

8. Syrová mrkev udělejte vynikající žvýkání psa

Někteří psi mají opravdu rádi žvýkání na křupavé věci (včetně Laika), stejně jako je těžké objevit něco vhodnějšího než pěkná nádherná mrkev. Protože mají extrémně nízký obsah kalorií, je to pro psy pěkný trochu další pochoutka, které rádi žvýkají, zejména ty, kteří sledují jejich Wnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *