Velké věci, které by nový groomer měl rozumět

od Michelle Knowles
30. března 2018
Zvířata zbarvená duha fascinují a také orientální ovlivňované obložení jsou vzteky. Soutěžní psi vypadají jako fotografie z časopisu, ale co podrobnosti pro UP i přicházející groomer?

Byl jsem svědkem rychlého zvýšení blesku o několika nejlepších žeorech v oboru. Jsou lesklé jako diamanty se svými perfektními liniemi a hladkými povrchy. Nebylo to až do doby, kdy jsem začal dostávat obavy od několika z nich o základní péči o pleť a také o základních metodách, které jsem si uvědomil byly přehlíženy v jejich nadšení, aby ukázaly krásný obložení. Právě zde jsou některé základní tipy a metody pro groomera, které se mohou také zeptat.

Zdržení kabátu

Zdržení kabátu může být významným spořičem času pro povrch i spořič šamponů, protože člověk nemusí prát vlasy, které budou oříznuty. I když se jedná o běžnou operaci v rámci péče, přitom je třeba mít na paměti věci. Je to skvělý koncept udržovat samostatnou sadu nůžky a také čepele Clipper pro tuto funkci, protože špinavý kabát je může opravdu rychle nudit. Tyto „špinavé“ nástroje vyžadují dezinfikaci mezi každým jednotlivým mazlíčkem, takže bakterie od jednoho domácího mazlíčka nejsou přeneseny na další.

Další volbou je koupat domácího mazlíčka na začátku, takže vždy pracujete na čistém kabátu. To má také své nevýhody, protože budete využívat více šamponu i kondicionéru, ale ušetříte opotřebení a roztržení na své cenné nástroje.
Reklamy

Ať už si vyberete jakoukoli volbu, nezapomeňte před vanou před vanou. Prakticky se můžete zbavit „Clipper Burn“ tím, že dodržujete toto jednoduché pravidlo. Když se používá těsná čepel k provádění sanitárních i tlapkových polštářů, stejně jako kůže je špinavá, škrábání působí na kůži i uvnitř jemné oblasti mezi polštářky. Dokonce i ten nejjemnější čisticí prostředek pak může způsobit, že pokožka bude mít reakci a také učinit tyto mikrořezy zjevnější pro oko a možná dokonce učinit z svědění domácího mazlíčka i nepříjemné.

Pomocí mask

Použití masky k hlubokému kondici nebo nakreslení toxinů na domácím mazlíčku s vyrážkou je vždy skvělý nápad. Minerální nohy namáčení jsou nesmírně prominentní s klienty, kteří vycházejí ze svých psů. Výhodou pro domácí zvířata významně způsobuje významnou metodu a zvyšuje příjmy tím, že je vynikajícím doplňkem. Při aplikaci a využití surových jílů nebo průmyslových přípravků mějte na paměti tyto věci.

Veterináře by měly vždy vidět kůži se vyrážkou, aby se zjistilo, zda je to bakteriální, plísňová nebo něco, čeho byste se neměli dotknout. Při práci s domácími mazlíčky, kteří mají infekci nebo úly, noste rukavice, takže je vaše pokožka chráněna. Neautojte masku na žádný typ sliznice, to zahrnuje letěné, oční ráfky, přímo v nares (nosní otvory) a přímo kolem konečníku.

Vždy je chytré provádět „záplatový test“, abyste se ujistili, že maska, kterou využíváte, nevyvolává více problému. Udělejte to tím, že položíte prstovou tečku přípravy na vnitřní straně jedné z tuků a čekám na 5 minut a poté opláchněte. Tato oblast by neměla být zanícena nebo bolestivá na dotek, ale může být trochu růžová, což je v pořádku. Nikdy nenechávejte hliněné masky na více než 10 minut pro bezpečnost. Velkým pravidlem je, že lehčí jíly, jako je bílá nebo růžová kaolin, jsou velmi jemné a lze je zakoupit v typu prášku, nebo si můžete vybrat masku připravenou – vyrobenou s těmito jemnými ingrediencemi.

Vrásky a podložky

Vrásky na dohodě nebo někdy kolem ocasní oblasti (pro naše portlierové klienty) mohou být dokončeny čistou olejovou směsí. Tradičně bylo navrženo, aby tyto oblasti byly udržovány suché, ale nyní se rozumí, že tyto jemné záhyby vyžadují zvlhčení, aby zůstaly zdravé. Směs výživného oleje, jako je EMU, Argan nebo avokádo, stejně jako minerály, je perfektní metodou pro čištění vrásek. Pokud dojde k podráždění, je nejprve potřeba jemný čisticí prostředek a kondicionování. Poté, co jste dokončeni s domácím mazlíčkem, položte olejový/minerální směs na bavlněný tampon nebo podložku a pečlivě otřete do záhybů a vrásek. To je udržuje hydratované, mineralizované a poskytne tkáni bariéru proti bakteriím a dalším toxinům.

Život po barvách a křídě

Jsem ohromen emocemi, když vidím kvalifikovaný povrch ženicha z inovativního ženicha. Zahrnuté procesy zahrnuté a doba přípravy mohou být smyšlená s detaily. I když nejsem profesionál, pokud jde o tento typ práce, chápu požadavky, které vyžaduje na kůži domácího mazlíčka.

Křída; Je jednoduché aplikovat, zábavné využívat i TEnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *