Dr. Mary Beth Leininger oslavovala jako První prezidentka AVMA

oslavující fantastické ženy ve veterinární medicíně

Na počest měsíce historie žen American Veterinary Medical Association (AVMA) již dříve odhalila seznam známých žen v rámci veterinární profese. Zvláštní poznámka k sousedství Goodnewsforpets je Dr. Mary Beth Leininger, první prezidentka AVMA první dámy a 2018 Germinder20 síla Pink Honoree. Příběh Dr. Leiningera byl uveden na Goodnewsforpets.

Dr. Mary Beth Leininger, první prezidentka AVMA, promovala veterinární instituci v roce 1967.

Podle tiskové zprávy AVMA, jak nedávno v roce 1975, tvořily ženy pouze 5 procent profese, aniž by ženy sloužily mezi důstojníky AVMA, výkonnou radou nebo radami, jakož i pouze jedna dáma sloužící v 126-členném domě AVMA v AVMA Delegáti. Do roku 2010 tvořily ženy přibližně 50 procent okupace i dnes, přibližně 61 procent amerických veterinárních lékařů jsou ženy, stejně jako 6 z 15 členů správní rady AVMA a 58 ze 140 členů AVMA Domov delegátů jsou ženy.

AVMA ve své tiskové zprávě poznamenal, že je vděčný za tyto průkopnické i světově měnící veterinární lékaře, jakož i za všechny ženy, které pomáhaly připravit metodu pro veterináře chránící člověka, zvíře i environmentální zdraví a wellness dnes .

S mnoha veterináři, kteří dnes absolvují veterinární instituce, očekávejte, že i mnohem velkolepější ženy se stanou značkou ve vedení. – Poznámka editora.

Dr. Mary Beth Leininger jménem Germinder20 Power of Pink Honoree

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *