Názvy konících Mustang: 90 Inovativní jména konících Mustang

Poradili bychom vám, abyste šli s prodlouženým seznamem jmen Mustang koní, pokud plánujete vlastnit nádherné zvíře, které se potuluje po pláních západní Ameriky.

Mustang je plemeno vytrvalých koní, které jsou šeptají, že pocházejí z koní přinesených španělskými dobyvateli.

Je to stylový sportovní maskot, který znamená vysoké vlastnosti tvrdosti, milosti, rychlosti a suverenity. Podle vašeho přání můžete zkontrolovat a také vybrat příslušná jména konících Mustang.

Prehistoričtí koně, kteří bydleli v Severní Americe, vymezeli během poslední doby ledové asi před 10 000 až 12 000 lety. Když Christopher Columbus vystavil nový svět, přinesl s sebou koňská plemena Andalusian, arabských a také předků Barb. Začal tedy znovuzavedení koní do Severní Ameriky.

Teprve nedávno představili španělské koně (jména konících Mustang) byli chápáni pro spoustu vlastností; odolnost je jedním z nich. Ve skutečnosti to byla jejich houževnatost, která pomáhala plemeni odolávat v divočině a také se stala názvem plemene, které bylo vyrobeno tak, aby přežilo.

Jména pro koně Mustang

Divoké koně skončily být rozsáhlým pohledem na severu i v Jižní Americe. Tato jména koní Mustang byla koně, kteří byli ponecháni, blouděni nebo ukradeni, což nakonec skončilo jako divoký nebo divoký koně.

Když jezdící koňskou jezdectví domorodých Američanů, začali je chytat. Domorodý Američan by mohl vlastnit sto koní a etnická skupina by mohla vlastnit více než tisíce z nich. Když se nomádské kmeny přesunuly z místa na místo, ztratili by nějaké koně. Tito koně tedy byli posypáni po Americe a volně se množili.

Názvy koní Mustang by byly standardní bláznivou koní starého Západu.

Koně nejprve existovali v Americe před jejich vyhynutím přibližně 10 000 desetiletí zpět. Nebylo to až do konce 14. a začátkem 1500, když průzkumníci, jako je Columbus, obnovili koně do nového vesmíru.

Mustangové koně, které znovu představili, byli španělští a arabští koňští koně, malé, rychlé i náročné. Byly využívány k extrémnímu pouštnímu prostředí a okamžitě začaly naplňovat jih, střední i Severní Ameriku, ve kterém jsou nyní chápány jako Mustangové. Mustangové se tedy v Americe nevyvíjeli a navíc byli pocházející z domestikovaných koní.

Názvy konících Mustang jsou potomci španělštiny nebo Iberiánské koně, kteří do Ameriky přivedli španělští průzkumníci v 16. století.

Titul pocházel ze španělského termínu Mustengo, což naznačuje „monstrum bez majitele“ nebo „toulavého koně“ velkého chlapa a žen cítí, že Mustangové jsou jen blázniví koně místo konkrétního plemene. Tito koně s různým typem koní, jako jsou čtvrťová koně společně s taženými koňmi, aby plemeno, které nyní rozumíme.

Vzhledem k tomu, že mustangové koně potomci uprchlých domestikovaných koní, řídí, že společnosti s řízením volně žijících živočichů se domnívají, že tyto, aby byly „divoké“ místo „divoké“, i když toto označení je mezi nutkání mustangů mnohem spornější. Tarpan spolu s Przewalski by byly jedinými dvěma kmeny opravdu divokých koní.

Zde je seznam nejlepších jmen koňských mustangů mužů/žen.

Názvy koňských mužů Mustang

Paco

Nativní klenotní poník

Mario

Mrak

Motocykl Mustang

Zack Attack

Zvuky hromu

Učitel

Zippity do dah

Lepidlo-chlap

Hvězdný

Prérie

UNO

Byt

Jména pro koně Mustang Mustang

Diego

Mosaic Appaloosa

Merryleg

Zeus

Pollo

Sky of Enchantment

Inkognito

Plamen

Si

Pancho

Black-Jack

Monarcha

Pepe peso

Loco

Fru-fru

Cigareta

Chico

Napájení

Hidalgo

Šťastné stezky

Pablo

Blanca

Amigo

Hombre

Salvador

Nacho

Jména konících žen

Sněhová vločka

Christina

Vánoční přehlídka

Esmerelda

Tanečník

Lucie

Měsíční tanec

Opál

Viva Las Vegas

Moje dazzlin touha

Rubín

Sunka Wakan

Vichřice

Carmen

Podmáslí

Hvězdný prach

Obnovení života

Okouzlení mědi

Jména pro ženy Mustang koně

Bezrazled

Ramona

Rosie the Apparoosa

Rosa

Becky

Epona

Bela

Stříbrná podšívka

Zrzavý

Gabriella

Stará šedá klisna

Nova

Eloise

Zlatý peří poník

Cyril

Jetel

Eliza

Klenot

Kateřina

Whinney

Můj osud Dazzlin

ProudBottom

Harriet

Evita

Apple-Oosa

Paloma

Líska

Bonita

Zajímavá fakta koní Mustangů

Mustangové mají nejvyšší kvalitu, aby měli spoustu barev, včetně kojotů dun, kouřových, blues, modrých roansů, zářících černochů, rezavých hnědých, červených roanů, opékaných sorrel, skvrnitých appaloosas, palominových smetanových, smetanových pintosů, blechaných šedých , Whites s černou kůží, atd.

* Slovo Mustang označuje divoké i nezkrotné ve španělštině.

* Plemeno Mustangu se volně potulovalo a vzhledem k tomu více než 300 let. Díky tomu se stalo extrémně šetrným, nezávislým i odolným tvorům.

* Mustangové byly oblíbené Nativní Američané i kovbojové kvůli jejich velkému smyslu krávy, díky kterému se stal doprovodným společníkem.

* Na začátku 20. století bylo asi 2 miliony Mustangů, které do konce století klesly na méně než 30 000.

* Byla zavedena legislativa pro roaming divoké koňské a Burro akt z roku 1971 pro zabezpečení Mustangů.

To bylo některé v sekvenci spojeném s ohromujícím i silným plemenem Mustangu. S předchůdcem fantastických koní běžících v jejich krvi je Mustang dnes obvykle využíván pro akciové práce, jízdu a výdrž.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *