All American Grooming Show 2017

od zaměstnanců
30. června 2017
Přehlídka All American Grooming se vrátí na Westin Chicago North Shore v Wheelingu, IL dne 10.-13. Srpna 2017. Dědictví show bude pokračovat jako skvělé vzdělání, vzrušující soutěže o péči a třídenní veletrh přinese více do Chicago Groomers než kdy to bylo předtím. Všichni Američané budou i nadále udržovat nadčasové tradice Knock Your Smocks Off Smock Contest, Abstract Creative Runway a sobotní noční párty, která byla zahájena původním majitelem show Jerry Schinberg.

V letošním roce nabídne několik zbrusu nových seminářů, včetně obchodního spravovaru pro domácí mazlíčky Khrisa Berryho: Marketing, Management, Peníze a média, které se konají v pátek 11. srpna. Tento čtyřhodinový seminář nabídne nosítkám pro žerchání nové poznatky o tom, jak do jejich vložit profesionalitu a vášeň Obchodní strategie a propagace.

All American Show také nabídne semináře představené Victorem Rosado, Joey Villani, Scott Wasserman a Cindy Oliver na témata, včetně podnikání, kreativní péče, handStripping a Master Class Techniques.

Registrace na pořad je k dispozici na adrese www.aagroom.com
Reklamy

Celkový

0

Akcie

0

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *