Germinder představuje aktualizované GNFP Digital

s novým logem 16. června 2017

Kancelář NYC se přemístí do Soho, KC Office Set for Crossroads Arts District

Společnost Germinder & Associates, Inc., společnost specializující se na odvětví domácích zvířat ve výši 67 miliard USD, dnes odhalila růst svých digitálních schopností se zavedením GNFP Digital. S úvodem přichází strategický tah agentury Midtown New York City Offices na 175 Varick Street, WeWork/Soho West. Služby agentury #GNFPDigital se najdete v nové stanici WeWork/Corrigan v umělecké čtvrti KC Crossroads. Tyto kanceláře se chystají otevřít právě včas pro výroční akce pro zdraví zvířat a wellness koridoru na celém světě zvířat a wellness Week.

„Vždy jsme se snažili být před křivkou, stejně jako naše digitální platforma GoodNewsforpets je příkladem toho. Nyní s GNFP Digital můžeme tyto schopnosti prodloužit do jiných oblastí digitální komunikace. A vidíme vynikající synergii při přesunu našich kanceláří do více inovativní oblasti pro spolupráci v Soho a také otevírání našich nových digitálních kanceláří GNFP v Crossroads Arts District, v srdci koridoru pro zdraví a wellness zvířat v Kansas City. Je to balíček, který se díváme dopředu, abychom poskytovali jak klientům, tak i vyhlídkám, “uvedl Lea-Ann Germinder, APR, kolega PRSA, prezident a zakladatel.

Společnost GNFP Digital použije dobře vyznamenanou značku strategického poradce, mluvčího a dilematu na trhu s nejnovější kompetencí v digitálním prostoru. Rovněž budou nabízeny služby správy reputace v digitálním prostředí. Vedení obchodních i C-Suite, kteří se snaží zlepšit nebo přepracovat jejich digitální existenci, mohou těžit ze služeb.

“Ve všech těch letech jsem pochopil, že Lea-Ann je vždy o krok napřed v radě svým klientům, jak přesně aktivně zapojit, spíše než bojovat nebo ignorovat problém.” A využívá každý komunikační kanál, který má k dispozici. Očekávala účinek internetu, účinek bloggerů a účinek sociálních médií. Je disciplinovaná ve svém přístupu a já se dívám dopředu, až uvidím tuto další fázi jejího podnikání, “uvedla Susan McGreevy, partnerka v legislativě Kansas City Stinson Leonard Street LLP.

Germinder publikuje digitální platformu GoodNewsforpets.com oceněnou firmou. GoodNewsforpets.com kurátoruje zprávy o zájmové sazbě a význam pro informované rodiče pro domácí zvířata včetně trhu s domácími zvířaty i veterinární profese. Oceněná stránka byla představena v roce 2000. Goodnewsforpets nabízí sponzorované balíčky a také sponzorem festivalu NY Dog Film, národní oslavy, která slaví psa. Stránka pravidelně přispívá jak naturální, tak i peněžní dary útulkům, záchranám i neziskových organizacích.

O Germinder & Associates, Inc.
Germinder & Associates je oceněná společnost New York City a společnost Kansas City, která poskytuje strategický poradce, obsah digitálního publikování, kampaně pro specializované trhy včetně zdraví zvířat a wellness a produktů pro domácí zvířata. Společnost byla založena v Kansas City v roce 1998 a v roce 1999 otevřela kancelář v New Yorku. Mezi ikonické úsilí patří Rada Catalyst; Pochopte srdeční červy a také koridor zvířat v Kansas City. Společnost je členem PR Council, diamantového sponzora Prsany obrovské ceny Apple Awards a také majestátním sponzorem cen Higher Kansas City Prism Awards. Společnost oslaví příští rok 20. výročí. Dodržujte na Twitteru: @GerminderPR a Facebook: Germinderpr.

O Lea-Ann Germinder, APR kolega PRSA
Lea-Ann Germinderminder, APR Fellow PRSA je akreditovaným vůdcem public relations a veterán na zdraví zvířat a wellness trhu. Působila v Národní radě pro veřejné vztahy Společnosti Ameriky (PRSA), jako správce nadace PRSA, jakož i prezidentka New Yorku a kapitol Kansas City PRSA. Je členkou organizace Prezidentů žen (WPO), NY Women in Communications (NYWICI), poradní rady Fear Free, Veterinární reklamní asociace (VMAE), Veterinární partneři, Asociace Ameriky pro spisovatele (CWA), Asociace spisovatelů psů (DWAA), stejně jako ženy na trhu s domácími mazlíčky (WIPIN). Dodržujte ji na Twitteru: @lgerminder

Kontakty:
Lea-Ann Germinderminder, APR Fellow PRSA
lgerminder@germinder.com
@lgerminder
Caitlyn O’Hare
Caitlyn.ohare@germinder.com
212-367-2170/917-334-8682

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *