19 důvodů, proč můj psí je můj nejlepší kamarád

19 důvodů, proč můj psí je můj nejlepší přítel

Naposledy aktualizováno 12. září 2017 pomocí Puppy Leaks 25 komentářů

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Původně publikováno v roce 2014.

Říká se, že vím, ale můj psí je opravdu můj nejlepší přítel. Je to můj cvičební partner, fantastický kámoš, stejně jako ona je vždy potěšena, když mě vidí, když se vrátím domů.

Můj psí je můj nejlepší přítel

Nyní mi to objasněte; Laika není dokonalá. Nemá ráda koně nebo malé psy, vyskočí na pulty kuchyně (ano, jako kočka), vytí ve spánku a má nějaké problémy se střežením zdrojů. Rozhodně však nejsem ideální.

Jsme oba vadní, stejně jako oba jsme spoustou problémů, na kterých pracujeme. Společně však vytváříme fantastický pár. Mentoruje mě, abych byl mnohem více klienta a měl mnohem více empatie, stejně jako jsem ji mentoroval, že koně nejsou zlí, stejně jako pulty kuchyňské oblasti, které by neměly být dál.

Tady je důvod, proč přemýšlím o mém psího svého nejlepšího přítele

1. Má ráda zdřímnutí stejně jako já. Jakmile si lehnu na gauč, mazlí nejlépe vedle mě, stejně jako přesně chápe, jak se jí spát.

Úroveň spánku = odborník.

2. Nemluví. V některých případech, kdy se mi dostane na nervy (jako když zjistím, že chodí po pultech), říkám jí, že její máma byla shnilá chihuahua. Ona se nehádá. V některých případech jí ráda připomínám, že ani nechápe, v jakém PSČ je. Nehádá se.

3. Vždy je na dobrodružství. Nestará se o to, co, kdy, kde a jak. Je na cokoli. Může to být na výlet, k jezeru, nebo jen ven vytáhnout nějaké plevele. Pokud vstanu a obléknu si boty ve 3 hodiny ráno, byla připravena a potěšena, že jsem mohla jít.

4. Umožňuje mi zobrazit, co chci v televizi. Když jsem si nasadil maratón zlatých žen, nebo se dívám na Scissorhands zlaté ženy. Ve dnech, kdy se cítím trochu další výstřední, mohu dokonce obléknout doktora Pola, jen aby pochopila, jestli si opravdu přeji, abych ho mohl přimět našeho veterináře.

5. Má ráda moje „vaření.“ Ať už je to nasekaná mrkev, zmrazené arašídové máslo, nebo přidává k večeři jen nádech olivového oleje, je vděčná.

6. Je jednoduchá nakupovat. Ještě jsem jí nekoupil hračku, která se jí nelíbí, stejně jako si dokonce ráda hraje s krabicemi, ve kterých přicházejí. Teď to neznamená, že tyto hračky trvají dlouho, ale ještě jsem jí něco poskytl Oceňuje. (i když to jen roztrhává)

7. Věří, že jsem skvělá masérka. Nemám formální školení o poskytování masáží, ale na tom nezáleží Laice. Rád přijímá jakýkoli typ masáže psí, kterou nabízím.

8. Nezajímá jí, jestli vypadám hloupě. Ona půjde na veřejnost se mnou nezáleží na tom, co mám na sobě, i když je to moje ekologická mikina s kočičí tváří kolem ní spárované s roztrhaným džínovým párem a také dobrým doplňkem v taškách.

Používám tu hloupou kočičí mikinu? Žádné starosti, Laika je stejně připravená vypadat hloupě jako já.

9. Poskytuje ty nejlepší pozdravy. Každý den, bez selhání, je potěšena, že mě vidí, když se vrátím domů. Nejen, že je to jen potěšeno – je to plné nadšení zadku. Nemohu ti říct, když mě člověk naposledy tak vřele pozdravil.

10. Je to můj poplašný systém. Nepožaduji se obavy o to, aby někdo přišel do našeho trávníku, aniž by si toho všiml. Rovněž dobře si dobře uvědomuji, kdykoli se objeví list, který by přistál na poštovní schránce, na stropě je beruška, nebo když je na okně moucha. Není s ní moc bez povšimnutí.

11. Je tu pro mě neustále. Kdybych měla chudý den, je tam, stejně jako ona bude vždy, když si vyžaduji, aby se opíral.

12. Nesoudí mě. Nestará se přesně o to, kolik peněz vydělávám nebo jaká je moje sociální stav. Nerozumí ani, v jakém PSČ jsme.

13. Je zábava. Vždy je na hře s remorcínou, načtení nebo ji objeví. Stejně jako když se cítím trochu vyčerpaný, je potěšena, že chytí bubliny nebo si hraje s hadicí. Stejně jako vždy objevuje metody, jak mě usmát, jako když budu pracovat a objevovat jednu z jejích hraček v kapse. (kapsy jsou jedním z jejích preferovaných míst, aby věci skrývaly)

Nechápu, co se Laika líbí mnohem víc – dostávat blátivou nebo hadici. Alespoň spolu chodí dobře.

14. Je to fantastické vakuum. Nikdy se nemusím obávat čištění podlahy kuchyně.

15. Je to nejlepší při udržování tajemství. Mohu jí říct své cokoli, aniž bych se staral, rozlije fazole.

16. Když jsem nemocný, cítím se mnohem lépe. Až budu pod počasím, bude to mým mazovým přítelem. Někdy se probudím stejně jako Kong v dohodě – z velké části je však skvělá.

17. Pomáhá mi v zahradě. Je to mnohem lepší bagr než já, stejně jako já ani nemusím kupovat její rukavice. Tahání plevelů? Je to pro. (i když anonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *