Terriéři Pet: Tradiční oříznutí Terrier Tririer

od Brittney Valle
28. února 2020

V kosmetickém salonu vidíme spoustu teriérových klientů, jejichž majitelé prostě nemyslí na údržbu nebo náklady na handstripping. Oříznuté teriérové obložení jsou v moderním salonu pro péči o péči velmi typické. V tomto měsíci vydání „Styled Up!“ Ukážu vám přesně, jak vyrobit na našem modelu bezproblémový oříznutý obložení, Tuckerovi, a zároveň zachovávám co nejvíce textury kabátu, barvu i integritu na domácím psovi.

Věřím, že je nezbytné zdůraznit, že protože Tucker není handstropped a také na rutině domácího mazlíčka šest týdnů mezi schůzkou s péčí, přináší mnohem více podceňovací látky, než by váš obyčejný teriér. V rámci svého procesu přípravy se ráda ujistím, že je zcela sušen s vysokou rychlostní sušičkou, kromě chmýří sušenou sušičkou horkého stojanu, protože to pomůže odstranit několik přebytečných podsah.

Obr. 1 a 2) Abych se před ořezáním vylučoval povrch, který eliminuje podsahu, ráda jsem vydělal své teriéry s podkapitovým hrázem. Začínám širším sbalením, a také když to přestane pracovat na vytahování jakéhokoli typu mnohem více podceňovacího nátěru, přemístím do jemnějšího podsava. Nakonec pečlivě hrabat horní část jeho hlavy a jeho čenich, abych zachoval co nejvíce kabelů i integrity.

Obr. 3) Začnu jeho účes využitím žlutého hřebenu (0 nebo 5/8 ”) na nastavení #40 na mém zastřihování 5 – v – 1. Připevňuji se zrnem růstu kabátu ze zadní části krku až po jeho ocas.
Reklamy

Obr. 4) Pokračováním v zastřihnutí s průtokem růstu vrstvy, přikrývám se přímo dolů do lokte a v tomto bodě odsouvám svůj hřeben. To mi umožňuje nechat jeho nohy o něco plnější v nákupu, abych zachoval rovnováhu a zachoval obložení co nejblíže k plemeni běžnému pro domácího mazlíčka.

Obr. 5) Moje speciální technika, když se týká smíchání hrudního koš na teriérickém vzoru (a řadu dalších vzorů s sukní nebo nábytkem!), Je mi vzít ruku a pečlivě převrátit pokožku nahoru směrem k opačné straně psa. Tato role vyskočí kabát na stranu, kterou oříznete – potom se oříznu přímo k zemi. Vypadá jakýkoli typ vrtání kabátu mimo paralelní linie strany. Možná si všimnete, že na Tuckerovi jsem za jeho hrudní koš spadl na hřeben #1. To mu poskytne elegantnější obložení a produkuje iluzi bezprostředního žaludku.

Obr. 6) Při ořezávání rump jsem vyhovoval muskulatuře psího a také ořízl celou horní svalovou hmotu zadní nohy a také odstřelil zadní konec v bodě rump.

Obr. 7) Ořízl jsem Tuckerův celý ocas s hřebenem č. 1.

Obr. 8) Abych se nasadil do prsu psa, objevuji bod prsu a také zvrátil hřeben z bodu prsu do krku. Nejen, že to produkuje kratší povrch na přední straně psa, ale umožňuje vám to mít čistý, plynulý posun od hlavy k krku, aniž by ohrozil jakýkoli typ požadovaného kabátu, aby se vytvořil zaoblený tvar hlavy.

Obr. 9) Když vyvrhnu svou práci zastřihovače, začnu nůžkovou práci zaokrouhlením na nohy. Rád začínám na přední straně nohy a také oříznout přímo linii, zatímco noha je na zemi, těsně před nehty. Potom oříznu boky nohy v přímou linii a také zaokrouhlujte strany.

Obr. 10) Abych vytvořil iluzi vhodných proporcí horních ramen, nařízl jsem Tuckerovu přední sestavu s úhlem 45 stupňů z bodu prsu směrem k koskům a ještě jeden úhel 45 stupňů z bodu prsu k loktu. Vyčistím cokoli, co se drží mimo tyto linie s agresivním tenčí. Rád využívám toto tenčí pro Clipper Terriers, protože poskytuje měkčí a mnohem přirozenější povrch než mnohem tupější střih střihu.

Obr. 11) Vyhovuji své tělo – sklon k tomu, že využívám přesně stejnou tenčí a také smícháním zastřižených částí těla s tím, co zbývá na nohou i sukně. Zbývá bit -míchání, protože jsme využili techniku skimmingu, ale vracet se přes tyto oblasti s ředidlami jen zaručuje dobrý povrch.

Obr. 12) Abych smíchal prsa, vyčesl jsem cokoli, až k přední části a také využívám jeho ředidla k oříznutí bryndáček v přímo svislé linii.

Obr. 13) Vyvrcholím své tělo prací tím, že vyčistíte podtržení.

Obr. 14) Než začnu hlavu, oholím návrhy uší čepelí, že kůže psí bude tolerovat (Tucker dostal na vnější straně #10 a na vnitřní straně #30). Moje pokyny k tomu, aby se částka oholila, je obvykle o délce mé miniatury. Dodržuji to tím, že nůžím návrh ucha, abych vytvořil dobrý ostrý vrchol. Mějte na paměti, že je nezbytné, abyste při nůzetí ušních tipů uchovávali opatrnost – rád položím palec podél okraje ucha, abych zajistil pokožku v situaci plechovkynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *