Groomers & Breeders: Precuring the Groomer/Breeder Relationship

od Lazhar Ichir
2. října 2018
Chovatelé pet a chovatelé domácích psů patří do stejných kruhů, ale bohužel mnoho vztahů chovatelů/groomerů se nedaří. Mnoho zkušených chovatelů domácích psů ráda získala na Amazonu nějaké klipy pro domácí zvířata a udělal to sám. Spousta chovatelů nevidí, že nesmírné hodnotové žeoři přinášejí svým psům a jejich jméno chovatelské stanice.

Také groomery často podceňují, jak zásadní je služba chovatele pro spodní linii salonu. Vlastní několik psů a prodávají ještě mnohem více novým, potenciálním místním vyhlídkám, takže ano, chovatelé pet psů mohou ospravedlnit speciální marketingové ošetření.

Zobrazit psy a další psy

Jako domácí pes pes, první mentální posun, kterou musíte vštípit svým zákazníkům chovatele psů, je, že vás mohou navštívit s jakýmkoli psem. Svět šlechtění pro domácí pes je velmi úzce propojen se světem konformačních show a pokusů. A nesprávně, mnoho chovatelů vidí žeory jako profesionály, kteří jsou potřebné k tomu, aby viděli pouze ideální před účastí na výstavě pro domácí zvíře.

Ujistěte se, že veškerá vaše klientela s vazbami v rámci výstavních kruhů vědí, že jste potěšeni trávit čas péčí o všechny psy, včetně toalety s těhotnou fenou nebo mladých štěňata. Není třeba, aby čekali na nadcházející show pro psy – nyní jste k dispozici ideální, dokonce i pro menší práci nebo dotyk.
Reklamy

Mnoho chovatelů, se kterými mluvím, chodí jen ke svému oblíbenému groomeru na dlouhé sezení. Mají pocit, že rychlá díla jsou trochu trapná, na kterou je třeba požádat a platit. Ujistěte se, že se cítí pohodlně a ptají se vás i ty nejmenší věci.

Vysvětlete hodnotu, kterou přidáte

Pet Dog Groomer dělá hodně a hodně z toho je bez povšimnutí. Jistě, chovatelé pet psů vidí, jak krásní a svěží jejich psi hledají relaci, ale pro ořezávání vlasů a nehtů je mnohem víc než oříznutí vlasů a nehtů. Sladna psa je jako naše, hluboká a složitá.

V nákupu, aby si chovatelé udrželi jako klienta, musí pochopit, proč vám platí nějaké množství peněz. To je nepochybně platné pro každého zákazníka, ale i mnohem více pro toho, který vám může přinést spoustu psů, často (nejen když se událost přiblíží.)

Není však nutné super -vylepšené faktury. Zkuste s vámi jednou provést chovatele, abyste mu ukázali veškerou práci, která jde do péče. A i kdyby to dokázali sami, ukážte jim, jak mnohem lepší je, když to uděláte. Použijte oblíbené dárky psa, oblíbenou masáž psa a oblíbené Clippers psa. Chovatel musí vidět, že groomer to dělá jako žádný jiný.

Opakujte službu

Znáte vše, co je známo, že získání nového zákazníka stojí mnohem víc než udržet jeden. Ale když uděláte matematiku, chovatelé psů pet obvykle vlastní několik psů. Toto přísloví je mnohem silnější s majiteli chovatelské stanice, než je to pro vašeho průměrného klienta, který může vlastnit pár psů, v nejlepším případě.

To znamená, že chovatel je lístek s vysokým záplně a je třeba s ním zacházet jako s jedním. Zvláštní slevy, věrnostní karty, malé dárky při zvláštních příležitostech, se svolením hovorů … Existuje tolik, co může Groomer udělat, aby byl chovatel spokojený. Ušetřete speciální data ve svém kalendáři, jako jsou nadcházející show pro psy, očekávané vrhy atd. Jedná se o impozantní příležitosti, které se znovu dotknou základny s chovatelem, který jste postupem času ztratili.

Domácí návštěvy usnadňují život chovatele

Už jste někdy diskutovali s místním chovatelem stanovený rozvrh v průběhu roku se zlevněnou cenou? Například zavázání měsíční návštěvy ženicha všech svých psů v chovatelské stanici výměnou za předplacení. Pomáhá s peněžním tokem společnosti a umožňuje prodej, který by jinak měl, možná nikdy nedošlo.

Šlechtitel pro psy, stejně jako vy, vidí každý den tak spoustu psů. Je nemožné přivést k vám každý psa jeden po druhém, protože by to bylo strašně časově náročné a nepraktické. Použití chovatelů je návštěva pro vás dobrý nápad. Jako pákový efekt můžete použít „Přijdu k vám“ a vyžadovat takové návštěvy „pouze k upravení všech/většiny vašich psů“. Když jde o chovatele na velkých událostech, často připouštějí, že odhlášení o groomeru způsobuje mnohem častější péči než oni, kteří museli cestovat do salonu.

Sociální média jsou zásadní pro účinné sítě

Přiznejme si to, ani jeden člověk nemiluje, aby byl volán v neděli ráno jen na příležitostný chat. Sítě se v posledním desetiletí proměnila a změny probíhají hluboko! Volání se stalo příliš rušivým, textové zprávy jsou příliš často ignorovány. Co tedy musí žeoci dělat?

Zůstat v kontaktu s chovatelem je velmi jednoduchý; Ukažte se na svých profilech sociálních médií. Facebook a Instagram jsou nejpohodlnější a nenápadné platformy, které zůstanou v kontaktu. Pošlete nějakou lásku a lajky na jejich fotografiích svých oblíbených psů a občas komentujte. Funguje to. “Ach, musím jít do kosmetické salony, abych se rychle dotkl!” Musí si myslet.

Nepřehánějte to, ale pokud jste je už nějakou dobu neviděli, je to jemný způsob, jak jim připomenout, jak pozoruhodný jste.

Kromě toho to jde oběma způsoby. Ujistěte se, že zveřejňujete pozoruhodné fotografie své nejlepší práce na nejlepších psech, které jste nedávno upravili. Použijte takové kanály, abyste získali pozornost vašich stávajících zákazníků. Získejte nějaké posudky, které můžete zveřejňovat každých pár týdnů – tyto budou působit jako sociální důkaz!

Efekt zvlnění je skutečný

Většina chovatelů domácích psů prodá svá štěňata místním zákazníkům; Je to mnohem pohodlnější pro všechny zapojené do výměny. Udržování potěšení z chovatele jim pomůže s úvodem a doporučeními těmto novým vyhlídkám.

Ještě lépe je nakreslete pomocí některých papírových poukázek, které mohou přidat do svých balíčků štěňat. Nabídněte bezplatnou relaci proti kupónu a jakmile tyto nové vyhlídky navštíví, ujistěte se, že s nimi zacházíte s mimořádnou péčí. Závisí na mně, vrátí se! Vaše freebie dostane splacení zpět do několika sezení.

Zabalit

Žeoříci psů musí pochopit, že je přinášejí nesmírné chovatelé finanční hodnoty. Mají spoustu psů, účastní se mnoha akcí každoročně a prodávají psy dalším místním obyvatelům, kteří se mohou proměnit v vyhlídky. Jaký další typ zákazníků vám může generovat tolik příjmů?

Pokud se to již nestane, musí všichni žeoci skutečně vychovávat své vztahy s místními chovateli domácích psů. Udělejte z chovatelů domácích psů vašimi velvyslanci. Ve vašem arzenálu je spousta marketingových nástrojů; Provize, slevy, zvláštní uspořádání a návštěvy – Kennel, síťové sítě a spousta dalších. Je to jen otázka sezení s perem a papírem (nebo iPadem) a výběru několika metod, které se v příštích měsících rozbalí.

Každá oblast je jiná! Některé regiony mají své chovatele velmi na slevy, zatímco jiné se mohou líbit pohodlí vás, abyste je zkontrolovali kvůli dlouhé jízdě. Stačí najít, co funguje prostřednictvím pokusu a omylů, a pak to udělat znovu a znovu.

Lazhar Ichir je zakladatelem chovatelské služby (BreedingBusiness.com), vzdělávací platformy pro odpovědné chovatele psů po celém světě. Snaží se učinit chovatele mnohem etičtější a informovanější, jeden příspěvek najednou!

Celkový

58

Akcie

56

0

2

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *