Komunikace a vzdělávání: Všechno na tom záleží

od Michelle Knowles
5. května 2017
Když zde sedím, odpovídám na jednu poslední zprávu na Facebooku na noc, jsem zasažen tím, jak je klíčová komunikace v našich životech. Komunikace může být slovní nebo s řečí těla a dokonce i tónem, který používáme k předání zprávy.

Všichni víme, jak nezbytná je dobrá komunikace mezi groomerem a domácím mazlíčkem. Víme také, že dobře komunikace s našimi klienty může vytvořit nebo porušit celoživotní servisní vztah nebo přátelství. Ale jsem si velmi dobře vědom příležitosti, kterou máme jako groomery, abychom si navzájem procházeli naše nápady, techniky a znalosti.

V tomto digitálním věku můžeme sdílet výsledky produktů, kompetence nástrojů a nový výzkum, druhý je k dispozici všem našim vrstevníkům po celém světě. Naše odvětví postupuje vpřed rychlým tempem a stejně jako veterináři, kteří nebyli jednou nepovažovali za obchod, zažíváme renesanci myšlenek a růstu do respektované profese.

Jsme mnoho, s různými myšlenkovými školami, vzděláváním, mentoringem a zkušenostmi. Všichni přidáváme ke zdraví průmyslu. Všude mám mateřskou lásku k žeorům. Hluboka se o vás starám, nejen to, co děláte. Cestoval jsem po silnici potřebné nápady, abych nakrmil svou rodinu, měl ruce tak řezané a pokousané a padaly do postele tak opotřebované, že nevím, jestli to zítra dokážu. Moje láska k našemu řemeslu mě udržovala v těchto těžkých dobách a já bych se nevrátil a nezměnil své rozhodnutí být žeroorem za jakoukoli cenu.
Reklamy

Naučil jsem se od psů, koček, mnoha vrstevníků, mentorů a studentů. Jediná věc, která zůstává v této profesi v této profesi, je to, že se učíme sdílením věcí, které známe navzájem. Mé přání je, aby všichni groomery kdekoli nikdy unavili učení nových věcí, které mohou lépe komunikovat mezi sebou, stejně jako klienty a rodinné domácí mazlíčky, které milují. Certifikace, dosud, nebyla podle státního práva nebo licencování vyžadována, ale v multibilionu dolaru se možná ocitnete bez řádného vzdělání.

Existuje mnoho různých certifikačních kurzů, které jsou dnes k dispozici. Mohou a zlepšit vaši důvěryhodnost pro své klienty, zaměstnavatele a vaše vrstevníky. Slyšel jsem příliš mnohokrát, že certifikace nic nenaznačuje a není to užitečné úsilí, ale to není zdaleka pravda.

Průmysl péče a stravování produkuje asi 5 miliard dolarů ročně ve Spojených státech. Mnohem více groomerů, kteří hledají další vzdělání, zajišťují pečovatelský průmysl silnější. Jsme jen tak silní jako náš nejslabší odkaz. Vzdělávání je užitečné v tom, že podporuje komunikaci. Vyberte si online skupinu, ve které se cítíte pohodlně, najděte mentora, naučte se nový obložení plemene, které jste předtím neudělali. Pamatujete si, když jste poprvé začali péči? Možná jste potřebovali pomoc pravidelně, než se s tímto procesem pohodlně.

Říká se, že vychovávání dítěte vyžaduje vesnici, dobře říkám, že vychovává vesnici. Držte své sestry a bratry blízko, vylepšete je, když to potřebují. Podělte se o své znalosti tak, aby ti, kteří následují, jsou lepší než my. Je pro nás důležité si pamatovat, že otevřené diskuse jsou lepší při hledání řešení, a když přestaneme spolu navzájem mluvit, učení se také zastaví. ✂

Celkový

2

Akcie

2

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *