PETMEDS® ROZHODNUTÍ HLAVNÍHO VÍCE PETS

ADDTHIS SHARING TANKONSSHARE na FacebookfacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPinterestshare to Moreaddthismore1

Společnou prezentací mnoha starších mazlíčků je historie hubnutí. Mírné úbytek hmotnosti může být nevinnou změnou související s věkem. V jiných případech však může být hubnutí známkou vážnějšího zdravotního stavu. Mezi faktory, které pomáhají vyloučit příčiny, patří střevní parazity, metabolická onemocnění jater, ledviny nebo břišní, zánětlivé onemocnění střev, infekční onemocnění, degenerativní nebo autoimunitní onemocnění, jakož i rakovina.

Každý mazlíček s významným úbytkem hmotnosti by měl mít správnou veterinární zkoušku a také úplný krevní panel CBC/Chemistry a analýzu moči jako základní informace. Pokud je nutná další diagnostika, může být vyžadována rentgenová a ultrazvuk. U domácích mazlíčků s mírným nespecifickým hubnutím může být určitě vyzkoušena mnohem lepší strava, jako je Halo nebo odrůda přírody, a také přidávat trávicí enzymy k jídlu včetně naturálních enzymů z 1800petmedů. V případě pochybností je však vždy nejlepší mít správnou i úplnou veterinární zkoušku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *