Extrémně Daisy Díkůvzdání

AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestpinterestPinterestshare na moreaddthismore54

Protože je to téměř díkůvzdání, používám svůj poutní oblek. Věříte, že vypadám jako poutník nebo servírka? Mnoho lidí věří o díkůvzdání jako den za náklady s rodinou, jíst chutné jídlo a užívat si fotbal v televizi. Extrémně první díkůvzdání bylo v roce 1621 poté, co poutníci dorazili na Plymouth Rock, přežili svou první zimu a oslavili bohatou sklizeň. Domorodí Američané pomáhali poutníkům, kteří jim to provedli tím, že jim přesně mentorují, jak pěstovat plodiny, lovit, a také to projít v neznámé zemi.

Většina lidí se domnívá, že na palubě Mayflower byly kočky, stejně jako by pomohly spravovat populaci hlodavců na palubě, stejně jako později pomohly zajistit plodiny od hlodavců. Vsadím se, že kočky také udělaly poutníky radost! Pokud by byly kočky při prvním díkůvzdání, to je to, co věřím, že to bylo … Nedokážu si představit, proč na mě ten pes zírá!

Chci si všem přát velmi, velmi potěšenou dovolenou díkůvzdání. Stejně tak si nepamatuje, že vám poskytne váš kočičí nebo domácího psa, trochu chuť krůty nebo jiné chutné léčby!

Jaké jsou vaše plány díkůvzdání?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *