10 Obavá se váš veterinář chce, abyste se zeptali během vie

addthis sdílení tlačítek na FacebookFaceBookFace Share na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestshare to moreaddthismore7

S naší vlastní lékařskou péčí se běžně navrhuje, aby se v kanceláři lékaře zeptala mnohem více obav. Pochopili jste, že stejná doporučení platí pro veterináře vašeho domácího mazlíčka? Tím, že se během příští návštěvy veterináře ptáte mnohem více obav, nejen pomáháte maximalizovat zdraví a zdraví vašeho domácího mazlíčka, ale také zajišťujete, že z každé návštěvy vytěžíte maximum. Abychom pomohli vypořádat se s tímto tématem, požádali jsme holistického veterináře Dr. Dym o jeho vstup, pokud jde o obavy, které navrhuje, aby se majitelé domácích zvířat při návštěvách veterinářů ptali.

1. Co věříte v tuto informaci, kterou jsem objevil na internetu?

Majitelé domácích zvířat jsou obvykle k dispozici se spoustou předsudků o zdravotních stavech svých domácích zvířat, kromě toho, jak přesně musí veterinární lékař nebo by neměl být léčen nebo by neměl být léčen. Zatímco procházení na internetu pro indikace i léčby může být užitečné, v jiných situacích mohou být takové informace matoucí a/nebo dokonce nepřesné týkající se diagnostiky a/nebo ošetření jejich rodinných mazlíčků doma. Výsledkem je, že pokud se obvykle snažíte diagnostikovat podmínky pomocí společnosti Google, vždy se zeptejte svého veterináře předem na informace, které jste našli.

2. Na jakých webových zdrojích se mohu spoléhat na lékařské informace o stavu mého domácího mazlíčka?

Veterináři mohou nebo nemusí být obeznámeni s tím, které stránky mohou být důvěryhodné, nebo zda jsou informace důvěryhodné, ale klienti se však vyžadují, aby se na určité webové zdroje zeptali, než slepě přijme doporučení, která nemusí být přesná. Například informační materiál na blogu 1-800-Petmeds, jakož i Centrum pro zdraví a wellness Pet a Wellness Center, zkoumá veterináři i licencovaní lékárníci. Je důležité si uvědomit, že doporučení dodaná v těchto oblastech nesmí být nikdy využívána jako nahrazení za viz veterináře vašeho domácího mazlíčka.

3. Co mohu udělat, abych to pomohl zabránit tomu, aby se to stalo znovu?

To bude záviset na diagnostikovaném stavu; Avšak pro rutinní péči o zdraví a wellness, jako jsou kožní infekce a horká místa, by to mohlo znamenat udržování kroku s blechou a preventivními léky. Udržet krok s rutinní péčí je mnohem snazší než kdy jindy s geniálními produkty, jako je seresto límec, který odpuzuje blechy a klíšťata po dobu 8 po sobě následujících měsíců. Pro jiné podmínky by to mohlo naznačovat způsob změny života pro vašeho domácího mazlíčka, pokud jde o stravu , cvičení, terapie obohacení životního prostředí atd.

4. Proč předepisujete tento lék pro mého domácího mazlíčka a jaké jsou potenciální vedlejší dopady nebo interakce s léky?

Mnoho veterinárních lékařů obvykle má lékárny v rámci svého zdravotnického zařízení, ve kterém musí hrát podobné funkce jako lidští lékárníci, když vydávají léky na předpis pro domácí zvířata. Je velmi důležité, aby majitelé domácích zvířat pochopili, co jsou jejich rodinní mazlíčci předepsani, proč je lék předepsán, a také jaká budoucí nebezpečí předepsaného léku. Iatrogenní onemocnění je výsledkem chyby lékaře nebo léčby/interakce/interakce a také je důležitá diskuse pro majitele domácích zvířat se svými veterinárními zdravími a dodavateli péče o wellness, aby minimalizovaly riziko svého domácího mazlíčka.

5. Vyžaduje můj mazlíček skutečně antibiotikum pro jeho zdravotní stav?

Přes diagnostiku a nadměrná používání antibiotik v lidské i veterinární medicíně vedla k rozvoji rezistence na antibiotika, což je jeden z důvodů, proč se majitelé domácích zvířat musí přemýšlet o tom, zda je nutné antibiotikum.

Například typické podmínky horních cest dýchacích, jako je mírný kašel chovatelského stanice u psů, jakož i kýchání/šňupání u koček, jsou obvykle převážně virové. V důsledku toho nejsou v těchto situacích skutečně nutná antibiotika. Typická okolnost ve veterinární metodě kočičí je, když kočky představují příznaky onemocnění nižších močových cest (naléhavost, napínání a krev v moči) a studie veterinárního výzkumu ukázaly, že velká většina těchto koček nemá bakteriální močový trakt bakteriální močové trakt infekce. Takové diskuse mezi veterinárním lékařem i vlastníky domácích zvířat pomohou minimalizovat nárůst i nedávné podpory rezistentních superbugů, kromě methicilin rezistentních bakteriálních infekcí (známých jako MRSA), což je zásadní nejen pro zdraví a wellness našich zvířat. Nakonec však naše vlastní zdraví a wellness, jakož i přežití.

6. Jak přesně byste se starali o své vlastní rodinné domácí mazlíčky, pokud jde o řízení tohoto stavu, nebo o diskutovaných lékařských nebo chirurgických rozhodnutích?

I když může být praktické, aby veterinární lékaři procházeli tím, co by dělali, kdyby to byl jejich vlastní mazlíček, pokud jde o diagnostiku nebo léčebné plány, každý klient i okolnost jsou odlišné a také to, co je ideálníPro domácího mazlíčka, pokud to bylo zvíře veterináře, nemusí být pro zvířecího strážce ideálním rozhodnutím. Například náklady na veterinární péči a služby, kromě schopnosti klientů zvládnout nebo léčit specifické zdravotní stavy doma, přijdou na případ od případu, co je to nejlepší diagnostické a// nebo plán léčby pro každý případ.

7. Kolik zkušeností máte diagnostiku a/nebo léčbu tohoto konkrétního stavu u mého domácího mazlíčka?

Vzhledem k zvýšené složitosti a specializaci lidského i veterinárního lékařství by bylo praktické, kdyby majitelé domácích zvířat požádali své veterináře na své zkušenosti s prací s současným diagnostikovaným stavem domácího mazlíčka.

Budoucnost veterinárního lékařství směřuje ke specializaci na různé orgánové systémy a patologie nemocí. Když zvíře vytvoří složitý stav, jako je rakovina, neurologická onemocnění, srdeční choroby nebo chronické trávicí problémy, je pro veterináře praktické oznámit majitelům domácích zvířat, co může nabídnout ve své praxi, nebo zda doporučení vůči veterinárnímu odborníkovi je potřeba.

8. Jaký je nejlepší stravovací plán, který se živí mým mazlíčkem, v nákupu, aby je udržel zdravý a/nebo pomáhal při řízení nebo zastavení konkrétního stavu nemoci?

Vzhledem k funkčnímu dietnímu plánu i výživové hraní jak při zastavení, tak i při řízení akutních/chronických onemocnění, je pro klienty zásadní, aby se zeptali veterináře na potřeby dietního plánu svého domácího mazlíčka. Například chronické srdce a/nebo kardiovaskulární onemocnění může vyžadovat dietu s nízkou solí; S chronickým onemocněním jater a/nebo ledvin může být nutná nižší proteinová strava; Pro chronické alergie na kůži a/nebo onemocnění zažívacích traktů může být zapotřebí knihy o knize nebo hydrolyzované proteinové stravy atd.

Podle mých zkušeností i názoru, pokud jde o preventivní stravovací radu, se domnívám, že je nejlepší hledat radu s veterinárním lékařem v holistické veterinární medicíně, protože standardní veterináři získají extrémně bitový výcvik výživy v našem tradičním školení o lékařské instituci. U rodinných mazlíčků, kteří nejsou v požadavku na zvláštní dietní požadavky, jsou to nejlepší krmiva pro domácí zvířata, které doporučuji.

9. Na co se musíme soustředit před další veterinární návštěvou?

Po důkladně diagnostikování nebo léčbě stavu by bylo praktické pro veterináře, klienta i budoucí péči pro domácí zvířata, pokud se klienti ptali na další kroky. To zdůrazňuje hodnotu preventivní péče, spíše než reaktivní. To by mohlo zahrnovat základní preventivní péči o preventivní wellness kromě preventivních doplňků, dietní terapie, terapie přizpůsobením návyků atd.

10. Kdy musíte znovu vidět mého mazlíčka?

Obecně odrazující situací pro veterináře je přesně to, jak běžně klienti nedodržují návrhy léčby, pokud jde o dokončení programu terapie. Například dokončení celého předpisu, kromě toho, kdy musí být domácí zvíře znovu vidět pro sledování. Mnohokrát se stav domácího mazlíčka zlepší pouze částečně nebo rychle se opakuje, takže je zásadní pochopit, kdy přivést svého domácího mazlíčka pro následnou zkoušku, aby bylo zajištěno, že je léčba úspěšná.

Jaká byla vaše zkušenost s tím, že jste během návštěv veterináře vašeho domácího mazlíčka mnohem hlasitější? Existují konkrétní obavy, které se vždy ujistěte, že se během zkoušky zeptáte? Sdílejte své myšlenky v komentářích!

Zdraví domácích zvířat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *