Jak uklidnit úzkostnou kočičí

Tato publikování obsahuje přidružené odkazy*

Existuje důvod, proč je „strašidelná kočka“ taková typická věta. Seznam věcí, které mohou způsobit stres a úzkost a stres u koček, je poměrně dlouhý a může zahrnovat hlasité zvuky, výlety do veterináře a také se přestěhovat do nového domova. Zatímco většina koček je zpočátku opatrná před neznámými zvuky, lidmi nebo událostmi, nakonec se přizpůsobují, když se dostanou do podnětu. Některé kočky však zůstávají úzkostné.

Naši kamarádi z Fantastic Pet Care sestavili komplexní článek o tom, jak přesně uklidnit úzkostnou kočku. Nabízejí doporučení, jak přesně uklidnit vyděšenou kočku, přesně to, jak pomáhat kočkám zůstat v noci v klidu, abyste mohli dostat skvělý noční spánek, přesně to, jak zajistit, aby jízdy vozidla méně stresuly, a přesně jak pomoci změně kočičího kočička poté pohyb.

Kliknutím přímo sem se podívejte přesně na to, jak uklidnit kočku.

Úzkostný mazlíček

Spolupracoval jsem s úzkostným mazlíčkem, podnikem věnovaným produkci veterinárních formulovaných, špičkových produktů, které pomáhají řešit stres u koček i psů. O jejich produktech brzy budete slyšet více, ale pokud je chcete vyzkoušet právě teď, nabízejí 20% slevu na první první objednávku. Pro více informací klikněte na banner níže.

*Zveřejnění FTC: The Wasciful Feline je účastníkem přidruženého programu úzkostného domácího mazlíčka. To znamená, že pokud se rozhodnete koupit s jakýmkoli typem našich odkazů, dostaneme malou provizi. Šířili jsme pouze slovo o produktech a také o službách, které jsme buď využili, nebo bychom se využívali.

Ingrid King

«Recenze: OKOUSOU AIR CURIFIER AIRMIC4S
Recenze: Pět stromů pro Mina »

6 komentářů k tomu, jak uklidnit úzkostnou kočku

Lisa Westcott říká:

24. října 2020 v 18:46

Moje desetiměsíční koťátko rád odtáhne cokoli a cokoli! Nechápu přesně, jak zastavit toto chování? Nějaký typ návrhů?

Odpověď

Ingrid říká:

25. října 2020 v 5:15

Vypadá to, že požadavek na hraní s kotě, Liso. Je s největší pravděpodobností unavená a také hledá způsoby, jak zbavit přebytečnou energii. Vyzkoušejte strukturovanou dobu přehrávání, pokaždé 15 až 20 minut, třikrát nebo čtyřikrát denně. Využijte interaktivní hračky. Opravdu ji unaveně unaveně.

Odpověď

Kirstyn říká:

23. července 2020 v 11:11

Mám úzkostnou kočičí Kaspian a po několika veterinářech, abych se pokusil, a také mu pomohl, nakonec jsem se vyšetřoval a koupil jsem mu hromové košili. Okamžitě se moje kočičí přestala každý den házet a mít průjem. Ulevilo se mi, přesto jsem se také skrýval, že můj veterinář nemyslel na stres a úzkost jako zdroj chování koček, spíše každý rentgenový a hovno vzorek byl místo toho, aby přemýšlel o jeho úzkosti.
O 40 $ později se stres a úzkost mé kočky výrazně snížily a také se mu líbilo jeho hromové tričko !! Pro veterináře Gos, stejně jako jízdy vozidla, ho vždycky mám v jeho hromové košili, stejně jako neuvěřitelně dobře (: rád si oblékne své hromové košile, takže ji používá kolem domu téměř každý den!

Odpověď

Ingrid říká:

23. července 2020 v 17:02

Děkujeme za sdílení vašich zkušeností s Thundershirt, Kirstyn. Neslyšel jsem také, že mnoho rodičů o kočičích o tom mluví příznivě, takže to jsou fantastické informace!

Odpověď

Janine říká:

23. července 2020 v 9:17

Pele je moje úzkostlivá kousek. Nelíbí se jí žádný typ jiných lidí vedle mě i mého manžela. Věřím, že problém právě tady je zřídkakdy lidé přicházejí.

Odpověď

Timer55 říká:

15. června 2021 ve 12:43

Ahoj Janine,
Stejně tak mám sourozence i sourozence, kteří jsou stejně jako Pele! Vycházejí jen pro mě i pro mého manžela. Vždy jsou kolem nás, ale máme rádi, že nemáte velké návštěvníky. Zajímám se, protože když máme v našem domě zásilku nebo dělníka, běží přímo pod postelí a také si to poněkud zjistí.
Tolik zdůrazňují, že se o ně bojím. Objevili jste něco nebo někoho, kdo jim může pomoci přizpůsobit se?

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Potřebná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat na tomto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *