Je to výročí tortude! Přejděte do vyhrát podepsanou kopii a oslavte s námi na naší stránce na Facebooku!

Neděle si připomíná jednoroční výročí oficiálního datu vydání: Obrovská kniha o kočkách s obrovským přístupem. Poděkujte vám všem vám, kteří jste získali knihu, za předpokladu, že ji jako dárek ostatním, řekl vašim dobrým přátelům o knize a samozřejmě extrémně zvláštním poděkováním vám všem krásné torties uvedené v rezervovat!

Na oslavu tohoto ročního výročí poskytujeme jednu podepsanou kopii jedné šťastné čtenáři.

Oslavte s námi na naší stránce na Facebooku:
Sdílejte obrázky vašich torties!

Rovněž oslavujeme toto výročí na naší stránce Facebooku po celý víkend: Publikujte obrázky vašich torties! Stejně jako pokud máte obrázky svých koček s mou knihou, publikujte je také!

Vstupte a vyhrajte podepsanou kopii Tortitude

Až pět metod, které mají vstoupit, viz níže uvedený widget Rafflecopter. Tento prozradí je k dispozici pouze návštěvníkům ve Spojených státech a končí v pátek 10. února. Vítězové budou vybráni náhodným kresbou*.

prozradí toabecopter

*Není nutný žádný nákup. Prostor, kde je zakázán. Tento prozradí není v žádné metodě sponzorované, schváleno, spravováno nebo spojeno s Facebookem. Vstoupením do této dárky chápete, že své informace dodáváte vědomou kočce a ne na Facebook. Vaše informace nikdy nebudeme prodávat, pronajímat ani sdílet s třetími stranami. Vítězové budou informováni pomocí e-mailu. Šampion cen musí dodat všímavou kočičku fyzickou adresou, na kterou bude cena zaslána do 72 hodin. Pokud tato informace není přijata, bude vybrán střídavý šampion náhodným výkresem. Vítězové budou odhaleni v samostatné publikaci v souladu s výkresem.

Ingrid King

Můžete také jako:
Prozradí: Autogramovaná kopie Tortitude: obrovská kniha koček s obrovským myšlením

Giveaway: Vyhrajte podepsanou kopii kočičího smíchu od Gary Pattersona

Prozradí: Vyhrajte podepsanou kopii nočních můr může být vražda

«Prozradí: tunel z dřeva kočičí z potěšených Bit Rascals
Cat Beret Champion »

32 komentářů k to, že je to výročí tortude! Přejděte do vyhrát podepsanou kopii a oslavte s námi na naší stránce na Facebooku!

Vickyc říká:

10. února 2017 ve 16:57

Vždy potěšeno přidat ještě jednu skvělou knihu do police!

Odpověď

Maggie Patz říká:

10. února 2017 ve 16:45

Šťastné 1. výročí! Moje drahá černá tortie, Binx, bude příští týden 10 let. Proč nám prosím v duchu sdílených milníků neudělejte kopii vaší knihy? Binx strávila první tři dny v jejím trvalém domě skrývající se za knihami v mé knihovně a dodnes, ráda se kontroluje. Dívám se dopředu na den, kdy se může rozhodnout sedět na mém klíně, ale prozatím sedí se sochu na konferenčním stolku, vedle knih, ne na nich. Jaká dáma. To je tortude.

Odpověď

Patricia Porazynski říká:

11. února 2017 ve 14:26

Šťastné výročí Tortitude a všechny torties. Už jsem měl tortii, stejně jako když jsem nakonec přijal ještě jednu kočku, 4 roky poté, co moje 16letá kočička zemřela. Pochopil jsem, že můj další musí být tortie. Squiggy je se mnou 9 měsíců a také je to typ chmurné, ochranné, zábavné i milující. Otevřela mé srdce mnohem více metod, než jsem si představoval. Ještě jedna situace, kdo zachránil koho? Určitě mě zachránila ..

Odpověď

Carol Lawman říká:

10. února 2017 ve 14:04

Mám tortie himálaj, stejně jako oh, dítě má postoj! Můžete se dotknout pouze horní části její hlavy a kartáčování? Není to možnost!

Odpověď

Chris říká:

9. února 2017 v 7:26

Právě jsem ztratil tortie před Vánoci a obálka vypadá stejně jako ona <3. Vypadá to jako ohromující kniha ... chtěl by ji přidat do mé police. Odpověď Anne d. říká: 8. února 2017 ve 14:18 Líbí se mi kočky a jedna z nejzábavnějších věcí na nich je objevovat o všech různých druzích koťátka, které jsou tam venku. Nevěřím, že jsem někdy měl tortie (zatím) a také bych si o nich chtěl zkontrolovat všechno v opravdu nadějí, že se člověk může objevit u mých dveří dříve - spíše než později? Odpověď Julie Lundstrom říká: 7. února 2017 v 21:40 Mám kočičí s postojem. Chtěl bych zkontrolovat tuto knihu objevit mnohem více o kočkách. Odpověď Sandy říká: 4. února 2017 v 17:57 Moje první kočičí byla toulavá tortie, Sophie, stejně jako nejvíce mazlivější kočičí, jakou jsem kdy měl. Mnohem později, v roce 2010 jsem vzal za 16 let staré Gracie, pro kterou jsem seděl mazlíčka. Byla to nádherná kočičí linka (poté, co jsem změnil léky, které potřebovala, z neuspořádané lepkavé tekutiny na prášek v jídle). Měl jsem ji jen 20 měsíců, než prošla, ale v každém z nich jsme se potěšili. Odpověď Betsy Murphy říká: 4. února 2017 v 1:21 Moje první i nejstarší je tortie s FUnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *