Černí psi pro adopci – Fargo

Nechápu, zda černé psi trvá déle, než se adoptová, ale chápu, že potřebují slušné obrázky, aby si toho všimli.

V pátek jsem se dobrovolně dostal, abych získal nějaké fotky několika černých psů se 4 luv ze záchrany psů. Všichni čtyři z těchto psů jsou připraveni na adopci. Nejsem žádný odborný fotograf, ale psi vypadali stejně rozkošně!

4 Luv of Dog Rescue nemá úkryt a také záleží na pěstounských domech, na palubě chovatelských stanic a také partnerství s North Dakota, který specifikuje veterinární inovační program univerzity pro domov psů. Tito čtyři byli v pátek na NDSU. Bohužel nemají kam jít nahoru, dokud se nedostanou do pěstounských domů nebo adoptivních domů (nápověda, nápověda).

Nelíbí se mi vidět psy v tomto typu institucionálního prostředí. Nezajímá mě přesně, jak milující i odborníci jsou stážisté i členové personálu. Pro psy je to stále stresující. Nemají dostatečné cvičení ani věci. Není to vhodná okolnost pro žádný typ psa. To bije alternativní (smrt v mnoha případech), ale pevně věřím, že tyto psy dostanou do domovů.

S pomocí praktikanta jsme vzali čtyři psy do oplocené oblasti „psí park“ po druhém. Všichni čtyři jsou milí, jemní psi. Přemýšlejte o adopci nebo šíření slova o těchto krásných psech. Na facebookové stránce Mutt si vytvořím album.

Sisco

Sisco je pes typu Pitbull a já na ni mám tak zamilovanost! Doufám, že přesvědčím Josha, že bychom měli tuto dámu pěstovat nebo přijmout!

Vypadá to trochu plaché a rychle vyděšené, ale to by mohlo být z prostředí chovatelské stanice. zlá holka. Vytřesila na mě ze své chovatelské stanice, když mě poprvé viděla a pak se přikrčila opravdu nízko, když jsem se ji snažil mazlit. Když jsem poklekl vedle ní venku, vrtěla se a kroutila se tím, že „Ach můj bože! Jen jsem tě uspokojil, ale mám tě rád! “ Mnoho Pitties má.

Podle jejího profilu je Sisco asi 6 let. Připomíná mi eso, protože má na svých bílých značkách přesně stejné bílé prsa i nohy s černými oblastmi. Stejně tak má šedivou čenichu. Stejně jako je neuvěřitelně sladká!

Pokusila se se mnou propojit tím, že hledala oční kontakt, olizovala mou dohodu a dobře reagovala na příkaz SIT. Snažila se nesmírně obtížné udělat to, co věřila, že chci. Má o ní uklidňující energii, stejně jako jsem si přála zajistit její objetí. Pokud hledáte zralou, jemnou ženu, která má být přijata nebo pěstouna, Sisco by mohl být ten!

Blikat

Oh, Flash. Jaký vynikající pes. Vypadá to, že je velmi uvolněně, potenciálně v režimu čekání, protože chápe, že je to pouze dočasné. Nezdá se, že by byl depresivní, jen jako typ chlapa. Byl to jediný pes, který byl dostatečně uvolněn k přijetí léčby. Pomalu i klidně snědl „cookie“. Vypadá jako extrémně jemný chlap, i když jeho profil uvádí mix Corgi/Border Collie! Vidím v něm nějakého Španiela. Jeho klidné, sladké, tiché chování mi připomíná několik krále Karla Spanielse, kterého znám. Určitě má však dlouhé tělo Corgi! Všude kolem Mutt a také velmi, velmi roztomilé!

Pokud hledáte psa, který by podporoval, může být jednoduchý. Věřím, že by byl rád, že si bude celý den lhát na gauči!

Magnum

Magnum právě přišel na záchranu v pátek. Budu přemýšlet o podpoře Magna, protože mohu říct, že je to starší člověk, který už všechno viděl. Představuji si, že by to byl milý pes, který by byl rád, že by se kolem domu obklopoval, když jsem v práci. Je šťastný, že jde štěstí bez bláznivé energie, kterou většina z nás partnera s laboratorními mixy. Je to obrovský pes, s největší pravděpodobností nejméně 75 liber, ale na vodítko se sotva táhne. Rozbije mi to srdce, abych viděl staršího chlapa, jako je on, bez velké, pohodlné postele psů a bez domácnosti, kterou má milovat.

Sampson

Sampson byl úplně první pes, kterého jsme chodili, a také se cítím chudý, je to ten nejlepší obrázek, který jsem od něj dostal. Je to jedinečný pes s nohama uzla, stejně jako nohy a bílý na hrudi. Opravdu by se chtěl dostat na běh a natáhnout nohy. Ptám se, že je to vysoce energetický pes, ale je zdůrazněn z toho, že je v prostředí chovatelské stanice. Vypadá jako velmi přátelský člověk. Představuji si, že by se daří dobře s ostatními psy, kočkami i dětmi. Věřím, že přišel s Magnumem. Vypadají hodně podobně, ale nejsem si jistý, zda jsou spojeny.

Jak přijmout jednoho z těchto psů

Pokud vás jakýkoli typ těchto psů míra zájmu, prvním krokem je vyplnění předběžné adopční aplikace. 4 Poplatek za adopci společnosti Luv of Dog Rescue je 100 USD plus vklad 50 $, který je vrácen po dokladu o sterilizaci. Pokud byl pes již sterilizován, je poplatek 150 $. Než se přijmete, budete potřebovat k poskytnutí referencí a projít dům visto.

4 Luv of Dog Rescue je rovněž ve požadavku pěstounských domů. Pokud byste chtěli nabídnout dočasný dům pro jednoho z těchto psů, prvním krokem je vyplnění aplikace Foster House.

Neváhejte a zanechte další obavy v komentářích níže nebo se spojte přímo s záchranou.

EDIT: Všichni výše uvedené psi byli přijati!

Děkujeme za šíření slova o těchto úžasných psech! Každý pes je soukromý a také si zaslouží druhou možnost lásky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *