Jak mnoho sprollies?

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností diskutovaných v tomto příspěvku.
Při procházení mým RSS kanálem jsem narazil na další úžasnou fotografii štěňat z Puppyparade. Snažil jsem se přijít na to, jaké plemeno štěňat to bylo, protože oni nebo naprosto rozkošní. Pokud jdete do proudu Flickr kliknutím na název: Klid před Stormou, můžete vidět mnohem úžasnější obrázky vrhu.
Poté, co jsem viděl některé z dalších obrázků, myslel jsem, že někteří vypadali hrozně jako Springer Spaniel, ale také jsem si myslel, že se smíchá s jiným plemenem. Tady je to, co jsem našel ve značkách: Sprollie, Springer Spaniel a Border Collies. Nikdy jsem o Sprollie nikdy neslyšel, ale myslím, že je to mix mezi Springer Spaniel a Border Collie. Tato štěňata jsou milé sprollies!
Podívejte se na tento obrázek a řekněte mi, jak je mnoho štěňat.
Jak početné sprollies vidíte?

Klid před Stormou, původně nahrál Maa Jong
Hádali jste 6? Musíte se vrátit do školy a pracovat na svých matematických dovednostech!
Hádali jste 7? Docela dobré, ale ještě ne úplně.
Hádali jste 8? Pokud mohu říct, je 8. je vhodné číslo. Pokud se podíváte pozorně jen na nejlepší stránku středu obrázku, uvidíte hlavu štěňat číslo 8 a pokud naskenujete na horní část obrazovky těsně pod černobílým štěňátkem na samém vrcholu, uvidíte konec Puppies Butt.

Hádali jste 9? Solidní možnost, protože můžeme definitivně říci, že hlava a zadek, který jsem identifikoval výše, jsou přesvědčivě stejné štěně. Z tohoto důvodu může být 9 vhodnou odpovědí 9.
Půjdu ven na končetinu a řeknu, že na obrázku výše je 8 štěňat. Co myslíš? Vidíte na obrázku mnohem více či méně štěňátka? Už jste někdy slyšeli o sprollie?
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší psí lahůdky se nám líbí: Crazy Canine Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše vodicí psí štěňata.
Nejlepší čerstvé psí jídlo, které se nám líbí: Farmářský psí – před pár měsíci jsme začali krmit Raven čerstvé psí jídlo a ona ho miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených na našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *