Big Puppy PAWS se rovná velkému psímu

Tento příspěvek může zahrnovat přidružené odkazy. Můžeme vydělávat peníze nebo výrobky od společností diskutovaných v tomto příspěvku.
Je to vzrušující den … přinášíte domů, které štěně poprvé … představíte ho svým přátelům a rodině a všichni říkají: „Má velké tlapky, bude to velký pes!“ To se stalo s mými posledními třemi štěňaty a jsem si jistý, že to znovu uslyším. Ve skutečnosti moji psi skončili na velké straně, ale trvá to trochu času, než dostanou ty obrovské nohy.
Příkladem je tento obrázek, na který jsem nedávno narazil. Podívej se:

štěně! , původně nahrál derime
To je máma a její štěně. Myslím, že nejprve můžete říct, že tlapky štěňat jsou malé a druhé, že štěně nakonec bude mít velké tlapy. Yikes! Teď je to velké velikosti tlapky. Dokážete hádat, o jaký to je to psí? Udělám to pro vás trochu jednodušší. Podívejte se na tento obrázek:

Štěňata a matka Newfoundland, původně nahrála Derime
Víš teď? To je maminka se svými štěňaty … jsou to Newfoundlands fantastické plemeno, které může růst nad 100 liber. Nyní jsou to velké tlapy a velký pes.
Narazil jsem na fotky štěňat tlapky a myslel jsem si, že je příliš milé, abych nezveřejnil. Doufám, že se vám bude líbit!
Nejlepší tipy pro naše štěňata
Nejlepší hračka štěňat Líbí se nám: Calmeroos Puppy Toy W/ Heartbeat a Heat Pack – ideální pro nová štěňata. pomáhá zmírnit úzkost v jejich novém domově.
Nejlepší psí žvýkání Líbí se nám: Bones & Chews Bully hole – všechna naše štěňata milují kousnutí, nip a žvýkání. Milujeme používání tyranských tyčinek, abychom pomohli odvrátit tyto nežádoucí chování.
Nejlepší psí lahůdky se nám líbí: Crazy Canine Train-Me Treats-Používáme je jako naše vysoce hodnotné pochoutky pro naše vodicí psí štěňata.
Nejlepší čerstvé psí jídlo, které se nám líbí: Farmářský psí – před pár měsíci jsme začali krmit Raven čerstvé psí jídlo a ona ho miluje! Získejte 50% slevu na první nákup psího psů.

Podívejte se na mnohem více našich oblíbených na našem novém kontrolním seznamu štěňat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *