Psaní purrfect thriller s drápy

hostující příspěvek od Amy Shojai
Tento příspěvek se skládá z přidružených odkazů*

Děkuji vám, Ingrid, že jste mi umožnili sdílet o mé nejnovější knize, zásahu a běhu. Spousta lidí ví o mé literatuře faktu, která zahrnuje péči o kočky a domácího psa a chování. Ne tak, že mnoho může vědět, že také píšu fikci, která obsahuje domácí mazlíčky. Říkám své fikci „Thrillers s kousnutím!“ Protože všichni zahrnují hrdinské rodinné mazlíčky a jejich lidské partnery.

Hit a běh je 5. kniha v mé září a Shadow Thriller Series. Je to tak zábavné, když postava (zejména zvířecí postava) inspiruje zápletku nebo možnost problému příběhu. Hej, v mém skutečném životě, moje vlastní rodinná mazlíčci to dělají pořád, že?

Psaní thrilleru purrfect

Mezi tyto thrillery patří chaos a vražda a pokrývají tmavší předmět než normální „zvířecí tajemství“. Ačkoli postavy domácího mazlíčka mohou být často ohroženy, nikdy nezabíjím své zvířecí hrdiny v příbězích. Ne, jsou to jen lidé, kteří se stanou oběťmi, a obvykle špatní lidé dostávají to, co se k nim týká!

Moje hlavní postava září prošla Wringerem a partnery s jejím PTSD Pet Shadow. Její vyškolená kočka Maine Coon ji však emocionálně zachránila. Je to ohromující chlap s kožešinou a zelené oči, které odpovídají zářijovým vlasům a očima. V minulých knihách Macy „přibití“ špatných lidí (na velení); trpěl hypertrofickou kardiomyopatií, která je v současné době pod kontrolou (vyškolena, aby snadno užívala jeho léky); A šéfla svého domácího psa. Hej, to je to, co kočky dělají v reálném životě, že?

Ale stejně jako spousta koček se Macy učí pozorováním. Sleduje také Shadow a často se učí nové dovednosti a požaduje, aby byl zahrnut. Například v zásahu a běhu Macy ví, jak načíst klíče od auta, a naučila se sledovat ztracené kočky. Tyto dovednosti se promítá na pozemku.

Zahrnuji do všech knih kapitoly Pet Dog Poematické kapitoly. Tentokrát má Macy také kapitoly, které ukazují příběh prostřednictvím kočičích vyhlášek. Ne, nemluví – prostě jednají, reagují a vnímají situace, jak si představuji, že by rodinní mazlíčci. Zdá se, že včasné recenze milují kapitoly kočky stejně jako já, takže budoucí knihy v seriálu pravděpodobně budou i nadále zahrnovat tyto zábavné scény z hlediska kočičích.

Pojmenujte tu hrdinu!

Také se musím zdůraznit to nejlepší z našich koček a psů v příbězích zahrnutím Hero Six Family Pets od čtenářů v příběhu poté, co vyhráli jméno, které pes pes a jmenování tu soutěž Cat. Tři ohromující kočky nominované čtenáři se stávají hrdinovými kočkami v hitu a běhu. Tentokrát se zvracejí i kočičí jména inspirované zápletkou!

Sherlock, zachráněné divoké kotě, ověřené příliš důvtipné pro živou past (odtud jeho jméno) a byla nominována Lisa Mahoneyovou. “Byl nečistý špinavý a docela divoký a nejprve by mě nedovolil.” Ale po kousku jsem byl schopen získat jeho důvěru. Když jsem ho poprvé mohl umýt, byl jsem šokován, když jsem zjistil, že toto špinavé malé „šedé“ kotě bylo ve skutečnosti čistě bílé. A měl krásné zelené oči. “ V zásahu a běhu se Sherlock úzce spojuje s mladou dívkou v Maine Coon Cattery, hájí ji před špatným chlapem a hlídá zásadní informace pro řešení tajemství. Stává se také záchvatovou kočku (ano, taková věc je!).

Kate Holly-Clark nominovala svou kočku Meriwether. “Meriwether byl pojmenován po průzkumníkovi Meriwether Lewis, protože je ve všem!” … Je také trochu idiot a skutečný Klutz. Spadne dozadu z gaučových paží, do krabic a pravidelně se snaží vyšplhat věci a beznadějně škrábat a bez důstojnosti, aby to zvládl. “ V zásahu a běhu se Meriwether chová jako ochránce a hlídací kočka, čelí policejním psovi rotvajlerům. Nakonec skončí s Theodorem „Teddy“ Williamsem (z předchozích knih) a jsem si jistý, že v budoucích příbězích bude mít vzrušující průzkumy.

Darla Taylor nominovala svou kočku. “Kahlua byla kočka, kterou jsem přijal po dopravní nehodě v roce 1994, která mě nechala ve špatném stavu.” … Přijal jsem Kahlua, která byla ženskou černobílou norskou lesní kočkou, a ona se stala mou neoficiální terapií. Byla jí tři roky, když jsem ji dostal, a ztratil jsem ji, když jí bylo třináct. Kahlua byl krásný a vždy věděl, když jsem byl nervózní nebo cítil. Vyšplhala se do mého klína a komunikovala se mnou a přinesla mě z mé nálady. “ V zásahu a běhu Kahlua zachrání ženu, aby byla zraněna při požáru. Stává se její terapií kočkou.

Proč thrillery zaměřené na domácí mazlíčky, proč Mayhem?

Proč psát thrillery o chaosu, vraždě, padouchu a spiknutí? Vždycky jsem měl brilantní představivost. Ve skutečnosti, když najdu čas, potěší jsem vystupování na pódiu a dokonce jsem napsal muzikál Strays s domácími mazlíčky – další způsob, jak ohýbat realitu a vyrobit věci.

Během těchto náročných dnů, týdnů a měsíců úžasného roku mě moje rodinná mazlíčci zachraňují. Psaní vzrušujícího příběhu beletrie mi pomohlo uniknout temnější realitě skutečného světa. Dal jsem svou hlavní postavu září a její přátele skrz wriver, ale ona vychází z druhé strany a snullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *