Petmeds® Why Family Pets Chew Wood a další nábytek

AddThis Sharing Buttonsshare na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestshare to Moreaddthismore

Jednou z mnohem běžnějších otázek kladených na veterinární klinice je důvod, proč konkrétní domácí pes žvýká dřevo nebo nábytek v domácnosti. I když příčiny mohou být spousta od výživy po behaviorální, je vždy zásadní zajistit, aby byly nejprve vyloučeny aspekty stravy. Ujistěte se, že váš mazlíček je na dobré přirozené stravě, jako jsou odrůdové instinkty Nature nebo guláš Halo Spot, abychom jmenovali dva.

Normálně doporučuji dobrý multivitamin, jako je vitachews, stejně jako enzymy a probiotické, jako jsou naturvet enzymy a probiotika přidaná k jídlu. Mastné kyseliny jsou také dobrým nápadem, jako je neuvěřitelně čistá Omega 3. Kompletní výživový program nejen zajišťuje, že všechny nutriční potřeby jsou splněny, ale mastné kyseliny mohou zvláště pomoci s behaviorálními úzkostí u některých rodinných mazlíčků, pokud jsou používány dlouhodobě. V mnoha případech rodinné domácí mazlíčci, kteří žvýkají dřevo nebo nábytek, projevují formu úzkosti, což může být obvykle úzkostí nebo nudou. Práce s veterinářem na technikách modifikace chování a v případě potřeby může často pomoci uklidňující léky, jako je amitriptylin na předpis nebo klomipramin. Kromě toho lze v těch případech týkajících se nervózních nebo úzkostných domácích zvířat navíc přirozené léky, jako je například klidné s květinovou esencí nebo kapalinou pro klid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *