Překvapivé divoké zvěře, kterou byste mohli najít na svém vlastním dvorku

AddThis Sharing ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestshare to moreaddthismore

Oh, chytil jsi mě, když jsem si prohlížel nějakou kočičí televizi. Věděli jste, že tento pátek je národní den divočiny? Nemusíte ani chodit do zoo nebo do lesa, abyste viděli divokou zvěř – pokud jste klient a pečlivě se podíváte, často můžete vidět nějakou zajímavou divokou zvěř z vlastního okna! Bydlím sousedící s Florida Everglades, takže vidím nejlépe pozoruhodné ptáky, kteří nejlépe létají. Naštěstí se dívám zpoza tohoto skleněného podokny, aby se ptáci nemohli vrhnout dolů a odnést mě pryč nebo klouzat oči.

Pokud jsou ptáci příliš daleko nebo jsou vaše oči velmi chudé, můžete vždy použít nějaké dalekohled, abyste mohli lépe vidět. Naštěstí jsou mé oči dobré. Dovolte mi, abych vám ukázal některé z divokých zvířat, které najdete v mém sousedství.

To je velká modrá volavka. Je to brodící pták, který rád loví na večeři. Myslím, že tohle by mohlo obdivovat jeho odraz.

Tento pták je zelená volavka. Nevím, proč se nazývá zelená volavka, protože mi nevypadá zeleně. Jeho stanoviště je mokřady a také rád jedí malé ryby a věci, které najde kolem vody jako žáby. Pochybuji, že by snědl francouzské potěr.

Vsadím se, že víte, co to je: obrovský americký aligátor! Žijí na sladkovodních místech, jako jsou řeky, jezera, bažiny, mokřady a močály. Co jedí aligátor? Cokoli chce!

Tito pěkní ptáci jsou bílí pelikáni, které můžete v některých případech vidět na jižní Floridě během zimy. Bílé pelikáni používají své obrovské zobáky k zachycení ryb. Za jediný den mohou jíst několik liber ryb!

Nakonec se tento pták nazývá kormorán. Kormoranti rybají potápěním do vody a zachycují rybu svými ostrými, špičatými zobáky. Po jejich podvodním rybolovu je často vidět, jak stojí kolem s rozprostřenými křídly a nechávají slunce vysušit peří.

Ne, nenašli jsme nepolapitelného modrého slona, ​​je to úplně další druh divoké zvěře: americký Harleymaniac. Často ho najdete ve svém přirozeném prostředí podřimující, jíst občerstvení a obvykle se chová jako blázen. Pro národní den divočiny doporučuji se dozvědět o druhu volně žijících živočichů, které najdete na svém vlastním dvorku. Pokud nemáte dobrý okenní parapet, ze které můžete pozorovat, doporučuji kočičí okno okouna!

Jakou divokou zvěř máte v krku lesa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *