Péče po celém světě

od Kathy Hosler
13. ledna 2019
Pokud je jedna věc, která je univerzální, je to, že se lidé líbí jejich mazlíčci. A nezáleží na tom, zda jsou v Austrálii, Koreji, Brazílii nebo Timbuktu … Tito rodinní mazlíčci vyžadují být upraveni!

Trh s péčí jako celek roste o skoky a hranice s novými produkty a zařízeními, která se každý den zavádějí. A s internetem mají groomery po celém světě řadu informací a vzdělávání na dosah ruky. Pryč jsou dny, kdy se groomeři cítili izolovaní i sami. Bez ohledu na to, kde se nacházejí, dělíci sdílejí velké množství podobností. Jedna věc, kterou hodně sdílí, je nadšení pro učení.

Příležitosti pro vzdělávání umožňují každému jednotlivci, kteří chtějí, aby skončil jako groomer, aby získal školení téměř v každém rohu Země. Instituce péče (online, stejně jako cihly i malta), pořady a soutěže zvyšují neuvěřitelnou rychlost v mnoha zemích.

V Jižní Koreji (což je velikost New Jersey), existuje asi sto škol péče. Stejně jako trh s péčí o domácí mazlíčky exploduje v Číně. Mají více než tři sta institucí pro péči, které každoročně absolvují nespočet groomerů. Poptávka po groomerech však stále roste.
Reklamy

“V Číně musí být stylisté licencováni,” uvádí Judy Hudson, celosvětový řečník, soudce a certifikátor pro NDGAA. “Nedávno jsem se vrátil z Číny, kde jsem soudil žeomery od nováčků k mistrům.” Trečové pořady jsou zde také naprosto posilující. “

“Mnoho zemí v Asii potřebuje licencování, aby se stala domácím mazlíčkem,” uvádí se stylistka Jennifer Lee. “Některé země potřebují účastníky, aby celkový program na plný úvazek, který je dva roky dlouhý.”

V Austrálii existují dva druhy institucí nabízených pro školení o groomeru. “Máme vládní registrovanou vzdělávací organizaci (RTO) nebo osobní institut,” uvádí Shai – Marie Cheyne, prezident Asociace psů pro domácí psů v západní Austrálii, Inc. (DGAWA). „Obě jsou vynikající možnosti, v závislosti na potřebách žáka. Na konci vám poskytne kvalifikaci pouze jeden kvalifikaci, která je uznána na vnitrostátní úrovni, stejně jako ten druhý, obvykle doručí certifikát. Oba vám dodají vynikající síť podobných lidí. “

Velká část žeoherců jde do vynikající délky, aby získala další vzdělávání, aby se zlepšila jejich dovednosti. Půjdou na semináře, což naznačuje, že osobní – jeden směřuje od tržních velikánů a dokonce i cestuje do jiných zemí, aby soutěžili, pozorovali a učili se.

V mnoha zemích se groomové spojili, aby zadali organizace, které pomáhají přinést profesionalitu na trh s péči v jejich oblasti. Tito kvalifikovaní stylisté uvádějí na semináře, pořady pro péči a soutěže a také přinášejí několik světových lidí, aby se podělili o své porozumění i posouzení dovedností.

„V Evropě je nejvýznamnější organizací pro péči o péči o péči o péči o péči o péči (EGA), která pořádá soutěže o péči téměř v každé evropské zemi a také drží prestižní mistrovství mistrovství světa v péči IDGA (International Pet Dog Grooming Academy).

„Brazílie pořádá také spoustu soutěží. Nejvýznamnější je událost Sergio Vallasanti Grooming, soutěž ženicha Brazílie a soutěž Master Groom. Mnoho tříd je velmi podobné těm, které se konají v Americe, ale v Brazílii se koná speciální konkurence, která se nazývá účes. Zahrnuje velké množství specializovaných metod a určité bandách vlasů mazlíčků. “

“Sergio Vallasanti je legenda v Brazílii péči,” pokračuje Alex. “V 90. letech soutěžil ve Spojených státech a nyní cestuje po celém světě, aby promluvil i soudce.” V Brazílii je spousta kvalifikovaných žeorů a mnoho z nich cestovalo do jiných zemí, aby soutěžily. “

Běžné péče se provádí po celém světě, ale každý má svou vlastní „specialitu“. Orientální kombinační styl péče skončil mimořádně prominentní. V Japonsku je to však oblíbený styl pro mnoho mazlíčků.

“Většina mých dobrých přátel v Japonsku je žádána, aby jejich klienti dělali originální škrty (asijské fúze),” říká stylista Komako (Koko) Tanaka. “Méně než deset procent jejich klientů požaduje, aby se chovalo běžné péče.”

„V Evropě mnoho majitelů domácích zvířat vlastní čistokrevné psy. Pudlíci i teriéři jsou několik z nejvýznamnějších plemen, “uvádí Alex Zhou. “Stripování rukou je tam obrovské.”

Kreativní zbarvení a péče je velmi prominentní v Severní Americe i v jiných částech světa. “Ať už je to jen dotek nebo více,” říká Jennifer Lee, “Barva na rodinných mazlíčcích se běžně používá v Asii.”

“Groomers po celém světě se vypořádáme se spoustou E.”null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *