Je „zvířecí svět“ k dispozici ke změně?

Myslím, že je důležité, aby každý z nás byl dostupný konceptům druhých.

Posun mého vlastního pohledu je skvělá věc.

Určitě se někdy mýlím. Stejně jako moje koncepty se neustále mění.

Stejně jako cokoli jiného, ​​„svět zvířat“ skončil jako místo, kde je těžké poslouchat.

Několik lidí křičí, plné silných názorů a říká ostatním, co mají dělat.

Dáma se skládala na stránce této Mutt na Facebooku, kterou také vidí, publikoval také „zneužívání“ – šokové límce, šokové límce, podpora chovatelů, ne dostatečným sociálním příspěvkem. Zdvořile jsem navrhl, aby přestala navštěvovat moji stránku, pokud ji zjistila tak urážlivé.

Neslyšel jsem. Předpokládám, že očekávala argument.

Myslím na sebe, i když ne profesionál, ale nevěřím, že chápu, co je pro domácího mazlíčka někoho jiného.

Mnoho mých příspěvků zahrnuje tipy na trénink, jako je to, jak naučit psa na patu, ale to jsou pouze moje nápady. Lidé by je měli přizpůsobit ve formě svých vlastních jedinečných situací. Snažím se o to více uvědomit. Moje kompozice se vyvíjí.

Mnoho mých dalších příspěvků je zásadní pro ztracený a poškozený systém záchrany zvířat ve Spojených státech. Toto je hluboce emotivní téma pro velké množství lidí.

Jsem zásadní úkryty i záchrany, i když doufám, že většina jednotlivců v těchto skupinách se snaží to nejlepší, co umí.

Co mě nejvíce trápí, je, když malá část těchto zvířecích nadšenců zapne ještě jeden – ignoruje e -maily, zakazuje dobrovolníky a dokonce odmítá pěstounské domy od hrdosti nebo jemných ega. To nepomáhá zvířatům.

Pokaždé, když zveřejňuji kritiku o záchranách, malá skupina lidí bude komentovat přesně to, jak záchrany vždy rozumí nejlépe.

Zdá se, že záchrany by nikdy neměly být zpochybňovány. Záchrany vždy rozumějí nejlépe.

Je to tak?

I když záchrana nemá žádný základní postup v místě pro hodnocení agresivních psů? I když jeho „úkryt“ není pro veřejnost k dispozici? I když členové správní rady nemohou definovat své oficiální odpovědnosti? I když jeho dobrovolníci umožňují svým psům plot bojovat se psy k adopci? (Mluvte o stresu!)

Záchranné skupiny vždy chápou nejlépe.

Zjevně se rozhodnu nabídnout těmto organizacím po celou dobu na tomto blogu jednoduchá (a někdy obtížnější) doporučení, a většina návštěvníků je nadšená, když slyší nápady. Nabízejí své vlastní (často mnohem lepší!) Návrhy. Několik mých kamarádů je součástí záchranných skupin, stejně jako mě každou teď a tehdy učí!

Je to jen malá skupina lidí, kteří reagují defenzivně a berou všechno osobně. Všechno je samozřejmě o nich.

Na národní konferenci mi jedna dáma řekla, že její režisér má „odvetné zabíjení“. Pokud dobrovolník uvádí něco nepříznivého na útulku, pak jsou jeho preferovaná zvířata úplně první, která byla zabita. Dobrovolníci se bojí promluvit a bát se ukázat náklonnost k zvířatům. To se děje, obávám se, častěji, než si uvědomujeme.

Ano, náš úkrytový systém je velmi, extrémně poškozený.

Ti, kteří jsou k dispozici konceptům, se připojí k diskusím, právě zde i jinde, o tématech spojených s výcvikem psů, o úkrytu pro psy a jak získat psa a cokoli obklopující náš život se zvířaty. Většina lidí bude sdílet své úspěchy (nebo boje) s ostatními. Většina z nás se v určitém okamžiku změní.

Myslím, že zbytek se ztratí. To je jejich zóna pohodlí, oblast, kde se cítí produktivní. Nejsem si jistý, co říci o takových lidech.

Zdá se, že každý problém – od řízení zbraně až po to, co byste měli nakrmit svého psa – musí být rozdělen. Žádný prostor pro střední půdu. Občanský spor dlouho pryč.

Z vnějšího pohledu se tento svět jeví jako takový hlasitý osamělý prostor.

Není tam nic užitečného.

Žádný důvod křičet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *