Zastavte slzy svého domácího mazlíčka v jejich stopách!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Pokud má váš pěkný, bílý mazlíček slzy, víte, jak otravné mohou být tyto skvrny. Ty tvrdohlavé červené skvrny, které se objevují pod očima vašeho domácího mazlíčka, pocházejí ze stavu zvaného Epiphora. Epiphora, přetečení slz, je způsobena nadměrnou produkcí slzy nebo nedostatečnou odtokem slzy. Postupem času se slzy vašeho domácího mazlíčka začnou hromadit pod okem a způsobují načervenalé barvení. Nejenže to způsobuje barvení, ale může také způsobit, že se bakterie staví pod okem a způsobují podráždění.

Mnoho rodičů domácího mazlíčka si myslí, že může být nemožné zbavit se těchto nevzhledných skvrn; Angels’s Eyes Soft Chews je však jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak zbavit svého mazlíčka slzných skvrn. Funguje to tím, že vázává cirkulující porfyriny (slzné pigmenty), což nakonec zabraňuje roztržení. Namísto dočasného odstranění slzných skvrn jako ostatní odstraňovače, andělé oči pracují zevnitř ven. Jediné, co musíte udělat, je dát svému domácímu mazlíčku až dva báječné měkké žvýkání denně (v závislosti na váze vašeho domácího mazlíčka).

Tyto měkké žvýkání přicházejí v kuřecí chuti nebo přírodním vzorci, která je skvělá pro domácí zvířata s citlivosti na potraviny. Angelsovy oči měkké žvýkání mohou být dány psům i kočkám a obě vzorce jsou bez umělých barev, kukuřice nebo pšenice, takže se můžete cítit dobře z toho, co dáváte svému domácímu mazlíčku.

Nezapomeňte, že před představením jakéhokoli nového produktu svému domácímu mazlíčku byste měli nejprve mluvit se svým veterinářem. Váš veterinář může také chtít prohlédnout oči vašeho domácího mazlíčka, aby se ujistil, že jsou bez trosek, což může způsobit nadměrnou produkci slzy.

Zdraví domácích zvířat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *