3 neuvěřitelné záchrany, které pomáhají seniorským psům přijmout

3 neuvěřitelné záchrany, které pomáhají seniorským psům přijmout

Naposledy aktualizováno 18. října 2017 pomocí Puppy Leaks 8 komentářů
Vedoucí psi mají tendenci se dostat do útulků pro zvířata. Naštěstí existují neuvěřitelné záchrany, které se specializují na pomoc těmto zaslouženým psům, aby získaly druhou možnost v trvale domově.

Pomoc seniorským psům se přijmout

Právě teď je obtížné obejmout zvířata sedící v útulcích a starší zvířata sedí na vrcholu tohoto seznamu. Mnoho z nich nemusí nikdy opustit úkryt, pokud jim lidé nejsou ochotni jim poskytnout šanci. Mnoho potenciálních adoptivních mazlíčků má na mysli konkrétního mazlíčka obecně ne staršího psa.

Vedoucí psi jsou obvykle nejvíce přehlíženi v útulku, a přestože je obecně předpokládáno, že starší fáze pro psy začíná mezi 7 a 10 lety jakýkoli typ psa v útulku, který je 5 let a starší trvá mnohem déle přijmout ven. Bohužel pro tyto starší psy obvykle vede k rychlé eutanázii, když se odevzdají útulku pro zvířata. Záchranné organizace mají mnohem lepší statistiky, pokud jde o uvedení starších psů, ale ve většině případů stále trvá alespoň dvakrát tak dlouho, než objeví dům pro seniorského psa.

Přijetí seniorského psa je úžasné a existuje mnoho důvodů, proč adopce seniorského psa je fantastický nápad; Bohužel však pro mnoho z nás jsou naše srdce větší než naše domácnosti; Ne všichni z nás mají prostor pro další psí. Přijetí je celoživotní závazek, není vždy správný čas přijmout jednoho dalšího psa, ale stále můžete pomoci seniorským psům přijmout, existuje řada metod, které můžete pomoci šířit slovo o našich starších psích kamarádech v nouzi.

Zde jsou 3 fantastické příklady záchranných organizací a sítí, které zvláště pracují na tom, aby pomohly seniorským psům online v pohodlí a také s podobným a péčí, které si zaslouží.

Susie’s Senior Dogs

Susie’s Senior Dogs je velká síť věnovaná sdílení příběhů senior psů v požadavku na umístění. Pracují na tom, aby porozuměli a zvýšili adopce pro seniory. “Lidé se obávají adopce starších z řady důvodů, ale jsme tady, abychom vyprávěli jiný příběh.” Senior psi mají tolik rádi dávat! Ačkoliv je pravda, že můžete mít společně méně času, než byste při adopci štěně, senior pes na něj vyrovnává s uznáním, že bude poskytnuta druhá šance. Neexistuje nic jako vydělávání jako starší zvíře. “

13letá Nina byla odevzdána kvůli problémům s bydlením. S asistencí Susie’s objevila domov.

Organizace šedých čenich

Organizace šedých čenich není pro seniory typickou záchranou; Pomáhá získávat peníze pro skupiny dobrých životních podmínek zvířat a také oprávněné záchrany, aby se zvýšila jejich schopnost poskytovat péči o starší domácí mazlíčky. Rovněž motivují formování nových záchranných skupin zaměřených na poskytování péče a pohodlí pro seniorské psy, jako je hospicová péče. Každoročně distribuují prostředky, které se zvýšily s granty. Všechny finanční prostředky jsou zvýšeny s veřejnými dary, nejsou soukromě dotovanou nadací.

Šedému tlamu můžete pomoci přímým přispěním peněz, přispíváním psího postele, nakupováním v Amazon Smile, dobrovolnictvím nebo nákupem něčeho z jejich tiskového obchodu Cafe. Pokud si koupíte jeden z jejich 100% jejich psího krku krk, to, co zaplatíte, bude pomáhat seniorským psům.

Claire se odhaduje na 14letou mix Chihuahua, byla zachráněna před hromaděmi okolnostmi, kde žila s 22 dalšími psy. Nikdy ji neviděla veterináře a když se objevila při záchraně slepého psa, byla bez vlasů kvůli vážné situaci Demodex Mange. Rovněž trpěla mírným selháním ledvin, onemocněním kostí, očními infekcemi a pouze jedním zubem. Claire byla zachráněna aliancí pro záchranu slepého psů, stejně jako s pomocí šedé čenichu, kterou dokázala získat lékařské ošetření, stejně jako nyní byla vložena do Sanctuary Dog/Hospice.

Claire před a po pomoci Grey Muzzle & the Blind Dog Rescue Alliance

North Shore Animal League

Liga zvířat North Shore má fantastický program pro seniory pro seniory. „Program našich seniorů pro seniory pro seniorské občany odpovídá neuvěřitelným dospělým psům a kočkám s pečujícími seniorskými adoptory. Adoptory 60 a starší mohou přijmout dospělého domácího mazlíčka z Ameriky North Shore Animal League. “ Kvalifikovaní osvojitelé neplatí žádný poplatek za adopci a také získají mnoho výhod pro lékařskou ochranu ve svém lékařském centru. Mohou získat každoroční očkování zdarma, bezplatné roční wellness zkoušky, stejně jako žádný poplatek za analýzu moči, profil štítné žlázy a také diferenciální postupy SMA CBC.

Texas trio Ivan, Joshua, stejně jako Domino (3 senioři, kteří žili celý svůj život společně), byli obeznámeni spolu s zadkemnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *