Pes jménem Pig

PSOME JSITELNÝ PIG

Naposledy aktualizováno 4. ledna 2015 úniky Puppy Zanechte komentář
Pes jménem Pig

X

Nyní můžete sledovat prasečí dobrodružství na její stránce na Facebooku. Za posledních několik týdnů získala přes 6500 sledujících.

AKTUALIZACE 6/23 – Prase stále zachycuje srdce mnoha, v posledních několika týdnech se stala internetovým pocitem. Je prostě příliš rozkošná na to, aby nemilovala:

@al.com

@al.com

@al.com

Dnes můžete vidět video prasečí v USA.

Prase se narodila v Atlantě – byla opuštěna vedle svých vrhu v lese. Její malá velikost a vrozené vady dělají úžasné, že přežila. Její vrhy dokázali podat pomoc, zatímco malé prase zůstalo pozadu. Brzy se štěňata starala o několik dobrých lidí, kteří je vzali.

Prase je 8měsíční směs Akita, chybí jí žebra, část její páteře, má zkroucené obratle a její mícha se rozpadne na dva krk. Mohla by vypadat jako Photoshop, ale je to skutečná dohoda a když se s ní její majitelka Kim Dellenbeck setkala, byla to láska na první pohled.

Dillenbeck se vydala na výlet za svou sestrou v Atlantě. Na šanci se náhodou setkala s prasetem. Praseti se staral o soused Kimovy sestry. Když se Dillenbeck setkal s Pigem, okamžitě se rozhodla přijmout štěně. Oba nyní žijí v Alabamě společně.

Dillenbeck si není jistý, co má budoucnost prasete, stále roste a získává ji dalších 20 liber, které by ji mohlo zabít. Prozatím žijí normální život v Alabamě společně, i když Pig přitahuje dav kamkoli jde. “Jsem ta šťastná, každý den mě rozesměje,” řekla Dillenbeck, když se zeptala na štěstí prase, že jsem byl adoptován a žil normální život. Přečtěte si více na Al.com.

Pig -mark Almond/Malmond@al.com

Doporučené čtení:

Může váš pes říct, kdy lžeš?

Štěně bere automobil na radostnou jízdu

Hledání Michiganského psího balení se zintenzivňuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *