Appa’s King: Chase je teď král!

POZNÁMKA: Tento rozhovor byl veden před odchodem do důchodu Steve Kinga s účinností od 31. prosince 2021. Po celá desetiletí sloužil domácímu průmyslu a přejeme mu dobře v jeho nových podnicích. APPA provádí nové hledání prezidenta a generálního ředitele.

Zeptejte se někoho na získání domácího mazlíčka během pandemie a odpověď je stejná: „Jak jsem žil bez něj (nebo ona?) Předtím!“ Steve King, prezident a generální ředitel American Pet Products Association (APPA) z celého srdce souhlasí. Editor GoodNewsforpets.com Lea-Ann Germinder je již dlouho obdivovatelem Kingovy práce na vazbě člověka a zvířete. Nedávno sdílel příběh o tom, jak jeho milovaný mazlíček přišel do života jeho rodiny, asociační práce během pandemie a poznatky za 103,6 miliardami dolarů v oboru prodeje domácích zvířat ve zprávě o stavu Appa 2020 – a co více očekávat v roce 2021.

Začněme se základy. Povězte nám o Chase Beagle.

Když začala pandemie, neměli jsme domácího mazlíčka. Ztratili jsme našeho psa a rozhodovali jsme se o tom, co dělat dál – stejně jako mnoho rodičů domácího mazlíčka jsme nebyli zcela připraveni znovu se ponořit. Moje žena a já jsme pracovali z domova a řekli jsme, že musíme získat jiného psa. Takže pronásledoval Beagle do našich životů.

Adoptovali jsme ho v červenci ve skutečnosti k mým narozeninám minulý rok, a stejně jako oni se dostali do našich srdcí. Milujeme chodit na naši loď a on to také miluje. Stále jsem na radě pro domácí mazlíčky a partnery Pet Partners sponzoruje největší procházku do psů na světě každý rok a on a já jsme se toho zúčastnili. Je to jen skvělý doplněk k naší rodině.

Úvahy post-pandemic

V roce 2019 jste byli jmenováni prezidentem a generálním ředitelem APPA. Pandemický zásah v roce 2020, jen rok do práce. V době Global Pet Expo 2020 jsme všichni chyběli naši kolegové v Asii a my jsme ještě nevěděli, co je před námi. Nějaké úvahy o tom, jaké to bylo v roce 2020 a jaké to je teď?

Stejně jako všichni ostatní jsme byli ohromeni závažností pandemie. Brzy, kromě účinků zákazu cestování z Číny a neschopnost našich přátel a kolegů odtamtud zúčastnit se show, se téměř zdálo, jako by to bylo jako obvykle, když jsme byli v loňském roce na Global Pet Expo. Během měsíce jsme nevěděli, že se celý svět vypne. Appa se okamžitě podíval na to, jak jsme potřebovali změnit to, co jsme udělali, abychom pomohli našim členům – opět nevěděli, jak dlouho bude pandemie. Většina lidí cítila, že mluvíme o týdnech, ne měsíce a měsíce se proměnily v rok. Appa začala poskytovat vzdělávací obsah pro naše členy, které se točily kolem řešení různých aspektů pandemie.

Kritickým krokem, který jsme učinili, pomohl našim členům využít různých vládních programů, které byly implementovány na pomoc podnikům v té době, tj. Zákon o péči a program ochrany výplaty (PPP). Měli jsme webináře na témata navržená tak, aby pomohla podnikům přežít. Společnost APPA spolupracovala s domácí poradenskou radou pro domácí průmysl (PIJAC) a dalšími průmyslovými organizacemi, aby obchody pro domácí zvířata vyhlásily jako nezbytné podniky, aby maloobchodní obchody pro domácí zvířata mohly pokračovat v provozu. S mnoha dalšími maloobchodníky to bylo opravdu důležité, protože zjevně majitelé domácích zvířat potřebovali místo k získání jídla a zásob, které potřebovali pro své domácí mazlíčky.

Provedli jsme řadu pulzních studií CoVID-19, které se zaměřily na chování vlastníků a trendy majitele ve srovnání s tím, jak během pandemie viděli své domácí mazlíčky a jak se jejich nákupní návyky změnily. To pomohlo našim členům pochopit, co spotřebitelé dělají, a skutečně poskytlo hodnotu během kritického času.

Domácí mazlíčci nám pomáhají prostřednictvím pandemie

Předtím, než se stali prezidentem a generálním ředitelem společnosti APPA, jste byli neúnavným šampionem síly lidského zvířecího pouta prostřednictvím „Pets in the Classroom“. Jak nám domácí mazlíčci pomohli touto pandemií?

Lidé se během pandemie v houfech obrátili ke svým mazlíčkům. Schopnost mít domácí společnost v domácnosti, když jste nemohli být s přáteli a dokonce i další členové rodiny byla neuvěřitelně důležitá. Celá sociální izolace a duševní únava, kterou byla způsobena pandemií, byla velmi tvrdá. Určitě bylo důležité, aby děti byly drženy doma a tolik jejich dalších normálních činností byly omezeny jako sport a nemohly komunikovat s ostatními dětmi ve škole, které ve své době mají domácího mazlíčka, v jejich dni.

Ve skutečnosti, když některé z prvních stimulačních kontrol šly do rodin v březnu a dubnu, zaznamenali jsme velký nárůst prodeje v typech domácích mazlíčků, které byste běžně spojili s rodinami s malými dětmi. Prodej zvířat, jako jsou morčata a křečci, opravdu obohalili jako přímý výsledek toho, že lidé mají v kapsách nějaké další peníze, aby si děti pobavili a neschopnost je utratit za věci, jako jsou prázdniny a cestování. Mezi těmito dvěma věcmi byla přímá korelace.

Pokračující růst v dávání lásky malým mazlíčkům

Milujeme naše psy a kočky, ale ve skutečnosti, podle Appa, malé zvíře CategoRY zvýšila celkem o 30 procent. Myslíte si, že to představuje ještě větší aktivitu v kategorii malých zvířat?

Tato kategorie zahrnuje vodní ryby, plazy, ptáky a křečky, gerbily pro malé děti, které jsme zmínili dříve. Velkou podporu během pandemie bylo, že lidé trávili doma mnohem více času. Pravděpodobně bude udržováno v průběhu času. O těchto zvířatech bude i nadále muset být pečována a potřebovat jídlo a dárky a hračky. Budou muset udržovat zvířata zdravá a šťastná.

Dalším aspektem je, že sladkovodní rybí nádrž je součástí domácí výzdoby. Lidé tráví doma mnohem více času a utratili mnohem více peněz za upgrade své celkové domácí výzdoby a přidávání věcí jako krásný akvátor.

Během pandemie jsme hovořili dříve o hodnotě domácích mazlíčků. Víme, že ryby zejména s nižším krevním tlakem a způsobují, že se lidé cítili v době vysoké úzkosti, jako jsme právě prošli. Myslím, že lidé uvidí hodnotu nejen tím, že bude domácí prostředí krásnější, ale také v tom, jak se cítí.

Adopce psů a koček

Adopce psů a koček jsou dole. Co to znamená pro průmysl celkově postupující vpřed?

Úkryty neměly domácí zvířata (kvůli omezením dovozu a uzavření atd.), Takže to byl více řidiče než nedostatek zájmu ze strany veřejnosti. Je důležité si uvědomit, že adopce představují asi třetinu získávání psů a asi 35% z koček. Dvě třetiny těchto zvířat pocházejí z jiných zdrojů, jedna z nich jsou samozřejmě rodiny a přátelé a chovatelé a pak se zabloudili.

Je důležité si uvědomit, že dodávka psů bude držet krok s poptávkou, zejména poté, co uvidíme, co jsme udělali s pandemií. Počet zvířat, která jsou v amerických domácnostech, se zvýšil a lze očekávat, že budou pokračovat. APPA podporuje návrh zákona, který byl zaveden na posledním kongresu, který byl letos znovu zavedený: The Healthy Importation Act. Pracujeme se skupinami jako American Veterinary Medical Association (AVMA) a American Kennel Club (AKC) a dalšími, které by zlepšily dohled federální vlády na dovážené psy. Chceme se ujistit, že mají správnou veterinární certifikaci, aby s těmito zvířaty nepřicházely potenciálně škodlivá zoonotická onemocnění.

APPA si myslí, že dovoz bude pravděpodobně stále důležitějším zdrojem psů, které nejsou splněny útulky a dalšími zdroji. Chceme se ujistit, že tato zvířata jsou zdravá a dobře se o ně starají. Tento návrh zákona by mohl být důležitým prvkem s penězi na pomoc federální vládě těmto dovozům těsněji.

Růst a trendy pro domácí zvířata

Podle APPA vedly krmivo a dárky pro domácí zvířata trh z hlediska nárůstu objemu s prodejem o 42 miliard USD nebo zvýšením o 15,1%. Nadále dochází k proliferaci výběru produktu. Je objem trendů, pokusů nebo skladování? Vidíte tuto kategorii zploštění jako pandemické lekce?

Skladování na krmivo pro domácí zvířata již ustoupilo. Brzy bylo hodně znepokojení, že lidé by nemohli získat jídlo pro své domácí mazlíčky. To je do značné míry ustupováno, i když tu a tam jsou nějaké nedostatek spotů. To více souvisí s problémy s dodávkou surovin a některými zpomalením výrobního procesu v důsledku bezpečnostních protokolů COVID. To, co vidíme, je pokračování trendu prémizace spolu s obavami o obecné zdraví domácích zvířat, které zvyšuje nárůst prodejních dolarů.

To, co zasáhlo domov seminářemi, které se konaly v Global, bylo to, že některé z nejrychleji rostoucích kategorií krmiva pro domácí zvířata jsou kategorie vyššího konce. I když jsou relativně malou částí celkového trhu, jejich růst je mnohem vyšší než jiné kategorie potravin. V loňském roce vzrostly chlazené a čerstvé rychlé občerstvení o 21% a zamrzlé jídlo vzrostlo o 14%. Druhým prvkem jsou všechna nová mazlíčci, kteří jsou v domácnostech, budou i nadále růst a budou potřebovat více jídla, takže to bude mít dopad.

Konečně pravděpodobně uvidíme, jak se letos objeví některé inflační faktory v cenách komodit. Některé z odhadů, které jsem viděl, naznačují asi 5% nárůst cen potravin pro domácí zvířata napříč deskou jednoduše, protože výrobci přecházejí po některých zvýšených nákladech, které mají pro suroviny.

Demografie vlastníka mazlíčka

Millennials překonali Boomery, pokud jde o svůj podíl na vlastnictví domácích zvířat a výdaje v posledních několika letech. Statistiky o Gen Z byly poprvé hlášeny v roce 2019. Je něco pozoruhodného komentovat tyto demografické údaje a jejich nákupy za rok 2020?

Nejnovější průzkum národních majitelů domácích zvířat, který se velmi těší na všechny generační demografické údaje, nebude až do června. Nechtěli jsme zkreslit čísla tím, že jsme během pandemie venku. Obecně víme, že tyto generace považují domácí zvířata za členy rodiny, eVen více než generace boomu. Používají produkty, které Boomers používal jako luxus jako zásadní pro péči o své domácí mazlíčky. Pet Tech, Doplňky, móda se rozrostly s tím, jak se tisíciletí staly největším segmentem trhu s domácími mazlíčky.

Některé z práce, kterou jsme udělali minulý rok, se dívali a identifikovali trendy, zejména s generací Gen Z, budou zajímavé podívat se na další. Skutečně přicházejí do svých vlastních majitelů domácích zvířat. Velmi vidí své domácí mazlíčky jako přátele a společníci, více než tisíciletí. Když začnou tvořit domácnosti a vstupují na pracovní sílu, budou i nadále podporovat ty typy produktů, které jim mají pomoci udržet jejich domácí mazlíčky zdravé a šťastné a součást domácnosti. Silné nákupní návyky tisíciletí pokračují s generováním Gen Z.

Zvýšená veterinární péče o nové domácí mazlíčky

Pojďme mluvit o péči o veterináře a prodeji produktů, které představují významné 32,3 miliardy dolarů. Můžete to rozebrat o něco více, pokud jde o to, co řídí tyto nákupy služeb?

Americká veterinární lékařská asociace (AVMA) uvedla, že veterináři zažili 50% nárůst nových domácích mazlíčků, kteří se během března – srpna 2020 přivedli na veterinární kliniky týdně. Banfield ve zprávě na konci ledna nebo začátkem února letošního roku uvedl, že u mladistvých psů a o 12,4% více mladistvých koček pro veterinární návštěvy vs. 2019. Zjevně největší řetězec veterinárních klinik v zemi s více a více a více Tisíce nemocnic, zaznamenalo významné zvýšení počtu nových domácích mazlíčků přicházejících na jejich kliniky.

E-Commerce Vs. V OBCHODĚ

Jaké způsoby, jak nezávislí maloobchodníci úspěšně konkurují tolik nákupů a výrobních výzev, při vedení tolik nákupů a výrobních výzev?

Jedna věc, která měla překvapivý úspěch, byla nákup online/vyzvednutí v obchodě. Můžete si objednat online a vyzvednout si v obchodě ve stejný den. Pro čisté online společnosti je těžké nabídnout tuto rychlost a pohodlí. Řada maloobchodních obchodů také používá třetí strany, jako je Uber k dodání do domovů zákazníků. To je součást jejich omnikanálového přístupu k obsluhování jejich zákazníkům. Zákazníci také mají tendenci interagovat s tradičními obchody v omnikanálové hmotě. Zákazník, který přichází do obchodu na nákup, také provedou online nákupy prostřednictvím webových stránek obchodu a buď jej doručí do svého domova, nebo si jej vyzvedne v obchodě.

Obchody, které investovaly do své online přítomnosti a schopnost provádět elektronický obchod prostřednictvím svých webových stránek, jsou úspěšné. Obchody používají svou online přítomnost k vytvoření komunity a obsahu pro své zákazníky. Udržuje lidi vracet se na své stránky a vidí, jaké nové informace mají nebo schopnost spojit se s jinými majiteli domácích zvířat. To jsou všechny strategie, které obchody PET využívají velmi efektivně, aby konkurovaly elektronickému obchodování. Jak se vakcíny dostanou ven a lidé se cítí pohodlněji při nakupování v obchodě, schopnost přivést vašeho psa s sebou do obchodu s domácími mazlíčky a chodit kolem a vidět nové produkty, prodej v obchodě se odrazí.

Statistiky průmyslu

Průmysl byl neustále na vzestupu. Pak pandemický zásah. Mysleli jste si někdy, že toto odvětví zlomí více než 100 miliard dolarů v prodeji v pandemii? Jaká je vaše předpověď pro rok 2021?

Určitě jsme byli překvapeni. Naše původní projekce pro rok 2020 byla pod 100 miliardami dolarů. V prvních dnech pandemie jsme obdrželi zprávy, které naznačují, že prodej produktů, zejména tvrdé zboží, by za rok značně poklesl. Posílení, že toto odvětví překvapilo všechny, dokonce i s přibližně 21% poklesem služeb pro domácí zvířata. To byla kategorie, která byla během pandemie opravdu tvrdě zasažena. Pochopitelně s lidmi, kteří necestují, bylo méně potřeba sedět na palubě a domácím mazlíčku. Brzy v pandemii nebyli groomeři schopni fungovat, protože nebyli považováni za nezbytné podniky.

Pro 2021,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *