Leo vs Potty Training Pt. 1

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore3

Pamatujete si neomezené články, o kterých jsem diskutoval v prvním příspěvku? Asi polovina z nich byla spojena s nočním tréninkem. Podstata integrovaných článků byla konzistence, rutina, spravovaný příjem vody, stejně jako neomezené noční přestávky, takže jsme se rozhodli udělat.

Naším plánem bylo vytáhnout Leo okamžitě po jídle a asi každou hodinu, kdy byl vzhůru. Pokaždé, když jsme ho vzali ven, jsme ho postavili do přesně stejné oblasti s nočník, aby se jeho vlastní vůni a také znovu zbavil. Jakmile by vyloučil, poskytli bychom mu léčbu a spíše vlastně házeli párty. Kdyby mi někdo řekl před několika měsíci, skočil bych na potěšení a tleskal, když se moje štěně dřepělo, zasmál bych se tomu, že jsem o tom věřil. No, tady jsem teď a jásot: „Dobrý chlapče, Leo! Jsme z vás tak šťastní! “

Hlavní potíže (jiná než pravda, kterou je celý náš dům koberce), máme při vyřazení Leo ven, je délka procházky od našich předních dveří na Leovo nočník. Online plácneme Dab uprostřed budovy našeho domu v nejvyšším patře, což znamená nejvzdálenější dům z výtahu. Úžasné, že? Protože z toho přinášíme Leo z našeho domu a také ho nepostavíme, dokud nebudeme na nočním místě. Zdá se, že mu to nevadí. Věřím, že má rád být v našich náručí. Uvidíme přesně, jak to jde, když se obléká na libry.

Když jsme byli uvnitř, viděli jsme Leo jako jestřába. Neopustil náš pohled, pokud nebyl v bedně. Kdybychom byli v obývacím pokoji, zablokovali bychom ho s námi, abychom ho mohli dostat, kdyby se chystal squat, a také jako metoda, jak ho přimět, aby se využil na jeho vodítko, také bychom ho udržovali přivázanou k nám, kdyby Byli jsme v kuchyni nebo jinde.

Měli bychom mít s Leem opravdu štěstí, protože nočník trénink nebyl doposud opravdu bolestí hlavy, a také lidé, kteří se zdáli, že to vypadají (při psaní tohoto zaklepu na dřevo!). Programu jsme měli nehody, ale ne vyčerpávající množství.

Podívejte se na Leo vs Potty Training Pt. 2 v příštích několika týdnech!

V níže uvedených komentářích mi prosím zanechte jakýkoli typ návrhů na nočník trénink mého štěně! Chtěl bych jakýkoli typ i veškerou pomoc, kterou mohu získat!

Pžínové behaviordogové tréninkové výcviky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *