Co je to boje? Bližší pohled na souboj

Co je to dog -boj?

Ačkoli je to zločin ve všech 50 státech, koordinované souboje se stále vyskytuje v mnoha regionech národa. Historické účty již v 50. letech 20. století, spolu s specializovanými bojovými jámami, které se rozšířily z 60. let 20. století.

Stejně jako u jiných zakázaných podzemních akcí je nemožné zjistit, jak by se mnoho jednotlivců mohlo zapojit do souboje.

Odhady založené na bitevních zprávách v podzemních bojových knihách a také na zvířatech vstupujících do útulků trvalých příznaků boje, naznačují, že rozmanitost jednotlivců zapojených do souboje z USA je z desítek tisíc.

Zatímco se zdálo, že organizovaná akce pro boj proti bojům se z 90. let snižuje, několik úředníků pro vymáhání práva a kontrolu zvířat se domnívá, že se v posledních několika desetiletích odrazilo, pomocí internetu, což usnadňuje, než kdy jindy, prognóry zaměřují informace týkající se tvorů a bojů.

Proč se lidé zapojují do souboje?

Existují různé důvody, proč jsou lidé přitahováni k soubojům. Nejzákladnější je chamtivost. Základní nájezdy dogfight vedly k záchvatům přes 500 000 USD a není neobvyklé za zhruba 20 000 $ – 30 000 $ na přepnutí rukou v jednom boji. Poplatky za čepy a prodej štěňat z prosazování krevních linií mohou také vydělat desítky tisíc dolarů.

Pro mnoho dalších spočívá v tom, že odvolání využívá tvory jako rozšíření jejich boje proti jejich vlastním bitvám a také pro demonstraci své vlastní síly a síly.

Ale jakmile psí oběť, může to mít za následek, že majitel vašeho štěně ztratí nejen peníze, ale stát a může mít za následek barbarské akce z štěně.

Zdá se, že pro mnoho dalších se objevuje lákadlo v sadistickém potěšení barbarské podívané.

Že psi jsou zaměstnáni v soubojích?

Pro získání profesionálních a fandových dogfighters je prodej všech štěňat z rodičů, kteří vyhráli několik bojů, významnou částí jejich akce. Knihy a stránky podzemních bojů a weby se obvykle používají k tržním štěňatům nebo dokonce dostupnosti chovu Stockexchange.

Většina „silničních“ bojovníků věří, že jsou také schopni generovat příjem prodejem a chovnou štěňata, ale velké množství těchto zvířat je opuštěno nebo zabity, které by neměly provádět.

Ačkoli existuje spousta forem psů používaných pro boj proti globálnímu – jako je Fila Brasileiro, Dogo Argentino, Tosa Inu spolu s Presa Canario – že štěně v USA je to, že americký Pit Bull Terrier.

Někdy jsou jiná plemena a mixy údajně využívána v konfliktech pouličních konfliktů nebo jako „lákavé“ psi zaměstnané několika, kteří trénují trpící bojování.

To neznamená, že Pit Bull je mnoho nevhodných jako domácí mazlíček. Je důležité mít na paměti, že každý pes může působit agresivně, na základě okolností, jeho genetického dědictví spolu s jeho výchovou a okolím.

Když je štěně zacházeno pěkně, správně vyškoleno a plně socializováno štěňátkem a spárováno s optimálním druhem majitele a rodiny, je velmi pravděpodobné, že vyroste v živý společník a vzácný člen jejich domácnosti.

Jsou oběťmi a licencovány oběti?

Psi používané k boji je třeba udržovat izolovaní od ostatních psů, z tohoto důvodu utratí většinu svého životního stylu na krátkých, těžkých řetězcích a často pouze ze všech různých psů. Obvykle jsou necializovány na jiná štěňata a také na mnoho lidí.

Ale spousta profesionálních bojovníků utrácí mnoho peněz a času z kondice jejich tvorů. Často se jim nabízí kvalitní výživa a základní péči o zdravotní péči. Štěňata byla cvičena za kontrolovaných podmínek, jako na eliptické.

Odstranění trpících bojováním může také využít řadu nelegálních a legálních drog, jako jsou anabolické steroidy ke zvýšení hustoty svalů a podporu agresivity. K rozšiřování agrese štěňat, zvýšení reaktivity a úzkosti v boji mohou být také použity narkotické léky.

Oběti bojovníků využívané všemi druhy bojovníků by mohly nechat zastřelit uši a ocasy zakotvit vedle jejich vlastních těl.

To slouží dvěma funkcím: Za prvé, omezuje to oblasti lidského těla, které Pet dokáže v boji zachytit, a za druhé, což ztěžuje různým psům analyzovat dispozice a cíle stvoření prostřednictvím běžných narážek na řeč těla.

Bojovníci obvykle provádějí tuto plodinu/dokování primitivními a nelidskými metodami. To může mít za následek ještě více trestních obvinění spojených s krutostí zvířat nebo zakázané praxi veterinárního lékařství.

Underground Truth of Dogfighting

Poslouchání je druh krevního sportu, kde jsou psi nuceni bojovat proti svému vlastnímu pobavení a/nebo výhodám publika.

Fighting je jednou z nejvíce světských forem týrání zvířat. Automobily používané k boji jsou uSvalně se posílil izolovaně, což znamená, že většinu svého životního stylu utratí na krátkých těžkých řetězcích.

Obvykle jsou podmíněny bojem proti užívání léků, jako jsou anabolické steroidy, aby se zvyšovaly hustotu svalů a podporovaly agresivitu.

Trpící do psů mohou mít uši a ocasy zakotvené poblíž jejich vlastních těl, aby snížily narážky na řeč těla zvířete a také omezily regiony, které může během boje chytit další štěně. Bojovníci obvykle provádějí tuto plodinu/dokování primitivními a nelidskými metodami.

Přestože je bojovníky ve všech 50 státech zločinem, pokračuje v každé části národa a v každé formě komunity. Bojy se mohou vyskytnout na mnoha různých místech, která sahají od zadních uliček do pečlivě stanovených podniků.

Bojy se obvykle dějí ve 14-20 čtverečních stopách vyrobené tak, aby zahrnovaly stvoření. Bojy mohou trvat jen pár minut nebo několik hodin a oba stvoření mohou utrpět poškození, jako jsou rány vpichu, tržné rány, průtok krve, katastrofické nehody a zlomené kosti.

Ačkoli boje se obvykle nejsou do smrti, spousta štěňat podlehl svým zraněním později, také vyléčení psů mají tendenci být ztraceni, zavražděni nebo brutálně implementováni jako člen jejich „hry“

Bojování je často spojeno s různými druhy trestních akcí, včetně zakázaných hazardních her a držení střelných zbraní a drog.

Z našeho odhadu najdete z USA tisíce tisíc dogfighterů a každý rok nutí stovky tisíc štěňat trénovat, bojovat a vydržet.

Pokud hádáte, že ve vaší oblasti dochází k boji nebo alternativní zneužívání zvířat, promluvte si. Objevte, jak nahlásit krutost zvířat.

Jak zjistit známky souboje

Je nezbytné být schopen porozumět signálům diagnostikovaným s bojím o dopisy, takže můžete svým regionálním orgánům nahlásit jakoukoli podezření na bojové žaloby.

Pokud ve vaší oblasti uvidíte následující náznaky a hádáte, musíte přemýšlet o okamžitě kontaktovat své regionální úřady:

1. Psi s několika jizvami, možná s ušima nebo rty roztrhanými

2. Pits typu Pit Bull-Mix o hmotnosti asi 40-50 liber

3. Psi těžké řetězy, připoutané do nějaké nápravy kol nebo na štěňátko/barel

4. Nečistotní prsten kolem štěně

5. Psi nabrali palce od sebe navzájem

6. Psi připoutaní nebo napájení v hornaté oblasti úmyslně drženy před názorem veřejnosti

Nezapomeňte, že v metropolitních oblastech, jako je New York City, se psi používané k boji obvykle nacházejí na subtropických, subtropických místech, jako jsou suterény, kde jsou skryty od veřejného mínění. Jejich uši mohou být také oříznuty.

Co se stane při souboji?

Bojy se mohou stát na mnoha různých místech a kdykoli. Mohly by to být improvizované pouliční boje v kufru, nebo důkladně představené a plánované podniky na místě konkrétně vytvořeném a zachovaném pro cíl.

Normálně se boj objevuje v jámě, která je mezi 14 a 20 stop čtvereční, se stranami, které by mohly být vyrobeny ze sádry, balíků sena, odkazu na strunu nebo cokoli jiného, ​​co by mohlo tvořit tvory. Podlahy mohou být dřevo, špína, koberce nebo piliny.

V mnohem koordinovanějším boji budou štěňata považována za jistotu, že jsou zhruba stejná váha.

Psocitoři často umývají a prozkoumají pes konkurenta, aby se zbavili jakýchkoli toxických látek, které by mohly být na kožešině nastaveny ve snaze odradit nebo poškodit nepřátelský mazlíček.

Na začátku boje byli psi propuštěni z jiných rohů a obvykle se setkávají ve středu, zápasí, aby získali přilnavost soutěže. Pokud ano, štěňata chytí a otřese, aby způsobila maximální poškození.

Psocitoři se nesmí dotknout štěňat, s výjimkou případů, kdy to rozhodčí doporučuje.

Boje mohou trvat jen pár minut nebo několik hodin. Obě stvoření mohou utrpět poškození, jako jsou rány propíchnutí, tržné rány, průtok krve, zranění a zlomené kosti. Ačkoli boje se obvykle netýkají smrti, mnoho štěňat podlehne jejich zraněním.

Pokud neměli úžasnou historii předchozího výkonu nebo pocházeli z vzácných krevních linií, ztráta štěňat bývá ztracena, zavražděna nebo jen opuštěná jejich nehody, které se neléčily.

V případě, že je ztenčující pes považován za zvláštní rozpaky vůči postavení nebo postavení jeho majitele, mohl by být implementován obzvláště brutálním způsobem jako část jejich „pobavení“.

Jaké by byly zákony související s souboji?

Od roku 2008 je bojovníky ve všech 50 státech a v okrese Columbia, Guam, Portoriko a amerických Panenských ostrovech. Ve většině států může být vlastnictvím psů za účelem boje také porušením zločinu.

Být divákem v souboji může být v mnoha zemích zakázán. Legislativa a sankce se velmi liší podle země.

Na druhou stranu zákon o dobrých životních podmínkách zvířat z roku 1966 zakazuje určitou CREAkce související s bojem, když zahrnovaly mnohem více než jednu zemi nebo mezistátní poštovní řešení, jako je americká poštovní služba.

V roce 2007 Kongres schválil zákon o vymáhání zákazu zvířat se silnou bipartisanskou podporou.

Zákon změnil zákon o dobrých životních podmínkách zvířat a zajišťoval sankce na ochranu za mezistátní obchod, vývoz a dovoz týkající se obchodu se štěňátky zneužívanými pro zisk, kohouti, kteří jsou učiněni k boji a probíhajícím vybavení. Každé porušení by mohlo mít za následek přibližně 3 roky vězení a pokutu 250 000 $.

V roce 2014 byly v rámci tohoto zákona o farmě podepsány základní prvky tohoto zákona o zákoně o bojovém diváku zvířat.

Toto ustanovení ponechává účast na boji o stvoření kdekoli v USA. Národní zločin také ukládá další sankce za přilákání dítěte do 16 let do boje s monstrem.

Mělo by být souboje z tohoto důvodu rozšířené, proč se příliš neví více případů?

Fighting je divoký a velmi radostný podnik, který je pro vymáhání práva a vyšetřovací odborníky neuvěřitelně obtížný.

Analýza souborů vyžaduje mnoho stejných schopností a nástrojů jako významné tajné hodnocení narkotik a výzvy, které zdroje jakékoli agentury, která na to reaguje.

Další komplikací je, že příznaky, které budou pravděpodobně zachyceny v Rob, zahrnují štěňata – osvěžující zvířata, která by se měla starat a zachována, zda se soudní proces vyvíjí.

Mnoho státních zástupců bude potěšeno, že provede každou situaci v boji, kterou mohou, ale jsou však omezeny nástroji pro péči o zvířata a člověka, které mají k dispozici.

PŘEDPOKLADOVÝ PŘEHLED

Fighting je nelidský krevní sport, kde štěňata, která byla chována, vyškolena a podmíněna bitvou, jsou zasazena do jámy, aby se navzájem bojovaly, aby si pobavili a získali diváky. Bojuje průměrně jednu nebo dvě hodiny, když mnoho z těchto psů nemůže pokračovat.

Zvířecí úzkost a bojování

Zranění utrpěná a vynucovaná psi zapojenými do soubojů jsou akutní a často smrtící. Psi používané ve velké většině těchto bojů jsou obzvláště chováni a vyškoleni pro boje – urážku, která je založena na zneužívání a špatném zacházení z štěňátka.

Průměrné nehody pro boj s psů zahrnují závažný otok, hluboké rány a zlomené kosti. Automobily používané při takových událostech často umírají krevní tlak, šok, dehydrataci, únavu nebo hodiny nemoci a v některých případech dokonce i dny po boji.

Jinak zdravá štěňata, která se rodí „chladná“ nebo nebudou bojovat, se obvykle využívají k výuce různých štěňat.

Při popisu podrobností jednoho určitého souboje, odsouzený dogfighter složil: „Slečna Rufusová utratila veškerou zbývající část boje na její zadní straně a

Bandita udeřila otočivou nohu na rameno a mezi její zadní nohy z kolenního kloubu. Jedna noha, kterou neporušila, žvýkala všechno do pekla. Scalovala slečnu Rufusovou a roztrhla hlavní kus z vrcholu své mysli spolu s jediným uchem. “

Chov trestné činnosti

Více než desetiletí, nájezdy na vymáhání práva objevily řadu znepokojujících aspektů nelegálního krevního sportu. Malé děti mají tendenci být přítomny na takových událostech, které zvyšují necitlivost vůči tísně zvířat, vzrušení za násilí a neúctu k právu.

Nelegální sázení je samozřejmostí v soubojích, spolu s sázky desítek tisíc dolarů v sázce. Tato plodnost vytváří kromě silnic běžně v konfiguracích organizovaného zločinu.

Prodej a užívání zakázaných drog je také normální u soubojů a zbraně a další zbraně jsou objeveny při těchto příležitostech v důsledku velkého množství přítomných peněz. Poslouchání je i nadále spojeno s jinými druhy násilí i vraždou.

Poplatky za zločin

Členové souboje

Fighting je zločinem ve všech 50 zemích a podle národního práva je to také zločin. Je to také trestný čin úmyslně přivést trochu do boje proti monstrum.

Existuje několik přesvědčivých důvodů. Protože bojování o dopisech přináší takové podstatné

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *