10 Metody oslavy Světového dne mazlíčka

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPinterestshare to Moreaddthismore

Letos 4. října je Světový den domácího mazlíčka. Neexistuje mnohem lepší den na oslavu vašeho domácího mazlíčka než v tento zvláštní den! Ať už máte kočku, psa, křečka nebo had, vezměte si dlouho ze své hektické rutiny, abyste ukázali svému domácímu mazlíčku, který se vám líbí.

Pokud vás zajímá, co byste mohli udělat pro svého domácího mazlíčka, právě zde jsou některé nápady:

Vezměte svého domácího mazlíčka na procházku: Život je hektický a často je nemožné získat k dispozici i cvičení se svým mazlíčkem. Pokud jste majitelem psů pro domácí mazlíčky, strávte 20-30 minut v průběhem bloku. Pro bezpečnost udržujte svého domácího psa na vodítku v jakémkoli čase a ujistěte se, že s sebou udržujte tašky i vodu. Pro kočky, proč s ním nestrávit dlouho hraním? Postavte se na podlahu a také se se svým chlupatým přítelem rozběhněte!

Vytvořte speciální hostinu: Mnoho zvířat ráda jí, stejně jako se jim líbí nějaké skvělé jídlo. Pokud váš mazlíček není na omezené stravě, zkuste pro něj udělat jídlo. Vždy je nejlepší mluvit se svým veterinářem o navrhovaném jídle pro vašeho domácího mazlíčka. Pokud se jídlo nedoporučuje, můžete ho vždy získat na den – jen se ujistěte, že to neuděláte.

Získejte novou hračku: Všichni mají rádi něco nového, dokonce i naše domácí mazlíčky. Proč nepřevést svůj kočičí nebo domácího psa nové hračce. Interaktivní hračky pro domácí mazlíčky jsou tuny zábavy a také udržujte svého domácího mazlíčka po celé hodiny. Pro psy vyzkoušejte sféru nebo žvýkací hračku. U koček vyberte hračku, kterou může pronásledovat. Kočky jako vyjadřují své prvotní instinkty k hledání i pronásledování.

Pomozte vašemu domácímu mazlíčku relaxovat: Získání nové postele pro svého domácího mazlíčka se nemusí zdát stejně dobře na vrcholu, ale poskytování postele, které podporuje klouby, stejně jako svaly, může váš mazlíček denně prospět. Podpůrné formy pro domácí mazlíčky ideální pro tělo vašeho domácího mazlíčka a také poskytuje ideální množství pohodlí pro elegantní zdřímnutí. Tyto druhy postelí skutečně pomáhají rodinným mazlíčkům s artritidou a dalšími problémy kloubů.

Vezměte svého domácího mazlíčka do parku: I když je to hlavně pro psy, vzít svého domácího mazlíčka do parku pro psy je neuvěřitelnou metodou, která mu přesně ukáže, kolik vám záleží. Váš mazlíček bude rád hrát i šílence s jinými domácími mazlíčky, stejně jako můžete dokonce udělat nové kamarády s ostatními majiteli domácích zvířat.

Mějte den zdravotnického klubu: Poskytněte svému mazlíčka nejvyšší rozmazlování s dnem v lázních! Nemusíte utrácet spoustu peněz, stačí nastavit trochu sekci ve vaší sprše pro svého domácího mazlíčka a také využívat špičkové šampony a také nástroje pro péči o péči, aby vašemu domácímu mazlíčka poskytla nejlepší léčbu. Nezapomeňte si pamatovat masáž celého těla. Všichni chápou, že je to ta nejlepší část.

Pořádejte párty: Pokud chcete jít trochu přes vrchol, hodte svého mazlíčka na párty. Pozvěte sousedy i své přátele, jakož i kamarády vašich domácích mazlíčků, aby našli připojení na slavnosti. Udělejte z tohoto zvláštního dne jen pro svého mazlíčka tím, že ho nechte hrát s jinými domácími mazlíčky. Můžete dokonce poskytnout dárky!

Vezměte svého domácího mazlíčka k veterináři: I když váš mazlíček nemusí opravdu rád chodit k veterináři, roční kontrola je to nejlepší, co pro něj můžete udělat. Roční kontrola pomůže vašemu veterináři přesně zjistit, jak zdravý je váš mazlíček. Kromě toho může váš veterinář v budoucnu opravdu schopen zastavit jakýkoli typ zdravotních a wellness problémů. Bez ohledu na to, jaký den jdete, mějte na paměti, že vždy udržujte svého domácího mazlíčka zdravého, aby mohl online dlouhý potěšený život.

Objevte svého domácího mazlíčka: Může se to zdát jako nejjednodušší věc, ale objímání vašeho domácího psa může mít prospěch nejen vašeho mazlíčka, ale také vy. Objímání může pomoci zmírnit váš stres, stejně jako to skutečně ukazuje vašeho domácího mazlíčka, kterého si vážíte, stejně jako on. Nejlepší na tom je, že to není výdaje!

Odměňte svého domácího mazlíčka: Když váš mazlíček dělá něco dobrého, vždy ho odměňte. Uspokojování vnáší pocitu úspěchu u vašeho domácího mazlíčka a také ho vždy učí, že je ideál špatně. Můžete odměnit svého domácího mazlíčka řadou způsobů, stačí základní domácí mazlíček, nebo jej můžete zvýšit zářezem a také poskytnout léčbu. Je to stejně jako vy, ale pokud poskytnete léčbu, ujistěte se, že neposkytujete stejně.

Světový den domácího mazlíčka je fantastický den na oslavu všech zvířat a metody, kterou obohacují naše životy, takže tam nesedíte, vstávejte a neukažte svému mazlíčku přesně, jak moc se vám líbí!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *