2015 In Review: Naše 5 Spousta prominentních článků o kočičích způsobů života

V pondělí jsme letošní 5 představovali mnoho prominentních článků v kategorii Feline Health and Wellness. Dnes bych se rád podělil o několik našich prominentních článků v kategorii kočičího způsobu života. Kliknutím na název publikování zkontrolujte úplné příběhy.

Dva z našich mnoha prominentních článků se objevily, ne překvapivě, torties!

Tortie detekuje rakovinu prsu ve svém opatrovníku

V červnu se všímavá návštěvník kočičí Elizabeth Moore podělila o svůj příběh o tom, jak její Tortie Lucy zachránila její život. “Jednoho rána se Lucy naklonila přes mě a také tlačila levou prsou hlavou,” složila Elizabeth. “Odsunul jsem ji pryč, když jsem se chystal vstát a jít na její snídani.” Následující ráno opakovala návyky, ale tentokrát byla mnohem mnohem naléhavější – dokonce dráždivá. Natáhl jsem se, abych ji zastavil, a když jsem se pohyboval hlavou, cítil jsem hrudku. Hručka, která nezmizela. Hručka, kterou jsem musel objevit, kdybych nebyl tak náhodný ve svých vlastních zkouškách prsu. “

Tortoiseshell Feline se vyhýbá domácímu ohni

V květnu silná kočičí návštěvník Glen Bowley předal příběh přesně o tom, jak jeho tortie Gigi oznámila svého manžela na konvici z nerezové oceli, která byla zapomenutá na elektrickém sporáku a vařila suchou. Gigiho neobvyklé návyky oznámily jeho manželce. Když do kuchyně vyhověla Gigi, byl hořák na pokraji zčervenalé.

Exkluzivní rozhovor s Jamesem Bowenem

V září jsme měli šanci pohovořit s Jamesem Bowenem. Byl jsem jako s Bobem, když jsem si někdy vzpomněl, že jsem před více než třemi lety zkontroloval britské vydání pouličního kočičího jménem Bob a také jsem dodržoval úžasnou cestu páru vzhledem k tomu. Pokud jde o život měnící kočky, Bob je ve své vlastní lize. James i Bobova nejnovější kniha, dárek od Boba, přesně to, jak pouliční kočička pomohla jednoho chlapa objevit označení Vánoc, byl vydán v říjnu.

Pakt pro zvířata objevuje pěstounské domy pro domácí mazlíčky ozbrojených sil

V červenci jsem měl potěšení z rozhovoru s Happiness Warner, vojákem v Národní gardě. Naši pracovníci ozbrojených sil dělají tak spoustu obětí, když nasazují, stejně jako jsem vždycky cítil, že jedním z největších musí být své pečující domácí mazlíčky. Naštěstí existují organizace, které pomáhají členům ozbrojených sil při objevování momentální pěstounské péče o své rodinné domácí mazlíčky během nasazení. PACT pro zvířata asistované štěstí Objevte momentální pěstounské umístění pro své dvě perské záchranné kočky Herbie a Petúnie, zatímco nasadila do Afghánistánu devět měsíců.

Samantha Martin, stejně jako úžasné acro-kočky

V červenci jsem měl možnost uspokojit Samantha Martinovou a úžasné acro-kočky. Viděl jsem videa z jejich vystoupení již řadu let, stejně jako jsem byl nadšený, že jsem konečně viděl hodinovou show a představoval přes spoustu nádherných záchranných koček, které dělají techniky od chůze po latině i sférách Skákání s obručemi na bowling a zvonění zvonů. Od chvíle, kdy jsem uspokojil Samanthu, jsem pochopil, že jsem se setkal s spřízněným duchem. Všechno o Samantha Martin ji vystavuje jako pro kočky: pro své vlastní kočky, pro kočky, které zachrání, a také pro kočky, které se nikdy ani nesetkala, jejichž životy si přeje mnohem lepší vychováváním lidí o klíčovém funkčním tréninku, které mohou hrát V životě kočičí i člověka.

Ingrid King

Obsah
Tortie detekuje rakovinu prsu ve svém opatrovníku
Tortoiseshell Feline se vyhýbá domácímu ohni
Exkluzivní rozhovor s Jamesem Bowenem
Pakt pro zvířata objevuje pěstounské domy pro domácí mazlíčky ozbrojených sil
Samantha Martin, stejně jako úžasné acro-kočky

Můžete také jako:
2017 In Review: Naše 5 mnoho prominentních kočičích způsobů života

2016 v recenzi: Naše 5 mnoho prominentních kočičích způsobů života

2015 In Review: Naše 5 mnoho prominentních článků o zdraví a wellness kočičích

«Moje 10 nejlepších knih z roku 2015
6 Zdravé rutiny, aby se rok 2016 stal potěšeným rokem pro vaše kočky »

6 komentářů k roku 2015 In Review: Naše 5 mnoho prominentních kočičích způsobů života

Monica Ackerman říká:

30. prosince 2015 v 13:14

Díky, Ingrid za to, co děláte. Každé ráno jsem zkontroloval vaše publikování velmi první a také mě to dostalo do fantastického začátku. Jen jsem si přál chvilku toužit po všem, stejně jako vy, potěšený nový rok nebo jak uvádíme v němčině (Ingrid to chápe) Guten Rutsch. Zítra jako každoročně budu slavit s Charlie a také s Chelsea, kteří se rádi dívají na bubliny ve sklenici šampaňského. Uvidíme se příští rok.

Odpověď

Ingrid říká:

30. prosince 2015 ve 16:33

Díky, Monica! Guten Rutsch i vám!

Odpověď

Margaret říká:

30. prosince 2015 v 9:37

Všechny příběhy kočičí jsou tak okouzlujícínull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *