Pomoc modifikovat život domácího mazlíčka v nouzi!

AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

Úkryty i záchrany po celé USA jsou vyzývány, aby se denně přijímaly domácí zvířata bez domova, z nichž několik vyžadovalo komplexní lékařskou péči, než je bude možné přijmout do domovů. Tato lékařská péče může přijít za prudké náklady na záchranné skupiny s již těsnými rozpočty a vyhýbat se jim v péči o další domácí mazlíčky.

Před dvěma lety jsme zahájili modifikaci životní soutěže pro domácí zvířata, abychom pomohli záchranným skupinám i zvířatům poskytnutím lékařských grantů pro adoptivní zvířata v nouzi. Soutěž pomáhala opuštěnému mopsu Gorille a bývalému chovatelku štěňat, Regina, znovu získala své zdraví a wellness a objevila trvale domy. Letos pokračujeme v zvyku s naší třetí roční úpravou soutěže o životním mazlíčkům.

Modifikace 2017 Úpravy domácí soutěže o životní soutěž

2017 1-800-Petmeds Cares ™ Modification Contest pro domácí zvířata udělí 3 500 $ za lékařské ošetření tří adoptovatelných mazlíčků, stejně jako požadujeme vaši pomoc s tím!

Soutěž je nyní k dispozici pro záznamy, stejně jako způsobilé skupiny záchrany zvířat mohou každý z nich vstoupit do jednoho adoptovatelného domácího mazlíčka s 15. lednem 2017. Chcete -li vstoupit, měl by zástupce záchranné skupiny přejít na webovou stránku soutěže, vyplnit typ záznamu s Informace o domácím mazlíčku i záchranné skupině a také předloží obrázek domácího mazlíčka.

Hlasování poté zavede umístění na stejném webu od 16. do 22. ledna 2017. Pet s nejvíce hlasů získá za své lékařské ošetření až 2 000 $ a bude také uvedeno ve videu vytvořeném 1- 800-Petmeds Cares ™. Druhé místo Pet získá za svou lékařskou péči 1 000 $, stejně jako zvíře na třetím místě za své ošetření 500 $.

Způsobilé skupiny zahrnují úkryty pro zvířata a/nebo záchrany v USA, které v loňském roce nevyhrály soutěž 1-800-Petmeds Cares ™. Každá skupina může do soutěže jít do jednoho mazlíčka a všechna podání by měla být dokončena zástupcem skupiny.

Jak můžete pomoci?

Existuje záchrana zvířat nebo přístřeší, kterou podporujete, nebo adoptovatelný mazlíček v požadavku, který chcete pomoci? Pokud ano, nechte záchrannou skupinu pochopit o úpravě soutěže pro domácí zvířata a také si přejem vstoupit! Poté přejděte na webovou stránku soutěže denně od 16. do 22. ledna 2017, abyste hlasovali pro domácího mazlíčka skupiny. Kdokoli 18 (nebo věk většiny ve specifikaci bydliště) nebo starší může hlasovat za 24 hodin. Sdílejte soutěž se svými přáteli, domácností i sousedstvím a také je požádejte, aby hlasovali!

Můžete také pomáhat zvířatům ve vašem sousedství tím, že přispějete svým časem, penězi nebo dovednostem do regionální záchranné skupiny nebo útulku pro zvířata. Pokud jde o některé další koncepty, jak přesně můžete pomoci, přejděte na náš krátký článek o užitečných darovacích produktech pro úkryty pro zvířata.

Nakonec, až budete příště připraveni přidat domácího mazlíčka do své rodiny, přemýšlejte o adopci. Úkryty i záchrany jsou plné fantastických zvířat všech plemen, věku i velikostí čekajících na milující domácnosti, aby je odvezly domů!

Máte ještě jednu metodu, jak pomoci bezdomovcům v komunitě? Sdílejte s námi svůj koncept v komentářích!

Zdraví adopce mazlíčka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *