Bikini Trim

od Kathy Rose
3. srpna 2015
Pudlíci jsou pravděpodobně jedním z nejflexibilnějších plemen s ohledem na styly oříznutí. Řada z těchto stylů jsou adaptace výstavních obložení, které udržují „posilový“ vzhled bez vysokého udržování dlouhého kabátu.

Jedním takovým obložením je obložení „bikiny“, podobně označované jako „Miami“, „Clown“ nebo „Summer Cut“. Tento styl obložení je krátký kolem obložení, s pompomy zbývajícími na dolních nohách, ocasu i topknot.

Obr. 1) Oholte nohy pomocí délky čepele vhodné pro citlivost na kůži psa. Uchopte spodní část nohy a zároveň tlačí kabát směrem k nohou. Využijte čepel #40 k oříznutí přebytečného kabátu a vytvořte manžetu.

Obr. Otočte proti směru růstu kabátu a vytvořte na zastávce obráceného „V“. Ořízněte horní i stranu tlamy. Klip pod očima i z vnějšího rohu oka k uchu.
Reklamy

Obr. 3) Ořízněte náhrdelník. „U“ v přívěsku by měl být položen dolů z pod čelisti, přibližné délky čenichu nebo poněkud delší.

Obr.

Obr.5) Otočte ocasní pásmo ve tvaru obráceného „V“. Ocasní sada identifikuje umístění „V“. Chcete -li pomoci vylepšit sadu nízko ocasu, umístěte „V“ dále na záběru.

Obr.

Obr. Začněte oříznout několik palců za týlním a vytvořte na zadní straně topknotu tvar „V“. dodržujte směr růstu kabátu.

Obr. Poté směr modifikace a připnutí nahoru, proti směru růstu vrstvy, na krátkou vzdálenost k „nastavení“ vzoru náramku. U zadních nohou nastavte náramek zhruba 1 až 2 palce nad bodem hocku. Chcete -li zvýšit rovnováhu dlouhého tělesného psa, vytvořte poněkud větší náramky, s horní částí náramku na nohu výš.

Obr. 9) Využijte velmi směsice k utažení převzetí a úhledné zbloudilé chloupky na nohou.

Obr.

Obr.11) Tvarujte nohy odstraněním přebytečného kabátu pomocí mixérů k zadání paralelních čar.

Obr.12) produkuje „zkosení“ na „V“ na ocasním pásmu s využitím mixérů.

Obr.13) Chořte náramkový náramek dolů a poté použijte dlouhé zaoblené nůžky k utváření dna manžety.

Obr.14) hřeben náramku hřeben nahoru a poté tvarujte horní část náramku.

Obr.15) Chořte náramkový kabát směrem ven a také tvarujte náramek do prodlouženého koule.

Obr.16) Chořte ocas pompom směrem k návrhu ocasu a poté nůž na konec. Délka ocasu určuje délku ocasu pompomu. Čím delší je kosti kratší konec je oříznut. Brzy ukotvené ocasy budou mít mnohem větší délku kabátu než dlouhé ocasní kosti.

Obr.17) Držte ocas nahoru návrhem a také bomte kabát dolů směrem k základně. Použijte zaoblené nůžky k oříznutí manžety a poté nůžku do tvaru koule.

Obr.18) Horat Coat na přívěsku a oříznutí vyrábějte krk, aby vytvořili zkosenou hranu.

Obr.19) Využijte dlouhé přímé nůžky, držené v úhlu 45 °, k oříznutí přes přední. Držení nůžek v směru vnějšího úhlu pomůže vyrobit polici pro topknot a zbavit se „překvapivého“ vzhledu.

Ořízněte z vnějšího rohu oka přímo zpět přes ucho a drží nůžky pod úhlem 45 °. Pokračujte v linii přes ucho a vyvrcholí v bodě na zadní straně krku. Využijte dlouhé zaoblené nůžky k tvarování kabátu přes oči a promíchejte do topknotu.

Smíchejte strany topknotu s dlouhými zaoblenými nůžkami a vytvářejí kulatý tvar.

Oříznutí „bikiny“ je rychlé a také jednoduché obložení chleba a másla pro klienta, který si přeje trochu stylu na střihu s nízkým údržbou. Použitá délka čepele bude záviset na preferenci klienta. Pro tento model byl použit #1 Snap on Comb k ponechání krátké přikrývky kabátu kolem scissored Pompoms (náramky), topknot i ocas.

Celkový

212

Akcie

10

0

202

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *