Jak zabráním malému psovi, aby mě hlídal?

Přeskočte dopředu na:
skrýt

Majitel majitele malého psa

Tipy, jak zastavit posedlost jeho majitele malého psa

Jak zabránit mému psovi, aby mě hlídal

1. Porozumět problému – proč mě můj pes hlídá?

2. Věnujte se řešení strážce vašeho psa

Co dělat, když vás váš pes chrání?

3. Nedržte psa, když vrčí

4. Blokujte svého psa, aby vás chránil

5. Nenechte svého psa na nábytku (dočasně)

6. Nepovolujte vlastnictví potravy nebo hraček

7. Procvičte si solidní dovednosti poslušnosti

8. Naučte svého psa, je v pořádku být sám

9. Pomozte svému psovému pouto s jinými lidmi než vy

10. Odměňte velké chování

Popisy, váš pes vás chrání

Chrání mě můj pes nebo vyděšený?

Jaké jsou další tipy, které jste použili k zabránění územnímu chování psa?

Nejlepší produkty, které pomáhají se střežením zdrojů:

Více zdrojů, které zabrání vám psa, aby vás chránil

Majitel majitele malého psa

Obvykle slyším, jak se lidé ptají: „Jak zabránit malému psovi, aby mě hlídal?“ Obrovské psi však budou také chránit své majitele.

S malými psy jde scénář něco takového:

Za prvé, pes štěká i vrčí, kdykoli lidé přijdou ke dveřím.

Dále ho majitel psa zvedne, aby ho zabránil v štěkání nebo vrčení.

Z náručí svého majitele pes stále vrčí na kohokoli, kdo se snaží dostat příliš blízko. Možná ani „nedovolí“ nikomu jinému, aby seděl na gauči vedle svého majitele.

Zní povědomě?

Tipy, jak zastavit posedlost jeho majitele malého psa

Pokud váš střední nebo velký pes vykazuje vlastnictví, tato pravidla se také použijí!

Jak zabránit mému psovi, aby mě hlídal

1. Porozumět problému – proč mě můj pes hlídá?

Pokud malý pes hlídá svého majitele, obvykle jedná agresivně od nejistoty.

Majitel psa ho nosí už měsíce a chrání ho před prožíváním světa jako psa. Kdykoli je pes vystrašený, majitel ho zvedne.

Přestože se majitel snaží chránit svého psa, pes se nikdy neučí přesně, jak nabídnout se skutečným světem. Nikdy se nenaučí přesně, jak se vypořádat s novými prostředími, další psi, kteří se k němu blíží, děti natahují ho atd.

Když je v náručí svého majitele, přirozeně se pes cítí bezpečně (a proto silnější). Chce si udržet ten pocit moci, a tak se učí vrstvat na kohokoli, kdo se přiblíží.

Když zavrčí, lidé se vzdálí. Pes se dozví, že vrčení chrání jeho „zdroj energie“.

Pokud by majitel často postavil psa na zem a také ho ignoroval, stav mysli psa se rychle změnil. Více opakování toho, stejně jako nakonec pes nevrhne.

*Užíváte si tento článek? Získejte realistické tipy na trénink psů e -mailem jednou týdně. Klikněte zde

2. Věnujte se řešení strážce vašeho psa

Pro majitele psů je obvykle obtížné uvědomit si, že sami jsou problémem.

Co dělat, když vás váš pes chrání?

Pokud se můžete věnovat úpravě ve svém vlastním chování, můžete svému psovi pomoci. Chápu, že to není vždy snadné, takže tam vydržte!

Jste v pořádku s nastavením psa na zem, když se bojí? Jste v pořádku, když ho ignorujete? pomocí pevného hlasu? Stanovení jasných pravidel a hranic?

Pokud jste ochotni provést změny, budete moci pomoci svému psovi překonat jeho majetek v průběhu času. Pokud se nemůžete změnit, nebude možné, aby se váš pes změnil.

Pokračujte ve čtení pro více nápadů, co dělat, pokud váš pes chrání.

3. Nedržte psa, když vrčí

Když držíte svého psa, umožníte mu, aby byl silnější.

Je zřejmé, že milujeme lapové psy a také to není chudá věc, stejně jako mazlit je. To je jeden z důvodů, proč milujeme psy!

Neměli bychom však držet ani mazlit naše psy, když jedná nejistě nebo agresivně. To podporuje nesprávné chování. Pokud držíte psa, když vrčí, neobjevuje vhodnější chování. Myslí si, že štěkání je v pořádku, když tomu tak není.

Neříkám, že nemůžete poskytnout útěchu vyděšenému psovi, ale když strach vede k agresi, musíme hledat jiné způsoby, jak nabídnout pohodlí vs. vyzvednutí psa.

Podívejte se na můj příspěvek: Můžete odměnit strach psa?

4. Blokujte svého psa, aby vás chránil

Pokud postavíte svého psa na zem, mohl by sedět u vašich nohou a odtamtud vás hlídat. Nebo by se mohl pokoušet skočit zpět na gauč nebo na klín, kde se cítí silnější.

Nepovolte to.

Pokud skočí na vaše klín, položte ho zpět na zem.Pokud se pokusí skočit na gauč, zablokujte ho paží nebo nohou. V případě potřeby ho odstrčte. Pokud sedí u vašich nohou, položte na něj vodítko a připevněte ho na židli přes místnost. Nebo, pokud se stále schovává za vaše nohy v psí parku, pokračujte v pohybu.

Pes musí přesně objevit, jak se vypořádat bez vás.

Když je umístěn na zemi, pes s největší pravděpodobností přestane vrčení a štěkání. Místo toho se ukáže jeho skutečný stres a úzkost. Mohl by tempo i kňučet a zběsile se snažil vrátit zpět ke svému „zdroji energie“ – vaše kolo!

To je, když byste měli svého psa jednoduše ignorovat. Nemysli na něj. Nedotýkejte se ho. Ani nahlédněte do jeho směru. Jednat, jako by tam nebyl. Stejně jako se z toho necítí.

Pomáháte mu, že skončil jako sebevědomější normální pes. Když je klidný a tichý, to je, když byste ho měli mazlit a dokonce ho pozvat zpět, aby s vámi seděl.

*Užíváte si tento článek? Získejte realistické tipy na trénink psů e -mailem jednou týdně. Klikněte zde

5. Nenechte svého psa na nábytku (dočasně)

Pokud má váš pes zvyk tě hlídat, doporučuji žádné psi o pravidle nábytku, alespoň dočasně.

Toto pravidlo se zdá být pro majitele malých psů velmi obtížné vymáhat, je to však důležité. (Moji psi nikdy nejsou povoleni na nábytek, stejně jako jsou v pořádku!)

Podívejte se na náš příspěvek: Zastavte můj pes, aby na mě zavrčel na posteli

Samotný nábytek je často to, co spouští vlastnictví. Pes může například umožnit cizincům sedět na gauči.

Pokud tomu tak je, majitel by neměl psovi vůbec povolit na gauči. Člověk rozhoduje, kdo sedí na gauči. Pes se nerozhodne.

Pes by mohl dokonce zavrhnout na někoho, kdo spí v posteli svého majitele! Opět by člověk měl být ten, kdo si vybral, kdo spí na posteli. Pes se nerozhodne!

Vynucení pravidla nábytku bez psů také naučí vašeho psa vyšší úroveň sebekontroly. To je celkově důležité, protože pes s větším ovládáním bude obecně poslušnější, vyváženější a také šťastný.

6. Nepovolujte vlastnictví potravy nebo hraček

Psi, kteří mají majitele jejich majitelů, mají obvykle také jídlo i hračky. To jsou návyky, které byste od svého psa neměli tolerovat.

Abychom zastavili majetek jídla i hraček, je důležité naučit psa příkaz pro „kapku“ nebo „nechte to“. Rovněž je důležité dodržovat konzistentní pravidla a naučit svého psa, že cokoli patří vám – dokonce i „jeho“ hračky, jídlo i postel.

7. Procvičte si solidní dovednosti poslušnosti

Psi s pevnými poslušnostmi jsou obecně respektující jejich majitele. Poslouchají příkazy a také mají vysokou úroveň sebekontroly.

Není náhodou, že malí psi jsou méně pravděpodobné, že budou vyškoleni a také pravděpodobně budou mít majetek ve srovnání s většími psy.

Nikdy však není pozdě začít trénovat svého psa. Velmi doporučuji začít brát svého psa do seskupení tříd poslušnosti. Je důležité, aby psi objevili sebekontrolu při práci kolem jiných psů.

*Tento článek byl rozšířen do bezplatné elektronické knihy o tom, jak rozbít majetek psa. Získejte to sem.

8. Naučte svého psa, je v pořádku být sám

Někdy malý pes cítí potřebu hlídat svého majitele, protože není pohodlný, že je sám. Štěká i zavrčení na kohokoli, kdo se přiblíží od té doby, co se tato osoba může pokusit odstranit ho z majitele.

Máte schopnost upravovat návyky svého psa tím, že mu pomáháte vyrovnat se bez vás. Není zdravé, aby byl pes poblíž jeho majitele 24/7, protože není zdravé, aby žádný typ dvou lidí byl pořád spolu!

Poskytněte tedy svému psovi každý den každý den ve své chovatelské stanici nebo v samostatné místnosti. Během této doby mu můžete poskytnout speciální pochoutku jako kongovou hračku s arašídovým máslem. If the dog whines, it’s very important to ignore him until he’s quiet.

Another way to produce separation is to tether his leash to a chair as well as sit on the other side of the room, ignoring him for 20 minutes.

You should likewise work on teaching him a solid down/stay command until he will lie on a dog bed or mat for up to a half-hour.

See: exactly how to teach the place command.

9. Pomozte svému psovému pouto s jinými lidmi než vy

Ask pals as well as household members to feed your dog, take him for walks as well as play with him from time to time. This will assist your dog see that other people are good, too!

And here’s a fantastic training exercise recommended by a reader named Marie:

Tie your dog’s leash to a chair as well as sit on the chair. Then, ask different people to approach you as well as your dog. The second your dog barks or growls, get up as welljako odejít, aniž byste řekli slovo. To naučí vašeho psa, že štěkání i vrčení nepomáhá jeho situaci. Opravdu vás přiměje jít pryč!

Zní to jako fantastický koncept!

10. Odměňte velké chování

Je důležité, abychom chválili naše psy, když projevují velké chování. Pokud váš pes sedí klidně na podlaze, zatímco hosté skončí, ujistěte se, že ho mazlíte a řekněte mu, že je skvělý chlapec. Nebo mu hodit léčbu.

Pokud trpělivě sedí, zatímco vy mazlíte ještě jednoho psa, řekněte mu, jaký je skvělý pes.

Chceme ignorovat nežádoucí návyky a odměnit dobro. Doporučuji pochoutky zvané wellness dobře kousnutí.

Popisy, váš pes vás chrání

Nakonec jsem rychle chtěl vyřadit nějaké známky, že váš pes na vás chrání, protože to není vždy jednoduché to říct.

Popisy, které váš pes hlídá:

(Může to být také znamení, že váš pes se bojí, což je obvykle skutečný důvod, proč vás pes chrání. Je vyděšená!)

Vrčí nebo štěká, když se k vám přiblíží jiní lidé
Umístí se mezi vás a ještě jednu osobu
Zády do vás nebo sedí na nohou nebo na nohou

Chrání mě můj pes nebo vyděšený?

Často oba! Nejvyšší důvod, proč psi „chrání“ své majitele, jsou, protože se bojí. Jejich majitel je jedna věc, která jim pomáhá cítit se bezpečně a bezpečně, takže chtějí „chránit“ tento „zdroj energie“.

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je pomoci rozvíjet důvěru vašeho psa a zabezpečení pomocí některých výše uvedených tipů.

Jaké jsou další tipy, které jste použili k zabránění územnímu chování psa?

Dovolte mi pochopit v komentářích!

*Tento článek byl rozšířen do bezplatné elektronické knihy o tom, jak rozbít majetek psa. Získejte to sem.

Nejlepší produkty, které pomáhají se střežením zdrojů:

Vysoce hodnotné pochoutky! Doporučuji dobře kousnutí značky Wellness, když pracujete se svým psem na „Drop“, „Nechte to“ a také je obchodovat.
Zacházejte s pouzdrem. Použijte léčbu, abyste během tréninků pohodlně drželi všechny své lahůdky.
Clicker.Use clicker označit přesný okamžik, kdy váš pes provádí správné chování. V našem případě je to „kapka“ nebo „nechte to“. následovaná léčbou!

Více zdrojů, které zabrání vám psa, aby vás chránil

Jak rozbít majetek psa (můj dlouhý článek)
Kniha: The Cutious Canine od Patricia McConnell
Článek Dr. Patricie McConnell o strážce

Lindsay Stordahl je tvůrcem toho Mutt. Píše o výcviku psů, cvičení pro psy a krmení zdravé syrové stravy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *