Jak být veterináři veterinárního klienta

a jejich personál je několik z nejtěžších pracujících lidí v okolí. Jsou věnováni zlepšování životů mazlíčků a také často pracují dlouhé hodiny na extrémně bitové kompenzaci. Mnohem více, stejně jako mnohem více veterinárních klinik, chápe zvláštní potřeby CAT, stejně jako v důsledku toho, mnohem více metod skončí s kočičími kočkami. Veterináři i jejich personál však nejsou jediní, kteří jsou zodpovědní za to, že se vaše kočičí výlet do veterinárního centra co nejvíce bez stresu. Existují věci, které mohou kočičí strážci během veterinárního hlediska udělat, aby je nejen přiměřili k jejich veterináři i zaměstnancům, ale také tento zážitek usnadní vaši kočku.

V souladu s doporučeními bude vaše kočička zlaté hvězdy v jejím záznamu.

Vždy si vezměte kočičku do nosiče

Při vstupu do veterinárního centra držíte kočku v náručí receptem na katastrofu. Vždy si nechte kočičí linii bezpečně omezit na nosiče. Existuje spousta věcí, které mohou ve veterinární nemocnici vystrašit kočičí, zejména ve smíšených metodách, kde mohou být psi v čekárně. Kočky se cítí mnohem bezpečnější v omezené oblasti, když jsou v zvláštním prostředí. Stejně jako pokud jste opatrovníkem pro domácí zvířata, prosím, nikdy nepřiveďte svého domácího psa do veterinárního zdravotnického zařízení na zatahovací vodítko. Bez ohledu na to, jak rychle zatáhnete vodítko, nemusí to být dostatečné k zabránění tragédii.

Shromážděte všechny vhodné informace před vaší návštěvou

Nezapomeňte mít všechny relevantní informace rychle přístupné. Pokud je to vaše první, přejděte na kliniku, ujistěte se, že přinesete kopii předchozích záznamů vaší kočky. Vytvořte všechny své obavy předem; Během skutečné návštěvy si nemusíte mít na paměti, co jste se chtěli zeptat.

Umlčet svůj mobilní telefon

Jen málo věcí je pro veterináře mnohem dráždivější než klientka, který během zkoušky odpoví na její telefon. Hluk telefonu může nejen rozrušit již stresovanou kočku, ale čas, který strávíte se svým veterinářem, musí být o potřebách vaší kočky.

Nepřiveďte malé děti

Pokud nejsou vaše děti staré, aby se dobře chovaly i mírumilovné, a to i během veterinární návštěvy, nechte je doma. Požadujete, abyste se mohli soustředit na vaši kočku, jakož i na to, co veterinář s vámi sdílí, ne na udržení vašich dětí v řadě.

Buďte připraveni volně komunikovat i upřímně se svým veterinářem

Zatímco váš veterinář je odborník, jste ten, kdo rozumí vašemu kočičímu nejlépe. Nebuďte vyděšeni, abyste se zabývali doporučeními vašeho veterináře, buďte však uctiví. Kooperativní dialog prospívá vaší kočce, vašemu veterináři i vy. Pokud máte pocit, že nemůžete dodržovat doporučení, uveďte tak. Není nic špatného na přiznání, že nebudete moci opírat kočičí nebo oříznout nehty. Váš veterinář vám může téměř vždy pomoci objevit alternativní ošetření.

Požádejte o odhady výdajů

Většina veterinárních klinik vám okamžitě poskytne odhady výdajů na jakýkoli typ postupů, které navrhují pro vaši kočku, ale pokud to tak neučiní. To eliminuje jakýkoli typ nedorozumění, když přijde čas zaplatit účet. Téměř všechny veterinární kliniky budou potřebovat splácení v době, kdy jsou poskytování služeb. Pokud jsou náklady obavy, buďte o tom upřímní. Možná budete chtít požádat o nabídku, když se domluvíte, a/nebo přejít na výběr splácení před návštěvou.

Být otevřený, upřímný i kooperativní, vychovává vaše spojení s veterinářem vaší kočky, což je konec konců pravděpodobně jedním z nejdůležitějších spojení ve vašem životě.

Ingrid King

Obsah
Vždy si vezměte kočičku do nosiče
Shromážděte všechny vhodné informace před vaší návštěvou
Umlčet svůj mobilní telefon
Nepřiveďte malé děti
Buďte připraveni volně komunikovat i upřímně se svým veterinářem
Požádejte o odhady výdajů

Můžete také jako:
Program metody přátelské k kočkám zvyšuje veterinární péči o kočky, kočičí rodiče i veterinární týmy

Méně je mnohem více, když se týká správy koček ve veterinárním centru

Veterinární technici: Unsungové hrdinové veterinární okupace

«Vítěz SmartyKat® Feather Whirl ™
10 nejlepších kočičích produktů z roku 2014 »

12 komentářů k přesně tomu, jak být Currfect Veterinary Client

Monica Ackerman říká:

29. prosince 2014 v 19:37

Obě moje kočky se na veterináře pozoruhodně chovají. Můj zesnulý Maxximus byl strach na 4 tlapy. Často ho museli uklidnit, aby ho dostali z poskytovatele a i když jsem je upozornil, často zažili kousnutí nebo dvě. Byli velmi pochopili, když jsem jim řekl, že přišel z vrhu feralů, který navštěvoval můj dvorek. Bylo mu jen pár týdnů, když jsme ho objevili, stejně jako veterinář věřil, že byl odebrán z jeho mámy i brzy, protože z ní neobjevil chování. Ujistil nás, že maminka nebude stát také pro problémy s návykynull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *