Sdílejte to, co máte rádi na #BeingApetMom, abyste mohli vyhrát denní lázeňský den!

AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore3

Dnes mám něco velmi vzrušujícího: zábavné loterie s úžasnými cenami. Všichni víme, že maminky jsou někteří z největších lidí v okolí a právě včas na Den matek slaví tato loterie mého osobního oblíbeného – maminky!

Miluji svou vlastní maminku, protože má nejpohodlnější kolo, ví, jak se mi líbí být mazlán a dává mi spoustu lahodných dárků. Nyní je šance pro všechny maminky (a tatínky!) Podělit se o to, co vám naznačuje maminka pro domácí zvířata. Pet Moms, sdílejte novou fotografii s vámi s vaším mazlíčkem s hashtagem #BeingapetMom pro šanci vyhrát tyto neuvěřitelné ceny:

Velká cena:
Dárková karta American Express 400 $, takže máma a domácí mazlíček mohou mít denní lázeňský den
Ručně malovaný portrét domácího mazlíčka na zakázku

3 běžci nahoru:
Ručně malovaný portrét domácího mazlíčka na zakázku
Pet Photo Porcelain Heart Locket

Vyjměte tedy kameru nebo telefon a pořiďte si s domácím mazlíčkem úžasnou fotografii! Na Instagramu nebo Twitteru můžete zadat zveřejněním vaší fotografie #BeingApetMom. Nebo můžete zadat přímo na stránku Sweepstakes Entry, kde můžete také najít všechna pravidla. Ale spěchejte, můžete vstoupit pouze do půlnoci 9. května. Hodně štěstí!

Gratulujeme vítězům soutěže!
Velká cena:
Judy Swanson

Běžec Up:
Ali Celestino
Anne Trudeau
Raven Champagne

Daisy The Curly Catgiveaways

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *