Kde bych byl bez tohoto psa?

šťastné Díkuvzdání!

Opravdu jsem vděčný za tuto krásnou mutt. Myslím, že po většinu času vypadá a chová se jako dufus, ale má pro něj také moudrou, uklidňující stránku. I když bych byl s jakýmkoli psem spokojený, jsem rád, že jsem si ho vybral.

Ace mě vedlo k tolika dalším, kteří jsou stejně psí šílí jako já. Prostřednictvím něj jsem si vybudoval silnější vztahy s přáteli, rodinou a sousedy pouhým propojení nad našimi psy. Potkal jsem lidi prostřednictvím tříd poslušnosti, návštěv psího parku a agility, s nimiž bych nikdy nemluvil jinak.

S přáteli jsem se spřátelil s lidmi po celém světě pouhým sdílením obrázků a příběhů Ace a dychtivým nasloucháním jejich vzestupů a pádů se psy. Dozvěděl jsem se, že bez ohledu na to, kde žijeme, je akt chůze našich psů tichým parkem jednou z nejzákladnějších a nejcennějších částí našeho života.

Vždy hledám omluvy, které by uniklo do přírody, a Ace mi dává důvod k každému dni. Vyjmutí z cesty, abych se dostal do určitého parku nebo strávil celé odpoledne nebo víkendovou turistiku, je pro mě snazší ospravedlnit, když vím, že to Ace miluje stejně jako já. Není mnoho věcí, které miluji víc, než sledovat, jak můj pes běží bez hranic, jen šťastný být pes.

Ace mi dává důvod psát každý den. Dává mi důvod, proč vstát z postele v 6 hodin ráno a opustit dům, když je pod nulou. Nějak dostane introvert, aby mluvil nonstop o svém psovi.

Mohl bych pokračovat a dál o tom, proč jsem vděčný za svého psa, jak vím, že jsi mohl s tvým.

Šťastné díkůvzdání všem! Nenechte svého psa onemocnit příliš mnoha letáky! Určitá mutt, o které vím, se již dostala do odpadu a určitá oranžová kočka se rozhodla ochutnat máslo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *