Základní věci, které požadujete porozumět fotbalu

AddThis Sdílení ButtonsShare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore4

Jste připraveni na skutečný fotbal? Předsezonní fotbal je nudný, kvůli tomu nezáleží na tom, zda váš tým vyhraje nebo prohraje, takže jsem velmi nadšený a potěšen, že běžná fotbalová sezóna začíná. V situaci nemůžete říct můj oděv, mým preferovaným týmem jsou Miami Dolphins. Můj tým se v posledních několika letech zdržel toho nejlepšího, ale doufám, že to bude rok, kdy delfíni vyhrají Superbowl! Protože váš preferovaný tým nemůže vždy dobře dělat, je nezbytné objevovat skvělé sportovní chování.

Nejprve se pečlivě zaměřte na hru, abyste se neúmyslně nezabývali, když váš tým dělá dobře nebo tleská, když opravdu špatně. Pokud jste také hektické mluvení nebo jíte občerstvení, možná vám chybí základní hra! Během zajímavých her je v pořádku zamávat tlapu do vzduchu a můžete dokonce nosit obrovský pěnový prst.

Někdy se to může zdát, že rozhodčí provedl špatné volání; Koneckonců, všichni dělají chyby. Je přijatelné se na něj nevěřícně dívat, nikdy však na pole ani na televizi nehodí věci.

Když váš tým vyhraje, doporučuji udělat potěšení a divoce povzbuzovat. Je nesmírně sportovcem sdělit fanouškům druhého týmu „Příště lepší štěstí!“ poté, co prohrají. Stejně jako pokud dojde ke ztrátě vašeho vlastního týmu, nemusíte se na to usmívat. Toužím po týmu každého velkého štěstí (pokud nehrají proti delfínům.)

Daisy The Curly Cat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *